Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 01:51


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 930 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 28 Aug 2008, 16:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Ma bucur pentru tine lily. Eu una mai am ceva timp pana la seara mea de vis. :nblink: Nici dupa rochii nu m-am uitat... pe indelete :eek: De uitat la rochii de mireasa m-am uitat intotdeauna. Dar am idee despre cum vreau sa fie. :D Stiti reclama de la parfumul Apple - Nina Ricci? Imi place mult de tot rochia aceea. In curand incep colindatul. :clap: Urati-mi succes! :hug:


stiu rochita..e frumoasa. dar e colorata, e roz partea din tul...parca asa mi-o amintesc. ma insel?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 28 Aug 2008, 17:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
mult succes abita in cautarea rochiei visate de tine si nu dispera ca pana la urma tot o sa-ti gasesti rochia dorita important este sa ai rabdare si incredere ca timp ai suficient.pe pup si astept vesti de la tine.:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 29 Aug 2008, 02:25 
Nou Venit

Membru din: 14 Noi 2007, 16:08
Mesaje: 12
Da, e roz. Oricum ma gandesc la ceva asemanator. Plus ca eu sunt de parere ca rochia de mireasa trebuie sa fie alba. Logodnica, rochia ta mi-a placut tare mult. :napplause: Multumesc, Lily pentru incurajari. :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 29 Aug 2008, 15:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Da, e roz. Oricum ma gandesc la ceva asemanator. Plus ca eu sunt de parere ca rochia de mireasa trebuie sa fie alba. Logodnica, rochia ta mi-a placut tare mult. :napplause: Multumesc, Lily pentru incurajari. :hug:


multumesc draguta. cred ca avem noi vreo amintire din copilarie cu printese..de ne plac rochiile de printese :love::nbride:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 02 Sep 2008, 00:59 
Nou Venit

Membru din: 14 Noi 2007, 16:08
Mesaje: 12
Parerea mea ca orice mireasa este o printesa. :) Cel putin eu una asa vreau sa ma simt la nunta mea. Si unei printese ii trebuie o rochie pe masura. :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 02 Sep 2008, 14:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:
Parerea mea ca orice mireasa este o printesa. :) Cel putin eu una asa vreau sa ma simt la nunta mea. Si unei printese ii trebuie o rochie pe masura. :D

ai dreptate abita, aproape toate miresele sunt niste printese in ziua aceea si stai linistita ca sunt sigura ca o sa fi o printesa in acea zi speciala. iti doresc mult succes.:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 03 Sep 2008, 01:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
ai dreptate abita, aproape toate miresele sunt niste printese in ziua aceea si stai linistita ca sunt sigura ca o sa fi o printesa in acea zi speciala. iti doresc mult succes.:-*


da, corect. subscriu. si vorba dragutei de lili..vei fi o printesa fumoasa si fericita in acea zi speciala. :nwink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Sep 2008, 15:34 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

da, corect. subscriu. si vorba dragutei de lili..vei fi o printesa fumoasa si fericita in acea zi speciala. :nwink:


C parere aveti d rochiile tip sirena? Eu as opta pt o astfel d rochie si chiar acum ma uitam la galerie la rochia postata d kissesmistress si ii sta super. Imi place si cea p care a purtat-o cami777 dar eu as vrea putin mai evazata nu asa dreapta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 16 Sep 2008, 18:32 
Nou Venit

Membru din: 17 Iul 2008, 16:23
Mesaje: 41
Citat:

C parere aveti d rochiile tip sirena? Eu as opta pt o astfel d rochie si chiar acum ma uitam la galerie la rochia postata d kissesmistress si ii sta super. Imi place si cea p care a purtat-o cami777 dar eu as vrea putin mai evazata nu asa dreapta.


Eu sunt lesinata dupa rochiile tip sirena:woow: Imi plac de mor...:eek:dar stilul prinde persoanele inalte (min. 1,70) si slabutzeee:zoombie:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 30 Sep 2008, 00:43 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Eu sunt lesinata dupa rochiile tip sirena:woow: Imi plac de mor...:eek:dar stilul prinde persoanele inalte (min. 1,70) si slabutzeee:zoombie:

perfect de acord...sincer nu am incercat niciodata stilul asta si eu am asa o idee ca sunt incomode...tare as fi curioasa sa incerc odata, ma tot gandesc ca nu pot fi atat de incomode ca altfel nu le-as imbraca...eu ma imaginez mergand ca o micutza chinezusca abia tragandu-mi picioarele:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 01 Oct 2008, 20:39 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Eu sunt lesinata dupa rochiile tip sirena:woow: Imi plac de mor...:eek:dar stilul prinde persoanele inalte (min. 1,70) si slabutzeee:zoombie:


