Ultima vizită a fost: Acum este 16 Apr 2024, 20:44


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 18:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
si eu am vazut azi filmarea ta si vreau sa iti spun k a fost foarte frumos si chiar m-au emotionat imaginile acelea si in timp ce le urmaream ma gandeam si la apropiata mea nunta si imi doream sa fie tot asa de frumos.deci inca odata felicitari, cred k ai avut o nunta superba si iti doresc casa de piatra si multa fericire


Da, intradevar m-am simtin in al 100-lea cer. Imi pare rau ca nu am reusit ca introduc videoclipul in intregime, dar lucrez la asta:-*. Multumesc

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 19:50 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Si mie imi da mereu aceeasi stare de emotie:((



emotie...dar cred ca si ceva nostalgie...:-*
sa aveti o casnicie asemeni nuntii voastre!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 19:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Eu vrea sa ma scimb in sandale noaptea doar..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 12 Iun 2007, 19:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
eu voi purta niste pantofi si din pacate nu voi putea sa port ciorapi sau ce anume se mai poarta pt ca sunt alergica la asa ceva.iar pe sandale nu am stabilitatea necesara(am avut 2 operatii la picior,la partea de jos)dar am gasit niste pantofi care imi vin foarte bine si arata foarte frumos pe picior


Si eu tot pantofi am prima data dar noaptea am o pereche de sandale cu talpa mai lata si f comode si le iau pe alea sa pot dansa pana le rup..:njump::rocker::njump::nmusic::njump:(X)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 14 Iun 2007, 15:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
eu voi purta niste pantofi si din pacate nu voi putea sa port ciorapi sau ce anume se mai poarta pt ca sunt alergica la asa ceva.iar pe sandale nu am stabilitatea necesara(am avut 2 operatii la picior,la partea de jos)dar am gasit niste pantofi care imi vin foarte bine si arata foarte frumos pe picior


Mai ai putin, cum iti stapanesti emotiile? Sa te bucuri din plin de fiecare clipa:flower::flower::flower:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 15 Iun 2007, 21:17 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
foarte greu ma pot stapani nu am avut in viata mea asa emotii mari...atat de mult imi doresc o nunta superba si sa ma simt bine si sa ma distrez...sunt exagerat de stresata si sunt iesit din comun de emotionata,dar abia astept pana saptamana viitoare...abia astept sa vina nunta...



e firesc sa ai emotii, dar sunt sigura ca totul va iesi asa cum vrei tu...mult spor la ce mai ai de pregatit si asteptam poze si povesti despre cum a fost%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 16 Iun 2007, 13:47 
Nou Venit

Membru din: 15 Apr 2006, 14:02
Mesaje: 7
Nunta am avut-o intr-o zi de ianuarie, in Bucuresti, dar in vara aceluiasi an am mai facut o nunta, la Iasi, deoarece toate rudele sotului locuiesc acolo. Vara am purtat bineinteles aceeasi rochie e mireasa, dar in loc de pantofi am purtat sandale, bineintles fara dres.

Sora mea, cu 15 ani mai mica decat mine, are nunta pe 14 iulie, si nici nu se gandeste sa poarte dres, desi e o persoana mai "conservatoare" (pana in urma cu 5 -6 ani nici nu iesea din casa fara dres!).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 22 Iun 2007, 18:36 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
multumesc mult de tot...o sa va povestesc poti sa fii sigura,iar poze o sa vedeti dupa nunta cu prima ocazie....



abia asteptam!

sa ai o nunta frumoasa si sa iti vina toti invitatii...tu sa te simti cea mai frumoasa si mai iubita(pentru ca asa este!) si...tot ce iti mai doresti tu.

a...si...casa de piatra!:ncouple:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 04 Iul 2007, 11:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Eu am nunta acum luna asta si am o pereche de pantofi decupati in fata dar imi voi lua si schimburi adika o pereche de papucei , dresuri nici nu ma gandesc sa imi pun pe caldurile astea .


Eu am nunta la sfarsitul luni august.Sper sa nu mai fie asa de cald......

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 04 Iul 2007, 11:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
Eu am nunta acum luna asta si am o pereche de pantofi decupati in fata dar imi voi lua si schimburi adika o pereche de papucei , dresuri nici nu ma gandesc sa imi pun pe caldurile astea .


Bine faci!!!:ok::ok::ok:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 07 Iul 2007, 15:31 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
eu cred ca trebuie purtat si in functie de ce merge cu rochita...cel putin la rochita la care mi-o doresc ar merge sandalute, si bineineles o pedichiura simpatica :D

si eventual pe seara cand deja picioarele sunt obosita si nu mai simt podeaua :) o pereche de papucei mai comozi cu talpa joasa sau cu un toc de 4-5 cm.

am rezistat la o nunta cu tocuri de 11 cm :) da nu m-as mai incalta, a doua zi numai masaje imi trebuiau :)

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 27 Iul 2007, 01:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Eu am scapat de asta.. cel putin asa sper.. pentru ca aproape toata nunta o sa organizam noi doi.. desi nici asa nu e bine :D pentru ca nu stiu tot ce ne trebuie.. dar le luam incet..
cit despre sandale.. nu stiam de superstitia cu norocul.. dar cred ca daca e sa te iei dupa ele la tot pasul ar tb sa te feresit .. :unsure:
eu am sa fac nunta in sat la el.. si vreau sa respect din ce datini sunt in zona .. dar nu pentru superstitii.. ci mai mult ca semn de respect pentru locul si traditiile lui.. si unde mai pui ca o sa locuiesc acolo :nmarried:



la sat?te muti la sat?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 31 Iul 2007, 03:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

dap.. dar pe langa Bucuresti.. dar tot sat se cheama ... :D


eeeee......e un fel de pipera?ca nu ma stiu cu astea pe langa capitala.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România