Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 17:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:03 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
povestea mea e cam asa:
dupa ce am alergat pe net si prin buc vre-o 3 luni dupa rochie, am reusit sa gasesc (din intamplare) o tema pt ziua cea mare: va fi o nunta de epoca :nmarried:
dupa inca o luna am reusit sa-mi gasesc si rochita care, cu ceva mici modificari o sa arate superb!!
in schimb m-am blocat la mirele meu. am reusit sa gasim 2 modele de frac, dar croielile cad oribil pe el, pt ca este atletic si subtire.
asa ca :nbump: !!
am nevoie de un sfat pt un croitor bun pt frac si daca stie cineva de unde gasesc joben
pls!pls! help!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:06 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
povestea mea e cam asa:
dupa ce am alergat pe net si prin buc vre-o 3 luni dupa rochie, am reusit sa gasesc (din intamplare) o tema pt ziua cea mare: va fi o nunta de epoca :nmarried:
dupa inca o luna am reusit sa-mi gasesc si rochita care, cu ceva mici modificari o sa arate superb!!
in schimb m-am blocat la mirele meu. am reusit sa gasim 2 modele de frac, dar croielile cad oribil pe el, pt ca este atletic si subtire.
asa ca :nbump: !!
am nevoie de un sfat pt un croitor bun pt frac si daca stie cineva de unde gasesc joben
pls!pls! help!!



daca nu gasesti de cumparat incearca sa inchiriezi de la vreun teatru


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:16 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:


daca nu gasesti de cumparat incearca sa inchiriezi de la vreun teatru


am cautat. dar, din pacate, ce am gasit arata bine doar pe scena. erau facute dintr-o stofa f . groasa si aratau ... cam vechi. :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:23 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

am cautat. dar, din pacate, ce am gasit arata bine doar pe scena. erau facute dintr-o stofa f . groasa si aratau ... cam vechi. :(



:( alta idee nu am...dar pot sa te felicit pt tema pe care ti-ai ales-o pt nunta:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:38 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:


:( alta idee nu am...dar pot sa te felicit pt tema pe care ti-ai ales-o pt nunta:ok:


mercic :ndance:

am gasit pozele!! (le-am pus in album. nu stiu cum sa fac sa apara aici. )
cam asa o sa arat eu si iubitul meu (fara cizme!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 11 Iun 2007, 14:53 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

mercic :ndance:

am gasit pozele!! (le-am pus in album. nu stiu cum sa fac sa apara aici. )
cam asa o sa arat eu si iubitul meu (fara cizme!!)



vor aparea in albumul tau si le vom putea vedea dupa ce vor fi aprobate...abia astept:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 13 Iun 2007, 13:41 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
chiar nu stie nimeni de unde le pot gasi ??
pls pls pls :nbump::nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: uniforma de politist
MesajScris: 13 Iun 2007, 18:40 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
doar sa gasesti un croitor de lux,sau inchiriat.,.altfel...
noi am rezolvat problema,mireleb meu va fi imbracat in uniforma de ceremonie,caremi se pare fff frumoasala politisti:nblink:asta la biserica si primire plusdansul de deschidere
apoi se schimbain costum..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 13 Iun 2007, 19:07 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:
doar sa gasesti un croitor de lux,sau inchiriat.,.altfel...
noi am rezolvat problema,mireleb meu va fi imbracat in uniforma de ceremonie,caremi se pare fff frumoasala politisti:nblink:asta la biserica si primire plusdansul de deschidere
apoi se schimbain costum..


merci de raspuns
...mai caut


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: frac si joben
MesajScris: 13 Iun 2007, 19:31 
Nou Venit

Membru din: 27 Apr 2007, 18:57
Mesaje: 44
Citat:
povestea mea e cam asa:
dupa ce am alergat pe net si prin buc vre-o 3 luni dupa rochie, am reusit sa gasesc (din intamplare) o tema pt ziua cea mare: va fi o nunta de epoca :nmarried:
dupa inca o luna am reusit sa-mi gasesc si rochita care, cu ceva mici modificari o sa arate superb!!
in schimb m-am blocat la mirele meu. am reusit sa gasim 2 modele de frac, dar croielile cad oribil pe el, pt ca este atletic si subtire.
asa ca :nbump: !!
am nevoie de un sfat pt un croitor bun pt frac si daca stie cineva de unde gasesc joben
pls!pls! help!!

