Ultima vizită a fost: Acum este 17 Apr 2024, 00:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Purtam sandale?
MesajScris: 06 Iun 2007, 18:30 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Cum am nunta la jumatatea lui august..ma gandesc sa port sandale ...cu atat mai mult pentru ca este cald si la pantofi ar trebui sa port si dres....mi-ar place sa port dres cu banda adeziva...sau chiar portjartier...mi se pare extrem de sexy dar cred ca as muri de cald..si oricum daca aleg sandalute...nu pot purta dres.

Voi ce ati purtat sau ce purtati si cum v-ati simtit?:flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 06 Iun 2007, 18:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Cum am nunta la jumatatea lui august..ma gandesc sa port sandale ...cu atat mai mult pentru ca este cald si la pantofi ar trebui sa port si dres....mi-ar place sa port dres cu banda adeziva...sau chiar portjartier...mi se pare extrem de sexy dar cred ca as muri de cald..si oricum daca aleg sandalute...nu pot purta dres.

Voi ce ati purtat sau ce purtati si cum v-ati simtit?:flower:


la biserica si in parc pantofi decupati la spate! Dupa ora 9 sandale aurii cu toc! A fost super .... am dansat pana dimineata! :njump::njump::njump::njump::njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 06 Iun 2007, 18:42 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

la biserica si in parc pantofi decupati la spate! Dupa ora 9 sandale aurii cu toc! A fost super .... am dansat pana dimineata! :njump::njump::njump::njump::njump:



Si banuiesc ccc ca seara nu ai mai purtat dress...si la biserica si in parc nu ti-a fost tare cald? de asta imi e teama ...stiu ca se anunta calduri infernale..


mai voiam sa intreb ceva dar nu mai stiu ce...dar ma mai gandesc!:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 06 Iun 2007, 19:07 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
Eu am purtat dres cu banda autoadeziva si pantofi decupati la spate si nu mi-a fost deloc cald sau incomod. Iar nunta am avut-o pe 29 iulie 2006, deci in plina vara.



Inseamna ca imi voi lua si sandale si pantofi si dres cu banda....daca imi va fi foarte cald...trec la sandale.:rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 06 Iun 2007, 19:11 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
eu imi voi lua pantofi decupati la spate.nu cred k ar merge eu sa imi iau sandale mai ales k am nunta la sfarsitul lui septembrie si nu cred k va mai fi foarte cald atunci.si spre seara ii voi schimba cu niste pantofi fara toc k sa fie mai comozi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 07 Iun 2007, 17:52 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
eu imi voi lua pantofi decupati la spate.nu cred k ar merge eu sa imi iau sandale mai ales k am nunta la sfarsitul lui septembrie si nu cred k va mai fi foarte cald atunci.si spre seara ii voi schimba cu niste pantofi fara toc k sa fie mai comozi.


eu tot la pantofi decupati in spate ma gandesc si pt mai seara la niste balerini


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 07 Iun 2007, 18:46 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

eu tot la pantofi decupati in spate ma gandesc si pt mai seara la niste balerini



Of...dar eu nu am gasit NI-MIC! MI-am luat niste sandalute comode cu un pic de toculet(si ieftine pe de-asupra!) sunt aurii(pt ca rochita e ivorie) si au o fontita din material asemanator cu cel din rochita tot ivorie.


Numai ca eu as vrea si niste pantofi mai deosebiti(decupati la varf si eventual la spate) insa nu am gasit absolut nimic.:nscmoll:. mai caut....desi mi-am cam pierdut sperantele.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 00:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si banuiesc ccc ca seara nu ai mai purtat dress...si la biserica si in parc nu ti-a fost tare cald? de asta imi e teama ...stiu ca se anunta calduri infernale..


mai voiam sa intreb ceva dar nu mai stiu ce...dar ma mai gandesc!:blink:


nu am purtat dres deloc...nici ziua nici noaptea! Pe 19 august 2006 au fost 40 de grade afara in miezul zilei! Dresul imi mai lipsea!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 02:37 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

nu am purtat dres deloc...nici ziua nici noaptea! Pe 19 august 2006 au fost 40 de grade afara in miezul zilei! Dresul imi mai lipsea!



as vrea sa va intreb ceva...stiu ca aceasta intrebare s-ar potrivi la superstitii, dar pt ca noi vb la acest topic de sandale si pt ca intrebarea la aceasta incaltaminte se refera am sa o postez aici...stiati ca se zice ca daca ai sandale la nunta cica se scurge norocul printre degete? eu am aflat asta cand am vorbit cu o prietena de-a mea care are nunta si ea anul asta si eu ii aratam fotografii cu papuceii care imi plac si normal ca predominau sandalele.
eu oricum vreau papuci inchisi in fata ca ma gandesc la posibilittea de a ploua in acea zi.(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 11:14 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:


as vrea sa va intreb ceva...stiu ca aceasta intrebare s-ar potrivi la superstitii, dar pt ca noi vb la acest topic de sandale si pt ca intrebarea la aceasta incaltaminte se refera am sa o postez aici...stiati ca se zice ca daca ai sandale la nunta cica se scurge norocul printre degete? eu am aflat asta cand am vorbit cu o prietena de-a mea care are nunta si ea anul asta si eu ii aratam fotografii cu papuceii care imi plac si normal ca predominau sandalele.
eu oricum vreau papuci inchisi in fata ca ma gandesc la posibilittea de a ploua in acea zi.(X)



(X)p-asta n-am mai auzit-o desi credeam ca le-am auzit pe toate!

chiar mi se pare o tampenie..cred ca cei care nu au ce face inventeaza chestii dinastea.

