Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 20:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 25 Oct 2006, 18:35 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
la florarie clar nu ma duc pt ca si asa am avut destule batai de cap cu ei. am sa vb cu cei care aranjeaza sala.
multumesc mult.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 26 Oct 2006, 15:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
La plecarea invitatilor, eu le-am dat aranjamentele florale de pe mese si erau atat de incantati. Multi dintre ei le-au pastrat si le mai au si acum :ndance: Mai bine asa decat sa le fure restaurantul :mellow:


La fel a fost si la mine.
Am avut pe fiecare masa cate 2 lumanari parfumate, din acelea cu picior inalt si nisip in cupa cu lumanarea gelatinoasa, pe care am fost scrise numele noastre si data nuntii. La sfarsitul nuntii le-am dat invitatilor, ca amintire de la nunta noastra.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 30 Oct 2006, 20:53 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
buna
o sa va spun eu cum am scapat de decorarea salii: am ales un restaurant rustic - pe pereti erau stergare fazani impaiati, scaunele erau rustice din lemn masiv cu picioarele din buturugi asa ca eu nu a mai trebuit sa fac nimic. e clara problema ca am ramas cu 200 de baloane pt ca as fi impopotonat aiurea restaurantul.:ndance:
asa ca dc vreti sa scapati alegeti un restaurant rustic.
pupici:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 06 Noi 2006, 10:46 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
casa de piatra:nmarried::napplause::lips::lips::lips::lips:
sa fii fericita pupicei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 02 Dec 2006, 02:15 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:

Este destul timp, cred eu. Noi le-am dus la o florarie din oras la 13.00 si le-am luat pe la 17.00. Vorbeste cu cei de florarie din timp, explica-le ce vrei sa faci si ei iti vor spune cum se descurca.

e o idee buna si ieftina, am facut chestia asta la nunta verisoarei mele, dar eu merg pe o firma , pt ca vreau mai multe si vreau ceva special...iar altfel se negociaza cand ceri mai multe
iar eu cum sunt inebunita dupa flori le vreau acasa, desi multe din aranjamentele de pe masa le iau nuntasii chiar si fara sa le dai tu..asa ca ...macar cu alea de la cununia civila sa raman...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 04 Dec 2006, 20:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

Tu ai facut nunta la ch***? Cu g*** ai facut? am inteles ca ei au contract acolo


Da, la Ch*** am avut nunta , dar am avut alta firma pentru aranjarea salii. Nu ni s-a impus nici o firma de decoratiuni din partea localului.
Daca vrei mai multe informatii cu firma cu care am lucrat, spune-mi si iti dau un PM.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Dec 2006, 13:57 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
sunt restaurante la care merg baloanele..important e sa iti placa cum va fi in final...
eu am mers deja la cateva ornari la restaurantul meu, si mi-am facut o idee , despre ce as vrea...dar cum am o placere pt flori....deja cred ca am exagerat, ca numai flori am in fata ochilor...
vroiam sa va zic culoarea mea(roz-mov, defapt e ca un fel de lavanda), care eu am vazut-o promovata la targul de anul asta,dar inca nu am fost la nici o nunta sa vad ornat asa...deja avem probleme ca nu gasim materiale pt ornat exact in nuanta, am gasit servetele..:ok:si vreau sa combin cu argintiu....sau auriu..aici am o dilema..
va spun ca am luat-o razna complet cu amenajarea:D..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Dec 2006, 20:37 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
sunt restaurante la care merg baloanele..important e sa iti placa cum va fi in final...
eu am mers deja la cateva ornari la restaurantul meu, si mi-am facut o idee , despre ce as vrea...dar cum am o placere pt flori....deja cred ca am exagerat, ca numai flori am in fata ochilor...
vroiam sa va zic culoarea mea(roz-mov, defapt e ca un fel de lavanda), care eu am vazut-o promovata la targul de anul asta,dar inca nu am fost la nici o nunta sa vad ornat asa...deja avem probleme ca nu gasim materiale pt ornat exact in nuanta, am gasit servetele..:ok:si vreau sa combin cu argintiu....sau auriu..aici am o dilema..
va spun ca am luat-o razna complet cu amenajarea:D..


Cel mai bine merge cu argintiu, parerea mea.Am vazut ceva de genu si mi-a placut.Daca mie nu-=mi placea asa de mult bleu faceam cu lavanda.Intr-adevar anul asta a fost la moda la toate targurile.E o cul ff frumoasa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Dec 2006, 23:17 
Veteran

Membru din: 17 Noi 2006, 23:17
Mesaje: 243
Citat:

Cel mai bine merge cu argintiu, parerea mea.Am vazut ceva de genu si mi-a placut.Daca mie nu-=mi placea asa de mult bleu faceam cu lavanda.Intr-adevar anul asta a fost la moda la toate targurile.E o cul ff frumoasa.

asa ma gandeam si eu parca argintiu as alege, ca sunt si niste sfesnice pe masa, tot argintii...si parca merge...
bun sfat..mersic...asa ma conving mai sigur , cand zice cineva ca merge


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Dec 2006, 00:57 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Baloane =MacDonald's=:wokno:=kids' party


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România