Tin neaparat sa te felicit pt ca ai ales o tema atat de frumoasa pt nunta ta :napplause: Din pacate nu am nici un sfat in legatura cu problema ta insa sunt sigura ca va iesi o nunta superba iar voi, mirii, veti fi senzationali in costume de epoca Spor la pregatiri si mult noroc in cautarea fracului si a jobenului :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 14 Iun 2007, 00:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

merci de raspuns
...mai caut


am vazut pozele.mie sincer nu imi place ideea de frac si joben dar cred ca voua vi-i se potriveste.
ma distrez foarte bine las gandul sa-l vad pe iubi cu joben(X)(X)(X)(X)sau cu frac(!)(!)(!)(X).
ionut isi va lua costum simplu negru.nu vrea nici macar lavaliera.il streseaza gandul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 14 Iun 2007, 15:28 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:

am vazut pozele.mie sincer nu imi place ideea de frac si joben dar cred ca voua vi-i se potriveste.
ma distrez foarte bine las gandul sa-l vad pe iubi cu joben(X)(X)(X)(X)sau cu frac(!)(!)(!)(X).
ionut isi va lua costum simplu negru.nu vrea nici macar lavaliera.il streseaza gandul


si pe mine ma distreaza ideea de a-mi vedea mirele asa :D:D pt ca nu e deloc genul care sa poarte costum. e genul sport-hipie si cred ca s-a imbracat la costum de 3 ori in viata. maxim!
abia astept sa-l vad in frac!!:D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 14 Iun 2007, 17:00 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
dak nu-l tocam eu cu uniforma de ceremonie,sigur ar veni in blugi...ei sint mai rau knoi cind e vorba de haine,nu prea ii scoti din alelor...:\


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 15 Iun 2007, 00:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
dak nu-l tocam eu cu uniforma de ceremonie,sigur ar veni in blugi...ei sint mai rau knoi cind e vorba de haine,nu prea ii scoti din alelor...:\


al meu se imbraca numai in costum in timpul saptamanii.asa ca sunt obisnuia.noroc ca ii sta foarte bine:neyes::neyes::heart::heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 15 Iun 2007, 16:45 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
lucs, superbe pozele! :D veti fi de milioane!!!!!!!!!!!!! (X) pacat ca nu pot sa te ajut cu vreo informatie :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 03 Iul 2007, 14:40 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:
lucs, superbe pozele! :D veti fi de milioane!!!!!!!!!!!!! (X) pacat ca nu pot sa te ajut cu vreo informatie :(


merci :D:D
tinuta mea prinde contur. deja mi-am luat rochita, umbrela si manusile. si am o idee traznita pt voal ;)
sper sapt asta sa pun poze.
iar pt domnul meu am gasit croitor, dar din pacate n-a avut timp sa ajunga (servici ):( ). sper sa-si faca timp sapt viitoare, altfel ma duc la seful lui si :gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 04 Iul 2007, 21:48 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
Citat:
dak nu-l tocam eu cu uniforma de ceremonie,sigur ar veni in blugi...ei sint mai rau knoi cind e vorba de haine,nu prea ii scoti din alelor...:\

esti norocoasa ca l-ai convins. al meu e marinar (subofiter ), iar uniforma de ceremonii e si mai frumoasa, dar nu vrea nici in ruptul capului sa o poarte, spune ca e satul de uniforme. pe de alta parte, au si ei dreptate, e greu sa porti uniforma tot timpul, si sa o porti si la nunta.:ermm:
noi am cazut de acord sa-si ia costum, dar macar sa fie alb B)
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: uniforma de politist
MesajScris: 10 Sep 2007, 01:24 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:
esti norocoasa ca l-ai convins. al meu e marinar (subofiter ), iar uniforma de ceremonii e si mai frumoasa, dar nu vrea nici in ruptul capului sa o poarte, spune ca e satul de uniforme. pe de alta parte, au si ei dreptate, e greu sa porti uniforma tot timpul, si sa o porti si la nunta.:ermm:
noi am cazut de acord sa-si ia costum, dar macar sa fie alb B)
Dana


da,da numai eu stiu ce chin a fost...pacat,k mainarii au cele mai frumoase uniforme:wok:dar cam asa e,sintam satuli de ele pina in git,uneori imi vine sa-i dau foc:gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 18 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România