Si sa va mai spun ca ieri m-a sunat cumnata mea din Spania sa imi spuna ca mi-a cumparat pantofi pentru nunta(!) nu-mi venea sa cred...tot ce sper e sa nu aiba varful ascutit ca nu imi mai plac deloc!! Saptamana asta ii pune la pachet si sapt viitoare ma lamuresc. abia astept!

Chiar daca am pantofi acum...tot o sa port si sandale!:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 12:33 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


(X)p-asta n-am mai auzit-o desi credeam ca le-am auzit pe toate!

chiar mi se pare o tampenie..cred ca cei care nu au ce face inventeaza chestii dinastea.

Si sa va mai spun ca ieri m-a sunat cumnata mea din Spania sa imi spuna ca mi-a cumparat pantofi pentru nunta(!) nu-mi venea sa cred...tot ce sper e sa nu aiba varful ascutit ca nu imi mai plac deloc!! Saptamana asta ii pune la pachet si sapt viitoare ma lamuresc. abia astept!

Chiar daca am pantofi acum...tot o sa port si sandale!:ndance:



nici eu nu stiam de faza cu sandalele pana nu mi-a zis prietena mea, dar oricum nu tin cont de superstitii...ce cumnata! suuper! mie mi-a zis cumnata ca a vorbit cu soacra mea care e in italia sa imi ia accesoriile de acolo (colier, cercei, bratara)...acum sper sa imi ia cva care sa imi placa, ca daca nu...imi voi lua eu ce vreau...si posibil sa se supere pe mine:~* eu i-am zis cumnatei sa ii spuna sa u imi ia ca imi voi lua eu, dar ea nu lasa ca iti ia mama:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 14:44 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:


nici eu nu stiam de faza cu sandalele pana nu mi-a zis prietena mea, dar oricum nu tin cont de superstitii...ce cumnata! suuper! mie mi-a zis cumnata ca a vorbit cu soacra mea care e in italia sa imi ia accesoriile de acolo (colier, cercei, bratara)...acum sper sa imi ia cva care sa imi placa, ca daca nu...imi voi lua eu ce vreau...si posibil sa se supere pe mine:~* eu i-am zis cumnatei sa ii spuna sa u imi ia ca imi voi lua eu, dar ea nu lasa ca iti ia mama:ok:



dap...si mie mi-a luat cumnata-mea ieri colier cu cercei si bratara...si am aceeasi teama pentru ca nu prea avem aceleasi gusturi:(( si si de pantofi imi e teama ca nu imi vor placea si jena sa ii zic dar vad eu saptamana viitoare cand vine pachetul ...poate o sa am o surpriza placuta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 09 Iun 2007, 23:47 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


dap...si mie mi-a luat cumnata-mea ieri colier cu cercei si bratara...si am aceeasi teama pentru ca nu prea avem aceleasi gusturi:(( si si de pantofi imi e teama ca nu imi vor placea si jena sa ii zic dar vad eu saptamana viitoare cand vine pachetul ...poate o sa am o surpriza placuta!



da sa speram ca asa va fi la amadoua:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 10 Iun 2007, 17:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

nu am purtat dres deloc...nici ziua nici noaptea! Pe 19 august 2006 au fost 40 de grade afara in miezul zilei! Dresul imi mai lipsea!


Nici eu nu am purtat dres, mai ales ca am avut sandale si pe deasupra mai muream si de cald. Vorba ta Gina: "Dresul imi mai lipsea"

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 10 Iun 2007, 18:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Nici eu nu am purtat dres, mai ales ca am avut sandale si pe deasupra mai muream si de cald. Vorba ta Gina: "Dresul imi mai lipsea"

am vazut ce e filmat la nunta voastra.foarte frumos.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 10 Iun 2007, 19:51 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
am vazut ce e filmat la nunta voastra.foarte frumos.



si eu am vazut aseara...e deosebit...frumosi amandoi...suuuper...mi-a creat asa o stare de emotie...frumos!:napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 17:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
am vazut ce e filmat la nunta voastra.foarte frumos.


Multumesc frumos!!!:flower:

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 17:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:


si eu am vazut aseara...e deosebit...frumosi amandoi...suuuper...mi-a creat asa o stare de emotie...frumos!:napplause:


Si mie imi da mereu aceeasi stare de emotie:((

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: purtam sandale?
MesajScris: 11 Iun 2007, 18:07 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
si eu am vazut azi filmarea ta si vreau sa iti spun k a fost foarte frumos si chiar m-au emotionat imaginile acelea si in timp ce le urmaream ma gandeam si la apropiata mea nunta si imi doream sa fie tot asa de frumos.deci inca odata felicitari, cred k ai avut o nunta superba si iti doresc casa de piatra si multa fericire


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 51 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România