Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: tort
MesajScris: 28 Feb 2009, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Arata interesant minitorturile, dar...nici eu nu as fi adepta acestui model. Oricum noua nu ne ramane decat sa mergem la cocopetaria cu care colaboreaza restaurantul, si sa ne alegem tortul. La flori naturale pe tort m-am gandit si eu, pentru ca am vazut mai multe poze si mi-a placut foarte mult. :ncake:
si mie imi plac florile naurale pe tort....si nu trebuie decat sa duc florile ca ei le aranjeza cum trebuie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturi de nunta - vol II
MesajScris: 15 Iun 2012, 16:39 
Nou Venit

Membru din: 15 Iun 2012, 19:10
Mesaje: 8
fetelor unde imi recomandati sa comand tortul in Pitesti? Eu sunt din Bucuresti dar nunta mea o sa aibe loc la Pitesti pentru ca prietenul meu este de acolo si nu stiu nici o cofetarie klumea din Pitesti...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturi de nunta - vol II
MesajScris: 28 Dec 2012, 15:49 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Niste prietenii ce si-au facut nunta la GIL au primit tortul cu cateva kg in minus fata de cel care trebuia sa fie. Si pe langa asta..o porcarie de martipan si ciocolata...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Torturi de nunta - vol II
MesajScris: 20 Mai 2015, 11:35 
Nou Venit

Membru din: 16 Mar 2015, 14:46
Mesaje: 2
buna,
va fac si eu o recomandare, sa incercati Funky Bakery, pentru toturi, cupcakes, macarons si orice alte chestii dulci sau sarate. sunt super bune, le fac cu ingrediente naturale si ti le fac exact cum vrei tu, le decoreaza personalizat, foarte misto. plus ca te si ajuta cu sfaturi si vin cu idei.
pofta buna, v-am pupat :-)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România