Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 09:11


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vand rochie de mireasa superba Nanette(2012) fluturas
MesajScris: 28 Sep 2012, 14:52 
Nou Venit

Membru din: 28 Sep 2012, 16:57
Mesaje: 2
Rochita este creata de casa de moda Nanette si provine din colectia 2012. A fost comandata in martie si livrata la sfarsitul lunii august. Ca si masura se potriveste unei siluete slabute (mar. 36 - 38) si inaltime potrivita (160 - 170 cm). Toate masurile sunt reglabile deoarece rochia este formata din doua piese.

Rochia este in stare perfecta, nu prezinta rupturi sau deteriorari si a fost curatata. Detin toate facturile originale; pretul de cumparare a fost de 3500 Ron iar acum o dau cu 2500 ron.

Dragi viitoare miresici, aceasta rochita are ca principala caracteristica posibilitatea de a-ti schimba starea de spirit indata ce o pui pe tine, asta pentru ca te vei simti si vei arata fantastic.

Pretul este foarte avantajos deoarece eu am prins o reducere de 20% la ultimul targ de nunti altminteri rochia ar fi costat undeva la 4100 Ron.

Fac vizionari si probe in Bucuresti si Valcea, nu ezitati sa ma contactati pentru detalii.
Mihaela - 0762358708, [email protected]

Pana una alta pozele vorbesc de la sine (vizitati albumul meu), analizati-le cu rabdare caci vand absolut toate accesoriile (tiara, cercei, adaos coc, voal).

Ofer cadou la aceastavanzare crinolina in valoare de 80 Ron.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România