eu am cam 1,65 si sincer nu stiu cum ar veni p mine. vad ca tot spuneti ca e pt fete slabe dar eu cred ca sunt prea slaba pt o astfel d rochie. mai repede spus sunt pt fete potrivite: nici grase, nici slabe.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 30 Oct 2008, 19:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:

eu am cam 1,65 si sincer nu stiu cum ar veni p mine. vad ca tot spuneti ca e pt fete slabe dar eu cred ca sunt prea slaba pt o astfel d rochie. mai repede spus sunt pt fete potrivite: nici grase, nici slabe.

rochitele fetelor (kissesmistres si cami777)nu sunt sirena.sunt niste rochite fara amploare,dar nu sirena.cred ca mai mult a lui kiss e.dar efectiv sirena nu stiu sa fi vazut sa iti dau exemplu.dar vorba lui bibi,este incomoda.cu siguranta.cele de la pronovias au mai croiala sirena,mai multe acolo gasesti.a mea e de printesa...eu asa am visat iontotdeauna,nu m-am emotionat la vederea altei rochite:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 31 Oct 2008, 18:28 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
rochitele fetelor (kissesmistres si cami777)nu sunt sirena.sunt niste rochite fara amploare,dar nu sirena.cred ca mai mult a lui kiss e.dar efectiv sirena nu stiu sa fi vazut sa iti dau exemplu.dar vorba lui bibi,este incomoda.cu siguranta.cele de la pronovias au mai croiala sirena,mai multe acolo gasesti.a mea e de printesa...eu asa am visat iontotdeauna,nu m-am emotionat la vederea altei rochite:lips:


Nu am spus ca a lui cami e tip sirena, ci doar ca imi place si aia. A lui kiss din punctul meu d vedere acolo s incadreaza. Intradevar, nu e ft evidentiata dar spre tipul asta bate.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 02 Noi 2008, 13:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:

Nu am spus ca a lui cami e tip sirena, ci doar ca imi place si aia. A lui kiss din punctul meu d vedere acolo s incadreaza. Intradevar, nu e ft evidentiata dar spre tipul asta bate.
ai dreptate...de fapt am zis amandoua acelasi lucru!cum mai stati la acest capitol miresici de 2009???:lol::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 03 Noi 2008, 16:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
ai dreptate...de fapt am zis amandoua acelasi lucru!cum mai stati la acest capitol miresici de 2009???:lol::lol:
tip sirena:rochia Monicai Columbeanu,nu?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 05 Noi 2008, 15:14 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
tip sirena:rochia Monicai Columbeanu,nu?


din cate imi aduc aminte parca asa a fost. eu una nici nu am inceput sa merg sa ma holbez prin magazine dupa rochie, si nici dupa alte cele. astept targul d nunti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 05 Noi 2008, 16:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

din cate imi aduc aminte parca asa a fost. eu una nici nu am inceput sa merg sa ma holbez prin magazine dupa rochie, si nici dupa alte cele. astept targul d nunti.
mda...dar sa iti zic ce am vazut eu din treacat prin vitrine:reduceri :hap_d:destul de semnificative.poate pentru ca urmeaza o perioada in care nu se prea fac nunti,nu stiu.dar am vazut niste preturi de imi parea rau ca eu nu am prins reduceri.eu zic sa te uiti un pic prin magazine,nu sa cumperi neaparat.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 05 Noi 2008, 17:34 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 18:27
Mesaje: 398
Citat:
mda...dar sa iti zic ce am vazut eu din treacat prin vitrine:reduceri :hap_d:destul de semnificative.poate pentru ca urmeaza o perioada in care nu se prea fac nunti,nu stiu.dar am vazut niste preturi de imi parea rau ca eu nu am prins reduceri.eu zic sa te uiti un pic prin magazine,nu sa cumperi neaparat.


da, ai dreptate sunt reduceri mari in perioada asta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 06 Noi 2008, 15:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:

da, ai dreptate sunt reduceri mari in perioada asta
asa am vazut si eu,e bine sa profiti,ai vazut ce pret am gasit eu la rochita...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Rochia de mireasa
MesajScris: 07 Noi 2008, 00:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:
asa am vazut si eu,e bine sa profiti,ai vazut ce pret am gasit eu la rochita...

este foarte frumoasa rochia ta si foarte ieftina. iti urez o nunta de vis si sa te simti ca o regina. casa de piatra si mult noroc.:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 930 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România