Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 16:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 210 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pantofii
MesajScris: 20 Feb 2008, 10:03 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
eu port tocuri atat vara cat si iarna, dar daca au tocurile inalte le prefer pe cele cui dar ele sa fie in mijlocul calcaiului sunt mai comozi, iar laba piciorului sa stea lipita de pantof fara a forma curbura.
asemenea pantofi sunt cei scumpi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 01:50 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
buna,
fetelor unde pot gasi si eu pantofi albi de mireasa. pe lipscani nu am gasit (?)
:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 02:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
buna,
fetelor unde pot gasi si eu pantofi albi de mireasa. pe lipscani nu am gasit (?)
:nbump:

eu nu sunt din bucuresti dar chiar nu ai gasit?
lipscani parac e o strada cu multe magazine de rochii de mireasa..ce ciudat...(?)
eu zic ca vei gasi!ii vrei albi imaculati?

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 12:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
buna,
fetelor unde pot gasi si eu pantofi albi de mireasa. pe lipscani nu am gasit (?)
:nbump:

ai fost la veronesse? e parca un magazin pe Calea victoriei. s-ar putea sa gasesti acolo. mai sunt in Unirea aripa Calarasi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 13:09 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
incearca-i pe astia, sunt albi din satin... vis a vis de mall.

http://www.cinderellashoes.ro

Citat:
ai fost la veronesse? e parca un magazin pe Calea victoriei. s-ar putea sa gasesti acolo. mai sunt in Unirea aripa Calarasi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 15:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
nici eu nu sunt di bucuresti ...dar eu aici pe unde merg numai pantofi albi vad....bine ca eu voi vrea sandalutze ca de la pantofi fac rana daca nu au bareta.sper sa gasesti ceea ce iti place...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 05 Feb 2009, 15:26 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
incearca-i pe astia, sunt albi din satin... vis a vis de mall.

http://www.cinderellashoes.ro


multumesc ptr link:-* vazusem pagina de net dar cred ca am sa merg direct la magazin sa vad si ce preturi au :-`
am fost pe lipscani si m-am uitat prin magazine...nu am gasit ceva sa imi placa. eu vreau cu botul spre rotund, nu ascutit.
da, vreau albi ptr ca rochia e alb-lucios, si cu pantofi crem sau alb murdar s-ar vedea urat.
va pup :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 10 Feb 2009, 13:59 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
mi-am gasit si pantofii;)
langa magazinul de unde mi-am luat si rochia. aseara mi-au plaut, sper sa nu ma razgandesc azi:-`
va pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 11:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
ancutta cumpara-i! stii de ce ? era o miresica pe aici care cauta pantofi in saptamana nuntii. era super stresata. si daca iti plac nu vei gasi ceva mai frumos,sigur!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 11:36 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Citat:
ancutta cumpara-i! stii de ce ? era o miresica pe aici care cauta pantofi in saptamana nuntii. era super stresata. si daca iti plac nu vei gasi ceva mai frumos,sigur!:-*

Pantofi albi, extrem de comozi, si relativ ok ca si bani se gasesc si in magazinul Victoria. Sunt pantofi facuti la noi in tara. Eu una mi-am luat de acolo acum 1 an o pereche de pantofi alba, in care ma simt ....EXCEPTIONAL. La petreceri cand am fost incaltata cu ei, am dansat toata noaptea si nu am avut nimic. Avantaj, aveau piele naturala si pe interior, ceea ce permite dilatarea piciorului, dar fara sa creeze presiune asupra lui, dand acea senzatie de disconfort. Pantofii i-am folosit si atunci cand m-am dus sa imi iau rochita. Incerc sa vad acum daca imi pot comanda o pereche la fel, sau sa gasesc de la aceeasi firma ceva la fel.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 12:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
Pantofi albi, extrem de comozi, si relativ ok ca si bani se gasesc si in magazinul Victoria. Sunt pantofi facuti la noi in tara. Eu una mi-am luat de acolo acum 1 an o pereche de pantofi alba, in care ma simt ....EXCEPTIONAL. La petreceri cand am fost incaltata cu ei, am dansat toata noaptea si nu am avut nimic. Avantaj, aveau piele naturala si pe interior, ceea ce permite dilatarea piciorului, dar fara sa creeze presiune asupra lui, dand acea senzatie de disconfort. Pantofii i-am folosit si atunci cand m-am dus sa imi iau rochita. Incerc sa vad acum daca imi pot comanda o pereche la fel, sau sa gasesc de la aceeasi firma ceva la fel.


la Victoria este de asemenea un magazin unde iti fac pantofi pe comanda. te duci alegi modelul si iti fac pe piciorul tau si pe culoarea aleasa de tine.
plus ca au modele frumoase.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 12:55 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Citat:

la Victoria este de asemenea un magazin unde iti fac pantofi pe comanda. te duci alegi modelul si iti fac pe piciorul tau si pe culoarea aleasa de tine.
plus ca au modele frumoase.

