Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 15:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
FETELOR, VA ROG MULT....RECLAMA DIRECTA....SAU SUGERAREA PROPRIEI PROFESII (daca nu este vorba de abonatii Ghidul Miresei) ... NU SUNT ACCEPTATE!

Daca discutati voi miresicile de producatorul X sau Y inca mai e o chestie...dar sa apara cineva si sa zica "EU FAC SERVICIILE ASTEA, SI AM ADRESA ASTA DE EMAIL" sau "FIRMA XXXX E SUPER TARE SI O PUTETI GASI LA ADRESA YYYY", astfel de lucruri chiar nu se accepta.

Vreti sa ne ia sefii de guler ca avem "aranjamente" sau "combinatii" cu anumiti de pe forum?? Va rugam mult, FARA RECLAMA DIRECTA! Tarifele la abonamente sunt f mici, serios! Mai bine spuneti-le producatorilor sa-si faca un cont la Ghidul Miresei, si apoi pe pagina lor PUTETI SA-I LAUDATI cat doriti, si sa povestiti despre ei, ce tare sunt, etc!

Multumim mult de intelegere, ajutati-ne si pe noi sa ne pastram jobul :blink::wacko: .


vreau si eu sa ma angajez la voi :P


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 14 Mar 2006, 17:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Asta e cel mai important, sa stii ce vrei. Da-ti zic eu ca daca ai fi vrut neaparat o rochita de acolo, ai fi putut sa treci peste felul in care isi trateaza clientii.


Poate intra pe site-ul asta cineva responsabil de magazinul asta si vede ce se discuta aici:rocker: Poate ia niste masuri:rocker:


cred ca va face infarct!!:devil::devil:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cate rochii ati probat?
MesajScris: 16 Mar 2006, 18:29 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:


Asa! :rocker: Si poate semneaza si alte fete care au patit-o:rocker:


culmea e ca sunt si o armata de vanzatoare in acel magazin si creaza o atmosfera de "musafir nepoftit" si mie mi-au taiat pofta de a ma uita:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 16 Mar 2006, 18:48 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
sunt noua pe aici
Am nunta tocmai anul viitor, in august. Desi e mult prea devreme m-am plimbat putin prin magazine si am gasit ceva rochite frumoase numai ca fiecare fata cu "fixurile" ei. Eu nu vreau crinolina si nici cercul de la poale care e pus la aproape toate rochiile.
Apopo: voi care ati probat rochii de mireasa - deranjeaza rau cercul de la poale?


ce pot eu sa-ti spun este ca, crinolina pe mine nu ma deranjeaza este ok daca nu vrei crinolina cere ceva din tul eu ii spun jupon este fara cercuri din mai multe straturi despre cercul de la poalele rochitei nu stiu nimic nu am vazut din asta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 17 Mar 2006, 02:36 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
referitor AT

Fetelor,

Poti sa va spun ca din cate stiu, cei de la AT deja studiaza problema si sunt atenti la comentariile voastre. Poate ca nu stiau despre ce e vorba...daca toate miresele or fi fost nemultumite dar nu au spus nimic, nu au sunat la centru, de unde sa fi stiut??

Le puteti scrie si aici, ca sunt prezenti! Au chiar si fisa personala la FURNIZORI/ROCHII si le puteti scrie personal. Sau chiar pe acest subiect, pentru ca va spun (din surse sigure) ca ajunge la urechile lor tot ce se scrie aici.

Nu va faceti griji, ca nu au de ce sa se supere...poate doar sa ii ajute si ia masuri, pentru ca si ei sunt oameni si nu pot fi omniprezenti in toate orasele. Stiti voi vorba aia: cand :cat: nu-i acasa soarecii ;) pe masa, nu!? Eu sunt convinsa ca nu cu acordul lor se purtau asa vanzatoarele cu pricina. Doar ei doresc sa faca vanzari, nu!? Si cum sa faca daca si-ar supara clientela!

P.S. Mi-a zburat o vorba pe la ureche ca vor avea si forum propriu...deci veti putea discuta direct cu ei pe forumul lor! Asta daca cei care mi-au zis azi asta nu m-au pacalit (X)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 23  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România