Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 01:39


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 17 Mar 2006, 13:09 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Normal ca nu cu acordul lor se purtau vanzatoarele lor asa, sunt convinsa.
La targ, fetele care venisera de la Piatra au fost asa ed dragute si ne-au ajutat foarte mult. Au stat dupa Iubi pana a probat el mai multe tinute chiar daca nu am cumparat pe loc. Si chiar i-au dat si niste sfaturi de care sunt sigura ca o sa tinem cont:wok: Cred ca problema e doar la Bucuresti. E asa de departe de Piatra.....:D


s-a purtat frumos atunci,dar eu stiu cum sunt vanzatoarele astea.
eu cand mi-am probat rochita a fost o doamna asa de draguta,si cand ma mai duc sa intreb despre tot felul de jartelute,cosulete sau cocarde ma ajuta imi da indicatii chiar daca nu cumpar nimic.
eu zic ca este rau din partea lor de a se purta asa cu clientela lor,dar banuiesc ca sefii vanzatoarelor au observat reclamatiile facute pe forum nu ? si le vor lua in considerare nu?
ce rochite ati mai probat ce ati mai achizionat? ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 17 Mar 2006, 15:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

s-a purtat frumos atunci,dar eu stiu cum sunt vanzatoarele astea.
eu cand mi-am probat rochita a fost o doamna asa de draguta,si cand ma mai duc sa intreb despre tot felul de jartelute,cosulete sau cocarde ma ajuta imi da indicatii chiar daca nu cumpar nimic.
eu zic ca este rau din partea lor de a se purta asa cu clientela lor,dar banuiesc ca sefii vanzatoarelor au observat reclamatiile facute pe forum nu ? si le vor lua in considerare nu?
ce rochite ati mai probat ce ati mai achizionat? ;)


adevarul e ca si eu m-am hotarat asupra rochiei datorita amabilitatii vanzatoarei! Care m-a asigurat ca se pot face o multitudine de modificari ulterioare! In celelalte magazine in care am intrat nimeni nu a schitat nici un gest ...nu ziceau nimik,... preferau sa stea la barfe cu colegele sau sa inceapa cu remari de genul " nu puneti mainile....ca murdariti rochiile!!"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 19 Mar 2006, 16:58 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:

adevarul e ca si eu m-am hotarat asupra rochiei datorita amabilitatii vanzatoarei! Care m-a asigurat ca se pot face o multitudine de modificari ulterioare! In celelalte magazine in care am intrat nimeni nu a schitat nici un gest ...nu ziceau nimik,... preferau sa stea la barfe cu colegele sau sa inceapa cu remari de genul " nu puneti mainile....ca murdariti rochiile!!"


si pe mine m-a determinat amabilitatea lor pt ca vorbim de aceeasi casa de moda:ok: sa stau sa studiez rochitele de la ei!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 19 Mar 2006, 17:16 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

si pe mine m-a determinat amabilitatea lor pt ca vorbim de aceeasi casa de moda:ok: sa stau sa studiez rochitele de la ei!!!


ok...dati-mi si mie niste detalii in leg cu casa aceea de moda...imi plac amandoua rochiile si as trece si eu pe acolo...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 20 Mar 2006, 14:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

si pe mine m-a determinat amabilitatea lor pt ca vorbim de aceeasi casa de moda:ok: sa stau sa studiez rochitele de la ei!!!
;);););););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 23 Mar 2006, 20:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

ok...dati-mi si mie niste detalii in leg cu casa aceea de moda...imi plac amandoua rochiile si as trece si eu pe acolo...


iti dau pe prv!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 00:20 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Nu ne-ai povestit cum a fost la Bucuresti.
Sau n-ai mai venit?


am fost...normal ca am fost...cum mi-a mers? aproape foarte bine...cu fiecare noua descindere in capitala nostra draga ne e tot mai usor sa ne descurcam in haosul ala...in rest e ok...mai venim odata inainte de paste...de fapt, cam o data pe luna...
poate ne intalnim odata la o poveste...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 00:22 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


Nu ne-ai povestit cum a fost la Bucuresti.
Sau n-ai mai venit?