Da stiu tocmai de aceea il si recomand. Eu am in schimb site-ul firmei de la care mi-am luat pantofii. O rezolv eu!!! Va tin la curent.:wok::)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 17:02 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
Da stiu tocmai de aceea il si recomand. Eu am in schimb site-ul firmei de la care mi-am luat pantofii. O rezolv eu!!! Va tin la curent.:wok::)

eu mi-am luat deja pantofii, aseara:p
sunt albi, fara bareta dar decupati in parti, au piele si pe interior si tocul relativ jos. o sa-i mai port si prin casa ca sa ma obisnuiesc cu ei. de obicei nu port tocuri. si ca pret am dat aproape 160 lei
va pup :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 19:18 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Citat:
eu mi-am luat deja pantofii, aseara:p
sunt albi, fara bareta dar decupati in parti, au piele si pe interior si tocul relativ jos. o sa-i mai port si prin casa ca sa ma obisnuiesc cu ei. de obicei nu port tocuri. si ca pret am dat aproape 160 lei
va pup :-*

:napplause: Sa ii porti cu placere! Daca totculetul nu e inalt, si calapodul e jos, purtati cate o ora in casa, cu o pereche de sosete...se lasa sigur! Bravoooo!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 21:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
bravo ancutta. deci sigur nu vei umbla in ultima saptamana dupa pantofi:nlol:...pretul e foarte bun, cand ne intra sula in coaste , cum se zice, adica vine sezonul nuntilor gasesti greu si modelul si numarul. eu mi-am luat si de zi si de seara.nu stiu cat voi sta incaltata cu cei de zi, sunt extrem de inalti, cei de seara au vreo 7 cm.ziua tre sa ies bine in poze ca sotul e inalt.( 1,85 si eu 1.62 ) trebuie sa compensez! pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 11 Feb 2009, 21:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
bravo ancutta. deci sigur nu vei umbla in ultima saptamana dupa pantofi:nlol:...pretul e foarte bun, cand ne intra sula in coaste , cum se zice, adica vine sezonul nuntilor gasesti greu si modelul si numarul. eu mi-am luat si de zi si de seara.nu stiu cat voi sta incaltata cu cei de zi, sunt extrem de inalti, cei de seara au vreo 7 cm.ziua tre sa ies bine in poze ca sotul e inalt.( 1,85 si eu 1.62 ) trebuie sa compensez! pup

imi iau si eu saptamana asta...cred:D

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 12 Feb 2009, 17:40 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
imi iau si eu saptamana asta...cred:D

acum mi-am dat seama ca eu am piciorul un pic mai lat in parti si modelul asta de pantofi s-ar putea sa ma cam roada:wall:
daar, ma bazez pe faptul ca sunt din piele si poate se mai lasa. am sa-i port prin casa sa vedem daca se lasa(?)
daca nu se lasa si nu se lasa imi iau altii...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 12 Feb 2009, 19:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
acum mi-am dat seama ca eu am piciorul un pic mai lat in parti si modelul asta de pantofi s-ar putea sa ma cam roada:wall:
daar, ma bazez pe faptul ca sunt din piele si poate se mai lasa. am sa-i port prin casa sa vedem daca se lasa(?)
daca nu se lasa si nu se lasa imi iau altii...

pai vezi ca ai sa gasesti solutii..dar se lasa..poarta-i prin casa si sigur la nunta vor veni k!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 13 Feb 2009, 02:02 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Fetele, puteti sa imi dati sugestii de magazine, din Bucuresti, pentru biju din aur alb? Va rog! Am avut si inca mai am atat treaba cu studentii astia, si teza, ca nu am mai apucat sa vad la "fata" nici un magazin. Sambata il iau pe Bogdan sa isi cumpere costum,:npray: si poate avem timp sa ne uitam si de asa ceva, si tare nu as vrea sa ma plimb asa...Punct ochit punct tintit! Va multumesc! :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pantofii miresei
MesajScris: 13 Feb 2009, 02:07 
Veteran

Membru din: 01 Feb 2009, 03:16
Mesaje: 229
Citat:
acum mi-am dat seama ca eu am piciorul un pic mai lat in parti si modelul asta de pantofi s-ar putea sa ma cam roada:wall:
daar, ma bazez pe faptul ca sunt din piele si poate se mai lasa. am sa-i port prin casa sa vedem daca se lasa(?)
daca nu se lasa si nu se lasa imi iau altii...

Cum spuneam...sosetute si 1 ora purtare prin casa! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 210 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România