Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:00


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 11 Feb 2010, 10:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
mirella_27 scrie:
Da , mi-am dorit-o cu trena, dar asta are trena dubla si partea de deasupra se da jos si ramane partea de dedesupt care face parte di rochie si nu se poate da jos! Eu ma gandeam ca se da toata trena jos :huh:

Felicitari pentru rochita iubito !!!!
Sa-ti aduca numai fericire :hug:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 13 Feb 2010, 15:13 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
Multumesc Simo, :hug:

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 04 Mar 2010, 11:43 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 11:32
Mesaje: 95
eu mi-am comandat rochita pe net de la chinezi, o am in posesie si sunt foarte multumita de calitatea materialului si de felul cum e cusuta, am platit 200 Eur pe ea, nu mi s-a parut mult.
in ceea ce priveste marimea mi-am luat toate masurile pe care le cereau si e ca si turnata, imi pare rau pentru cele care au patit altfel, la mine e super ok.
:-* :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 04 Mar 2010, 14:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
vanesa752009 scrie:
eu mi-am comandat rochita pe net de la chinezi, o am in posesie si sunt foarte multumita de calitatea materialului si de felul cum e cusuta, am platit 200 Eur pe ea, nu mi s-a parut mult.
in ceea ce priveste marimea mi-am luat toate masurile pe care le cereau si e ca si turnata, imi pare rau pentru cele care au patit altfel, la mine e super ok.
:-* :-*


felicitarii.....sa o porti cu placere....pretul a fost tare bun
o vedem si noi? poze ceva?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 04 Mar 2010, 15:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
felicitari si din partea mea......vreau si eu sa vad poze....daca vrei sa ne-o arati:P


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 06 Mar 2010, 16:05 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 11:32
Mesaje: 95
scuze ca nu am mai intrat aici

poze am doar una si nu rochitza imbracata, am povestit eu de ce (discutii divere -off topic mirese de iulie 2010- e acolo atasata si poza- fara suparare), baietzetul meu a inceput sa urle cand am desfacut-o si imbracat-o, ca e a lui si am impachetat-o repede inapoi, asa ca i-am facut o poza cu tel. intinsa pe pat in timp ce taticul lui il amagea cu alte chestii

incerc sa vad daca o pot atasa si de pe calc asta.


Fişiere ataşate:
Imag027.jpg
Imag027.jpg [ 36.86 KiB | Vizualizat de 8286 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 06 Mar 2010, 16:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
nu se vede foarte bine dar asa arata super in fatza...abia astept sa o vad pe tine....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 08 Mar 2010, 11:28 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 11:32
Mesaje: 95
puffy_is scrie:
nu se vede foarte bine dar asa arata super in fatza...abia astept sa o vad pe tine....



stiu ca nu se vede bine e nashpa rezolutia la tel.

si acum si poza originala


Fişiere ataşate:
081211162528.jpg
081211162528.jpg [ 129.75 KiB | Vizualizat de 8279 ori ]
Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 08 Mar 2010, 12:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
vanesa752009 scrie:


stiu ca nu se vede bine e nashpa rezolutia la tel.

si acum si poza originala



\e foarte frumoasa rochita...sa o porti cu placere si sa ai o zi minunata cand te casatoresti.cand ai nunta?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 08 Mar 2010, 13:14 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 11:32
Mesaje: 95
\e foarte frumoasa rochita...sa o porti cu placere si sa ai o zi minunata cand te casatoresti.cand ai nunta?[/quote]


pe 3 iulie 2010.

:had_d: :had_d: :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 08 Mar 2010, 14:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
f frumoasa rochita....imi place....o sa fi o frumoasa

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 08 Mar 2010, 14:41 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 17 Dec 2009, 11:32
Mesaje: 95
elyt1000 scrie:
f frumoasa rochita....imi place....o sa fi o frumoasa



multumesc mult

:-* :-* :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 09 Aug 2010, 15:18 
Nou Venit

Membru din: 09 Aug 2010, 17:56
Mesaje: 2
buna fetele. eu am gasit multe site-uri in romania care probabil au luat tot de pe acolo rochiile insa eu nu am avut curaj sa-mi cumpar de la ei. mi-am cumparat-o de la noi de pe un site http://www.rochiidemireasaieftine.ro/ tot asa mi-a fost frica sa nu fie tzeapa... acolo nu ai de unde sa-i iei pe aia daca e ceva.. aici poti :D . am comandat rochia mi-a ajuns intreaga si la fel ca cea din poza si exact pe masurile mele. chiar daca la noi sunt ceva mai scumpe macar am fost sigura ca nu primesc o cutie goala :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 26 Oct 2010, 14:52 
Nou Venit