am fost cu treburi...si n-am intrat in nici un magazin legat de nunta...inca nu...si oricum, la bucuresti vin intotdeauna doar cu Marius...deci slabe sanse sa am timp de cautat ceva...si mai ales, nu ne permitem sa pierdem vremea pe acolo...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 01:25 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Eu am probat o rochita,dar am probat-o mai mult sa vad cum imi sta,ca nu prea mi-a placut modelul,si a mai fost o tentativa...dar nu am mai probat...doar am cautat ceva sa imi placa...dar nu am gasit nimik asa cum vreau,nici macar sa semene,asa ca ma voi duce sa mi-o fac.Imi place casa de moda NANETTE,lucreaza f bine,au broderii frumoase si dantele super,personal,nu imi plac alea cu pietricele,ci doar cu broderii,dantele,si cam greu gasesti,bine,si cu altele ce mai vreau eu...Asa ca am sa o fac,desi plecasem cu gadul sa nu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 16:45 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Eu am probat o rochita,dar am probat-o mai mult sa vad cum imi sta,ca nu prea mi-a placut modelul,si a mai fost o tentativa...dar nu am mai probat...doar am cautat ceva sa imi placa...dar nu am gasit nimik asa cum vreau,nici macar sa semene,asa ca ma voi duce sa mi-o fac.Imi place casa de moda NANETTE,lucreaza f bine,au broderii frumoase si dantele super,personal,nu imi plac alea cu pietricele,ci doar cu broderii,dantele,si cam greu gasesti,bine,si cu altele ce mai vreau eu...Asa ca am sa o fac,desi plecasem cu gadul sa nu.


eu zic raluca,sa cam incepi sa te uiti serios dupa rochita cam ar trebui sa ti-o faci in caz ca nu vrei sa ti-o iei de-a gata.
eu mi-am cumparat-o de acum ceva timp sa nu stau sa ma agit in vara pe tema rochiei de mireasa. acuma umblu sa gasesc o rochita pt civila dar momentan nu am gasit nimic inafara de costume.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 18:11 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Eu umblu de doua saptamani dupa rochita...si nu am gasit nimik sa imi placa,nici macar sa se asemene pt a face modificari...nimik,asa ca o sa ma duc saptamana viitoare sa mi-o fac.Stiu,si eu am inceput din timp,la fel,ca in caz ca nu gasesc,sa mi-o fac.Oricum mai sunt 4 luni si o sapt pana la nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 18:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Eu umblu de doua saptamani dupa rochita...si nu am gasit nimik sa imi placa,nici macar sa se asemene pt a face modificari...nimik,asa ca o sa ma duc saptamana viitoare sa mi-o fac.Stiu,si eu am inceput din timp,la fel,ca in caz ca nu gasesc,sa mi-o fac.Oricum mai sunt 4 luni si o sapt pana la nunta.


eu la fel..am cautat 2 sapt....am vazut...si fiind constienta ca nu o sa cheltui o avere pe ea...am ales un model decent ..si cam asta a fost tot! Oricum ..parerea mea e ca merge pt. o noapte!E aiurea sa cumperi cine stie ce opera de arta ca mai tarziu sa o arunci intr-un sifonier!:(:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 18:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Tu cand ai nunta? Cumva pe 29 iulie?


nu ..pe 19 august! dupa tine..:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: buna fetelor
MesajScris: 24 Mar 2006, 18:15 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Eu umblu de doua saptamani dupa rochita...si nu am gasit nimik sa imi placa,nici macar sa se asemene pt a face modificari...nimik,asa ca o sa ma duc saptamana viitoare sa mi-o fac.Stiu,si eu am inceput din timp,la fel,ca in caz ca nu gasesc,sa mi-o fac.Oricum mai sunt 4 luni si o sapt pana la nunta.


aha tu faci nunta la sfarsitul lui iulie deci,esti mai inainte decat mine. oricum sper sa iti gasesti rochita si sa o pui la instrumente sau la galerie sa vada si ochiu meu.ok?;):p:D


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 452 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 23  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 30 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România