Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 02:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand rochie mireasa superba Bella Sposa super pret!!!
MesajScris: 15 Mar 2012, 11:32 
Nou Venit

Membru din: 15 Mar 2012, 13:27
Mesaje: 1
Rochia este un model extraordinar,de foarte mult bun gust(Ellis Bridals de la Bella Sposa), de culoare
alb-ivory(fildes), dintr-un material deosebit(are multe straturi de voal si material pe dedesubt).Este prevazuta la bust cu cupe push-up
montate pe interior care amplifica bustul. Are o trena bogata si lunga cu un sistem de prindere in nasturi
mascati pe interior.Poate fi purtata cu cercuri sau fara. Ofer gratuit la vanzarea rochiei voalul de la Bella Sposa si accesoriile: colier+cercei din perle de cultura de culoarea rochiei. Rochia poate fi vazuta si probata
oricand.Nou-nouta, stare impecabila, curatata; am eticheta si factura.Este marimea M-L/38-40.Eu am 58kg, 1.65m si am purtat tocuri de 12cm. Transmit poze,
detalii la cerere.Este o rochie cu ajutorul careia vei fi cea mai frumoasa mireasa, in care vei fi foarte admirata si care te va scoate cu siguranta din anonimat. Este o rochita foarte usor de purtat asa ca te invit sa o probezi.
O vand la super pretul de 1600ron!!! (pret achizitie 4200ron).
Tel:0766.440.409


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Vand rochie mireasa Creal Design
MesajScris: 29 Mar 2012, 16:09 
Nou Venit

Membru din: 29 Mar 2012, 19:00
Mesaje: 1
Buna fetelor,
In cele din urma m-am hotarat sa-mi vand rochia de mireasa (sincera sa fiu nu intentionez sa o mai port :D )de mentionat ca este in stare perfecta. Culoarea este ivoire, cu perlute, masura 44 sau ceva de genul. Ceea ce trebuie sa stiti e ca eu am modificato la atelier si i-am pus bretelute si i-am facut decolteu (decent) dar daca vreti o puteti aduce la forma initiala stil corset (eu am modificato din cauza ca eu nu pot purta nici macat o rochie fara sutien). Modificarile fiind facute la ei au avut mare grija de ea si sincera sa fiu a meritat si sa astept si cat am dar pe ea.Cine doreste sa o vada ma poate contacta la tel 0741037519 si vorbim. Eu stau in bucuresti sect 2


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România