Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 05:04


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: am avut o rochie de vis si-o vand la 1000 ron
MesajScris: 30 Sep 2011, 11:31 
Nou Venit

Membru din: 30 Sep 2011, 14:03
Mesaje: 1
am avut o nunta de vis, o rochie de vis,intr-un cadru de vis....nunta am facut-o la Bran,la o pensiune,intr-un cerc restrans de prieteni,in varful unui deal.Am inchiriat toate camerele,am inceput petrecerea de vineri seara,cu foc de tabara,purcei de lapte la cuptor si sunet de chitara.Dat fiind ca aveam toti cel putin cate un copil,sa nu uitam tipetele lor de veselie.A doua zi,de fapt am atipit decat vre-o 3 ore si ne-am trezit sa ne pregatim pentru biserica."limuzina" noastra au fost doi cai superbi.Acum ca nunta a trecut,m-am gandit sa vand rochita,poate sa faca fericita o alta miresica.Este o rochie:MAGGIE SOTTERO-model destination,din matase alba ,cu trena(care are si-un sistem de prindere a trenei pe sub rochie).O poate imbraca o fata cu inaltimea de1,75 cu tot cu tocuri,iar masurile nu conteaza,fiindca la bust se poate regla din corset,iar la solduri poti avea 90 cm sau 140(chiar ascunde eventualele imperfectiuni).daca te intereseaza s-o vezi sau s-o probezi suna-ma 0757517971 sau e-mail :[email protected] pe factura originala scrie 1000$, la magazinele de inchiriat costa 400€(dar risti s-o rupi),dar eu ti-o vand la 10 mil.lei (vechi).Am husa originala si o floare delicata din pene albe si matase de prins in par.iti trimit poze cu mine in rochie sa vezi ce superba este!!!!


Fişiere ataşate:
439842_2011061912.jpg
439842_2011061912.jpg [ 54.75 KiB | Vizualizat de 3128 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Vand rochita foarte eleganta, cu accesorii incluse, foarte i
MesajScris: 30 Sep 2011, 14:09 
Nou Venit

Membru din: 06 Iun 2011, 22:52
Mesaje: 4
Vand rochita de mireasa marime 36-38 brocart cu insertii fir argintiu, deosebita, simpla si eleganta, potrivita pt inaltime 1.60-1.65 si 50-52 kg. E foarte comoda si usoara, vei dansa toata seara in ea; se incheie cu nasturei la spate, are o trena scurta, de efect deosebit (cca 15 cm lungime, se prinde cu o capsa la spate). Boleroul, voalul, posetuta si pernita de verighete- asortate- le vei primi cadou, impreuna cu husa originala. Poate fi probata in Sibiu. Pozele te vor convinge. Cere-mi mai multe poze sau informatii pe [email protected] . Pret 550 lei, neg. Vei fi admirata negresit, intr-o rochita unicat, impecabila, cu o investitie minima.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România