Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 11:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 107 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 19 Iul 2008, 14:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

si eu m-am gandit la doua buchetele...si pe unul l-ar tine domnisoara de onoare, iar pe cel de-al doilea eu :) sau invers...:nwink: ca tot aia e.
bine, cred ca exageram deja nitel..


eu am pastrat buchetul si nu cred in superstitii....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 25 Iul 2008, 14:29 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
revin totusi...are ceva daca arunc buchetul ce l-am prins eu la alta nunta?:blink:din moment ce mie imi purta noroc de nunta ar trebui si al urmatoarea nu?:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 25 Iul 2008, 20:38 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:
revin totusi...are ceva daca arunc buchetul ce l-am prins eu la alta nunta?:blink:din moment ce mie imi purta noroc de nunta ar trebui si al urmatoarea nu?:p


cred ca ar fi frumos sa-l arunci pe al tau, sau in orice caz unul facut de tine. nu de alta, dar cel prins de tine si-a facut treaba. :p
iar pe de alta parte ... cand ai prins buchetul? mai arata bine? eu nu pot sa ma gandesc decat la cel prins de mine cu un an inainte sa ma casatoresc care arata la vremea nuntii mele a .... natura moarta-uscata (X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 27 Iul 2008, 23:45 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

cred ca ar fi frumos sa-l arunci pe al tau, sau in orice caz unul facut de tine. nu de alta, dar cel prins de tine si-a facut treaba. :p
iar pe de alta parte ... cand ai prins buchetul? mai arata bine? eu nu pot sa ma gandesc decat la cel prins de mine cu un an inainte sa ma casatoresc care arata la vremea nuntii mele a .... natura moarta-uscata (X)

Eu voi arunca buchetul si il voi lasa celei care il va prinde. Nu ca sunt superstitioasa, acum citind aici am auzit de supaerstitia asta ca nu e bine sa il tii. Dar nu imi plac florile uscate. Ma deprima. Nu tin in casa flori uscate de nici un fel, nici imortele, nici altceva pt. decor. Nu imi plac. O sa raman cu amintirea buchetului din poze. :nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 28 Iul 2008, 13:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Eu voi arunca buchetul si il voi lasa celei care il va prinde. Nu ca sunt superstitioasa, acum citind aici am auzit de supaerstitia asta ca nu e bine sa il tii. Dar nu imi plac florile uscate. Ma deprima. Nu tin in casa flori uscate de nici un fel, nici imortele, nici altceva pt. decor. Nu imi plac. O sa raman cu amintirea buchetului din poze. :nwink:


da, asa e. eu l-am aruncat pe al meu si l-a prins prietena mea cea mai buna. si mi s-a parut ca ii apartine din acea clipa total. era al ei. :clap:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 02 Dec 2008, 20:10 
Junior

Membru din: 22 Mar 2006, 17:15
Mesaje: 83
Si revin cu ultimele informatii.

Pana la urma, nu am mai pus deloc jarteluta. Intamlarea face ca rochita a foct stil sirena si nu am vrut sa-mi ridic toate poalele in cap.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Jarteluta
MesajScris: 05 Dec 2008, 19:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Si revin cu ultimele informatii.

Pana la urma, nu am mai pus deloc jarteluta. Intamlarea face ca rochita a foct stil sirena si nu am vrut sa-mi ridic toate poalele in cap.
cred ca ar fi fost dificil...si amuzant pentru ceilalti...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 107 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Google [Bot] şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România