Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 15:56


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 19 Sep 2008, 18:21 
Nou Venit

Membru din: 19 Sep 2008, 11:28
Mesaje: 11
Citat:
si mie imi plac foarte mult artificile si chiar o sa am la dansum miresei 4 vulcani care vor fi aprinsi in acelasi timp. am mai fost la nunti care au avut artificii la dansul mirilor si mi-a placut foarte mult. trebuie sa-ti gasesti artifici pt interior pt ca aceste nu scot fum si au flacara rece si nu te poti arde, asta daca vrei sa-i pui in restaurant.poze nu am sa-ti trimit dar mie imi plac foarte mult :rofl::ndance:



multumesc pt amabilitate. am vazut niste fotografii pe un site, dansul mirilor intr-un cerc de foc sau la lagere intre acei vulcani de care vorbeai. din pacate nu am salvat decat poza cu vulcanii.
am vorbit la restaurant si mi-au zis ca in principiu ei sunt de acord, cu mentiunea ca nu vor firme neautorizate.
te pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 30 Sep 2008, 00:47 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
cred ca iti da niste senzatii magice sa dansezi in lijlocul unui cerc de artificii. sa discuti neaparat cu restaurantul dc iti permite si intereseaza-te neaparat de pret. chiar dc a trecut nunta as fi curioasa(X)
oricum super idee:ok: sor la pregatiri:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 30 Sep 2008, 13:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:
cred ca iti da niste senzatii magice sa dansezi in lijlocul unui cerc de artificii. sa discuti neaparat cu restaurantul dc iti permite si intereseaza-te neaparat de pret. chiar dc a trecut nunta as fi curioasa(X)
oricum super idee:ok: sor la pregatiri:ok:

si noi am vrut artificii la dansul mirilor dar pana la urma am renuntat pt ca toti ne-au zis ca se face mult fum si apoi trebuie sa-i scoatem pe toti afara sa se aeriseasca.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 01 Oct 2008, 20:35 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
si mie imi plac foarte mult artificile si chiar o sa am la dansum miresei 4 vulcani care vor fi aprinsi in acelasi timp. am mai fost la nunti care au avut artificii la dansul mirilor si mi-a placut foarte mult. trebuie sa-ti gasesti artifici pt interior pt ca aceste nu scot fum si au flacara rece si nu te poti arde, asta daca vrei sa-i pui in restaurant.poze nu am sa-ti trimit dar mie imi plac foarte mult :rofl::ndance:


exista astfel d artificii? din cate au zis cei d la restaurant nu sunt d acord cu ele, deci nu am cum sa iau, dar dc exista speciale d interior si nu scot nici fum ar fi super.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

exista astfel d artificii? din cate au zis cei d la restaurant nu sunt d acord cu ele, deci nu am cum sa iau, dar dc exista speciale d interior si nu scot nici fum ar fi super.

exista artificii speciale de interior cele care au flacara rece la care nu te poti arde dar toti au zis ca si acestea scot fum. cred ca si din cauza asta unele restaurante le interzic.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:14 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
exista artificii speciale de interior cele care au flacara rece la care nu te poti arde dar toti au zis ca si acestea scot fum. cred ca si din cauza asta unele restaurante le interzic.


din punctul asta d vedere nu as lua eu. nu prea vreau nici pt tort, mai bine as opta pt un aranjament cu lumanari decat sa pun artificii pt ca si d la alea iese ft mult fum.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 02 Oct 2008, 14:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
Citat:

din punctul asta d vedere nu as lua eu. nu prea vreau nici pt tort, mai bine as opta pt un aranjament cu lumanari decat sa pun artificii pt ca si d la alea iese ft mult fum.

da, ai dreptate iese fum si de la artificile de pe tort dar de la cele de interior care sunt mult mai mari.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 07 Oct 2008, 19:41 
Nou Venit

Membru din: 19 Sep 2008, 11:28
Mesaje: 11
buna miresici!
din pacate s-ar putea sa renunt la ideea de artificii deoarece chiar si acei vulcani de interior fac fum, iar sa imi faca doar cercul de foc pt dansul mirilor nu prea sunt de acord cei de la firma (pt ei cica nu e rentabil). oricum mai am timp sa ma gandesc pana in februarie (ultimul termen dat de firma ce se ocupa de artificii).

