Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 10:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Cum faci cu transportul?


cum o sa fac si eu!! Mihai o sa-si aduca "gasca" de rude de la Sinaia cu un microbuz inchiriat. Soferul va face nani toata noaptea nuntii (sau ma rog...aproape toata noaptea) si a doua zi la ora 6 vor pleca de unde au venit!! Logic nu??:D:D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

cred ca e singura varianta valabila :)


da...inca nu a aparut nici o idee mai stralucita! Ca doar nu o sa-i cazam pe toti la hotel..sau mai stiu eu ce nebunii sa-i lasam in drum!:-`:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:



Eu ma gandisem sa inchiriez camere la hotel:D Da mi-a trecut:D


normal ....nu se merita!!50 euro / noapte de pers!! Aoleoooo!!!! Unde ajungem??? La faliment!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:34 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

ok, nu comentez ca e mai greu...dar d c doua?! nici iubi nu e din Arad (Desi stam in Arad de ani buni ) dar nu facem tiganie cu 2 nunti! e o mare tampenie. cine vrea sa vina , vine la una, cine nu sa le fie de sanatate! si oricum nu poti impaca pe toti, important e sa fiti voi fericiti ...



Crede-ma ca daca nu faceam doua nunti, faceam tiganie!!!
Cum transporti 100 de persoane, 600 Km.? Eu ma gandesc si la oamenii aia! Cand ii transporti 100 -200 km. e altceva, desi si asa va fi destul de greu. Eu cand merg acasa cu masina personala fac cel putin 8 ore! Iti dai seama ce oboseala pe oamenii aia! Sa ii aduc 8 h. cu autocarul, apoi nunta, apoi inapoi 8 h. !!!
Crede-ma, sunt galateni care vor sa vina la Cluj si clujeni care vor veni la Galati! Dar asta va fi dorinta lor. Chiar si asa, daca vor ei, eu le voi asigura macar cazarea, la hotel!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:


Pai daca faci si colo si colo, tot mai sunt care vor sa se deplaseze? Si o sa vina la amandoua?


Vor fi unii care vor veni doar la Cluj , altii doar la Galati si altii, rudele si prietenii mai apropiati, la ambele!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Staroste sau master of ceremony?
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:


noi am ales sa facem in orasul unde locuim si unde ne simtim noi bine. cine ne iubeste vine in arad si sta si 10 ore in autobuz! si cine nu vrea sa vina nu stam noi in prezenta lor. asta e , fericirea noastra NU a lor ca nu ei fac nunta ci noi


Normal, tie iti convine, esti din Arad!
Eu sunt clujeanca mutata de un an in Galati, pentru ca viitorul sot e din Galati!!! Asa ca, in Cluj imi sunt toti prietenii, familia, etc. Iar in Galati locuim, iubi meu are aici prietenii, familia + prietenii facuti de mine de un an de zile de cand m-am mutat!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 90 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România