Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 09:33


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 30 Oct 2007, 01:25 
Nou Venit

Membru din: 23 Sep 2007, 17:02
Mesaje: 46
Citat:
Vreau sa fac nunta in luna august 2007 si nu stiu ce sa fac....sa fac la o terasa sau un restauranr in aer liber sau intr-un spatiu inchis...?!:blink: SO PLEASE HELP ME....
si eu as opta pentru nunta in aer liber !e o idee interesanta dar desigur cu doua taisuri!daca e vremea nasoala iti distruge totul...stie cineva costurile unei asemenea nunti?cat e de inchiriat pavilionul?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 20 Noi 2007, 20:31 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
si eu as opta pentru nunta in aer liber !e o idee interesanta dar desigur cu doua taisuri!daca e vremea nasoala iti distruge totul...stie cineva costurile unei asemenea nunti?cat e de inchiriat pavilionul?


E frumoasa o nunta in aer liber. Daca ai curajul sa risti atat de mult. E rau ca la noi trebuie stabilit totul cu mult timp inainte. n-ai de unde sa stii cum va fi vremea, chiar daca ai fixat data in plina vara. La mine nici nu se pune problema... 4 octombrie... brrrrr


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 20 Noi 2007, 23:11 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

E frumoasa o nunta in aer liber. Daca ai curajul sa risti atat de mult. E rau ca la noi trebuie stabilit totul cu mult timp inainte. n-ai de unde sa stii cum va fi vremea, chiar daca ai fixat data in plina vara. La mine nici nu se pune problema... 4 octombrie... brrrrr



intr-adevar nuntile in aer liber sunt ffff frumoase, dar si riscante...
iar la tine, chiar daca e vb de 4 oct nu inseamna ca va fi brr sau urat ci din contra poti avea noroc sa fie mai frumos si placut decat intr-o zi din iulie-august.
multa bafta!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 07 Apr 2008, 16:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
si eu as opta pentru nunta in aer liber !e o idee interesanta dar desigur cu doua taisuri!daca e vremea nasoala iti distruge totul...stie cineva costurile unei asemenea nunti?cat e de inchiriat pavilionul?


fetelor, anul acesta faceti nunti in aer liber?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 17 Apr 2008, 11:30 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Citat:

fetelor, anul acesta faceti nunti in aer liber?


Si eu initial am vrut sa fac nunta in aer liber dar m-am razgandit deoarece fiind la munte vremea e foarteeee schimbatoare. In clipa asta e soare frumos in clipa urmatoare ploua si iar rasare soarele. Am ales sa fac la un restaurant de acolo care are si o terasa si daca e frumos o sa iesim sa dansam afara; vreau sa pun si lumanarele pe langa fantanica arteziana din fata restaurantului. Abia astept.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 17 Apr 2008, 13:00 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
Citat:

Si eu initial am vrut sa fac nunta in aer liber dar m-am razgandit deoarece fiind la munte vremea e foarteeee schimbatoare. In clipa asta e soare frumos in clipa urmatoare ploua si iar rasare soarele. Am ales sa fac la un restaurant de acolo care are si o terasa si daca e frumos o sa iesim sa dansam afara; vreau sa pun si lumanarele pe langa fantanica arteziana din fata restaurantului. Abia astept.


prietena mea cea mai buna face anul asta nunta in aer liber (sau aproape, are cort, cred), in iunie, pe 14. a gandit super. o sa aiba torte care sa lumineze ringul. imi inchipui ca o sa iasa bine, avand in veere ca face in padure.
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 17 Apr 2008, 16:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

prietena mea cea mai buna face anul asta nunta in aer liber (sau aproape, are cort, cred), in iunie, pe 14. a gandit super. o sa aiba torte care sa lumineze ringul. imi inchipui ca o sa iasa bine, avand in veere ca face in padure.
Dana


face cu o agentie?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Nunta in aer liber sau inauntru?
MesajScris: 17 Apr 2008, 19:36 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Citat:

prietena mea cea mai buna face anul asta nunta in aer liber (sau aproape, are cort, cred), in iunie, pe 14. a gandit super. o sa aiba torte care sa lumineze ringul. imi inchipui ca o sa iasa bine, avand in veere ca face in padure.
Dana


Ce frumos suna.:neyes: Dar mie la munte tare mi-e teama de vreo ploaie mai puternica si sa nu-mi strice toata noaptea. Dar ma gandesc sa folosesc si terasa de afara, si locul de pe langa fantana arteziana din fata restaurantului si sa fac ceva frumos.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 28 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România