spor la pregatiri!!!! :X:P:D:*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 18 Oct 2008, 02:47 
Nou Venit

Membru din: 16 Oct 2008, 16:07
Mesaje: 1
Citat:
salut!
sunt o viitoare mireasa ce are nu una ci o multitudine de intrebari legate de organizarea evenimentului. ceea ce ma intereseaza in mod deosebit acum este parerea voastra despre efectele speciale, gen artificii, confetii, masini de bule de sapun. am vazut pe un site (din pacate nu mai reusesc sa ajung acolo sa descarc poza) o fotografie in care mirii dansau intr-un cerc de foc. scria la descriere ca, acel dans a fost primul dans al serii si ca in acelasi pachet se ofera si vulcani amplasati in sala sau exterior, vulcani ce vor fi pusi in functiune 12 noaptea.
as dori sa aflu parerile voastre si bineinteles daca aveti fotografii si se poate as dori sa le vad (sau chiar sa le salvez pt a le arata iubitului meu).
multumesc


Eu am discutat cu cei de la restaurant si au zis ca se ocupa ei de tot....(artificii de interior si exterior, amenajare sala, ...).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 05 Noi 2008, 15:17 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Eu am discutat cu cei de la restaurant si au zis ca se ocupa ei de tot....(artificii de interior si exterior, amenajare sala, ...).


e ok, dar sa t informezi cam in c constau pt ca pot sa-ti faca la o calitate inferioara si sa vezi si in c bani iti fac sa nu t trezesti ca iti cer la sf mai mult.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 12 Noi 2008, 12:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

e ok, dar sa t informezi cam in c constau pt ca pot sa-ti faca la o calitate inferioara si sa vezi si in c bani iti fac sa nu t trezesti ca iti cer la sf mai mult.


De curand am foat la o nunta si ei au avut artificii de interior( acei vulcani)
dar au scos un fum de neimaginat, nu ne mai vedeam, norocul lor a fost ca restaurantul avea f multe geamuri si le-au deschis si asa au reusit sa scoata fumul mai repede, dar altfel...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 16 Noi 2008, 12:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

De curand am foat la o nunta si ei au avut artificii de interior( acei vulcani)
dar au scos un fum de neimaginat, nu ne mai vedeam, norocul lor a fost ca restaurantul avea f multe geamuri si le-au deschis si asa au reusit sa scoata fumul mai repede, dar altfel...

Sincer sa va zic eu am fost la 5 nunti vara asta si la toate au fost artificii si pe tort si la dansul mirilor....si nu a scos nici macar un pic de fum...Sau daca a scos sigur nu s-a simtit sau nu am vazut eu:nlol:
eu voi avea artificii si nu imi fac griji penbtru ca nu am vazut inca care sa scoata fum.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 19 Noi 2008, 00:14 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
Sincer sa va zic eu am fost la 5 nunti vara asta si la toate au fost artificii si pe tort si la dansul mirilor....si nu a scos nici macar un pic de fum...Sau daca a scos sigur nu s-a simtit sau nu am vazut eu:nlol:
eu voi avea artificii si nu imi fac griji penbtru ca nu am vazut inca care sa scoata fum.


eu vreau sa renunt si la cele d p tort si sa pun lumanarele. eu una nu am vazut artificii care sa nu scoata fum sau cel putin miros innecacios.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 19 Noi 2008, 03:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

eu vreau sa renunt si la cele d p tort si sa pun lumanarele. eu una nu am vazut artificii care sa nu scoata fum sau cel putin miros innecacios.


eeee..cum sa nu vezi.sunt artificii de sala.care nu scotr fum.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii de interior la nunta
MesajScris: 19 Noi 2008, 12:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

eeee..cum sa nu vezi.sunt artificii de sala.care nu scotr fum.

Exact si la toate nuntile la care am fost erau si artificii si nu am vazut sa scoata fum sau sa aiba miros inecacios...sau cumva tortul sa aiba vreun gust mai ciudat...Chiar mi s-a parut fain...


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 35 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România