Membru din: 26 Oct 2010, 17:48
Mesaje: 1
adeeam scrie:
buna fetele. eu am gasit multe site-uri in romania care probabil au luat tot de pe acolo rochiile insa eu nu am avut curaj sa-mi cumpar de la ei. mi-am cumparat-o de la noi de pe un site http://www.rochiidemireasaieftine.ro/ tot asa mi-a fost frica sa nu fie tzeapa... acolo nu ai de unde sa-i iei pe aia daca e ceva.. aici poti :D . am comandat rochia mi-a ajuns intreaga si la fel ca cea din poza si exact pe masurile mele. chiar daca la noi sunt ceva mai scumpe macar am fost sigura ca nu primesc o cutie goala :)




Buna mi-am comandat si eu rochia de pe acelasi site ca si tine dar m-a sunat dna Adina Sabau si mi-a zis sa transfer banii intr-ul cont al sotului k sa nu mai plateasca si ea tva. Acum mi-e cam frica, u ce-ai facut. Te rog anunta-ma ca mi-e frica sa nu pierd banii degeaba.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 09 Noi 2010, 10:25 
Nou Venit

Membru din: 09 Aug 2010, 17:56
Mesaje: 2
Buna mi-am comandat si eu rochia de pe acelasi site ca si tine dar m-a sunat dna Adina Sabau si mi-a zis sa transfer banii intr-ul cont al sotului k sa nu mai plateasca si ea tva. Acum mi-e cam frica, u ce-ai facut. Te rog anunta-ma ca mi-e frica sa nu pierd banii degeaba.[/quote]


Si eu la fel am facut. sincer am cam stat un pic cu morcovul :)) dar nu s-a intamplat nimic. e aiurea ca a crescut mult tva si o inteleg si pe ea daca mai pune si tva probabil ca nu mai ramane cu nimic ca nah asta e romania. ce sa zic eu n-am avut probleme deloc. oricum este o tipa tare draguta si te anunta cand comanda unde e comanda cat mai are pana vine ca sa nu stai 2-3 saptamani sa nu ai vesti sa intrii in panica :P. Mult noroc si rochitza minunata


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 28 Apr 2011, 17:26 
Nou Venit

Membru din: 08 Ian 2011, 13:49
Mesaje: 2
Eu am cumparat 4 rochii din china de pe dhgate.Am cumparat prima pt cununia civila pentru a testa site-ul.A fost exact ca si in poza.Pentru nunta am mai cumparat inca 3 rochii.Una pentru mine ,una pentru cumnata si una pt o prietena.Sunt foarte multumita de calitate si model.Rochia cumnatei si a prietenei mele sunt perfecte si s-au potrivit la fix.Rochia mea a fost cam 90% ca modelul din poza dar modelul e un pic mai complicat si nici poza pe care am gasit-o nu a fost foarte clara.Rochiile au ajuns cam intr-o saptamana dupa ce au fost expediate si cam la o luna dupa ce am dat comanda.Am cumparat rochiile de la handbag1969 .Va recomand acest vanzator pt ca s-a tinut de cuvant si am reusit sa si negociez la pret. Ultimul pachet l-am ridicat de la posta si nu a fost nevoie sa platesc vama. Daca doriti poze sau mai multe informatii va ajut cu placere. Am platit du cont de paypal dar se poate plati si cu cardul.Prima rochia a costat 5 mil,a doua 4 ,rochita cumnatei a fost 2,5 mil si rochia prietenei mele a fost 5,5 mil. Va recomand sa cumparati de pe dhgate pentru ca e cu mult mai ieftin decat rochiile de la noi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochitza de mireasa din....China
MesajScris: 16 Aug 2011, 14:19 
Nou Venit

Membru din: 16 Aug 2011, 17:08
Mesaje: 1
barbos_oanacristina scrie:
Eu am cumparat 4 rochii din china de pe dhgate.Am cumparat prima pt cununia civila pentru a testa site-ul.A fost exact ca si in poza.Pentru nunta am mai cumparat inca 3 rochii.Una pentru mine ,una pentru cumnata si una pt o prietena.Sunt foarte multumita de calitate si model.Rochia cumnatei si a prietenei mele sunt perfecte si s-au potrivit la fix.Rochia mea a fost cam 90% ca modelul din poza dar modelul e un pic mai complicat si nici poza pe care am gasit-o nu a fost foarte clara.Rochiile au ajuns cam intr-o saptamana dupa ce au fost expediate si cam la o luna dupa ce am dat comanda.Am cumparat rochiile de la handbag1969 .Va recomand acest vanzator pt ca s-a tinut de cuvant si am reusit sa si negociez la pret. Ultimul pachet l-am ridicat de la posta si nu a fost nevoie sa platesc vama. Daca doriti poze sau mai multe informatii va ajut cu placere. Am platit du cont de paypal dar se poate plati si cu cardul.Prima rochia a costat 5 mil,a doua 4 ,rochita cumnatei a fost 2,5 mil si rochia prietenei mele a fost 5,5 mil. Va recomand sa cumparati de pe dhgate pentru ca e cu mult mai ieftin decat rochiile de la noi.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 77 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România