Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 07:12


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 04 Mar 2007, 04:47 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
ce inseamna un pic cam scumpi ?
vreau si eu o firma acceptabila care sa-mi decoreze sala cu flori (restaurantul este fff elegant) vreau si lumanarele



pai daca vrei doar floricele si lumanari nu cred ca accepta vreo firma...poate o florarie...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 20 Mar 2007, 17:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:
in sfarsit am semnat contractul cu firma care ne va organiza nunta....sunt un pic cam scumpi...sper ca-si vor merita banii

ce inseamna un pic cam scumpi ?
vreau si eu o firma acceptabila care sa-mi decoreze sala cu flori (restaurantul este fff elegant) vreau si lumanarele


Poti sa iti comanzi aranjamentele florale tu singura de la o florarie si sa ai pe cineva care sa le ridice si sa le duca la sala...iar lumanari tot singura poti sa iti iei si sa le pui pe mese...sa mai salvezi niste bani nu de alta :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 08 Mar 2008, 01:52 
Nou Venit

Membru din: 08 Mar 2008, 01:33
Mesaje: 1
Totul se reduce la bani.):(
Am incercat la mai multe firme si preturile mau dat pe spate.:wacko:
La coafor am intrat in vorba cu coafeza si asa am dat de www.nuntade5stele.ro :rocker:
Am fost surprins placuta sa vad ca mai sunt si firme care nu jecmanesc omu.O:)
Asa am luat tot ce imi doream(flori pe masa si prezidiu,baloane,huse,marturii,casuta,stativi cu lumanari,perdelede lumini)la u pret bun:cool:
:lips: www.nuntade5stele.ro :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Mar 2008, 01:28 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
nu k sunt zgarci sau k nu-mi doresc o nunta d vis,dar eu nu o sa apelez la nicio firma pt k la ei sunt mult mai mari preturi,o sa-mi realizez singura toate decoratiunile dupa ideile gasite pe net..sper sa si reusesc!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Mar 2008, 13:19 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:
nu k sunt zgarci sau k nu-mi doresc o nunta d vis,dar eu nu o sa apelez la nicio firma pt k la ei sunt mult mai mari preturi,o sa-mi realizez singura toate decoratiunile dupa ideile gasite pe net..sper sa si reusesc!!!


alina,
si eu doresc sa-mi organizez singura nunta... am hotarat ca florile primite la cununie sa le folosesc pentru decorarea meselor, o sa am 3 dre de onoare care o sa ma ajute , o sa plece la restaurant imediat dupa cununie si o sa aranjeze placecard-urile, florile si c emai trebuie facut


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Mar 2008, 14:26 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:

alina,
si eu doresc sa-mi organizez singura nunta... am hotarat ca florile primite la cununie sa le folosesc pentru decorarea meselor, o sa am 3 dre de onoare care o sa ma ajute , o sa plece la restaurant imediat dupa cununie si o sa aranjeze placecard-urile, florile si c emai trebuie facut


cred ca si eu le fac singura pana la urma, ies mai ieftin. Am si ajutoare persoane care au mai facut asa ceva la nunti. Nu sa fac economie dar prefer sa dau banii pe altceva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Mar 2008, 14:43 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:

cred ca si eu le fac singura pana la urma, ies mai ieftin. Am si ajutoare persoane care au mai facut asa ceva la nunti. Nu sa fac economie dar prefer sa dau banii pe altceva.


si eu gandesc la fel... mi-am creat pana si placecard-urile la calculator si au iesit foarte frumoase ... daca vrei iti trimit modelul si ti le scoti la imprimanta pe o hartie mai groasa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 09 Mar 2008, 17:31 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

si eu gandesc la fel... mi-am creat pana si placecard-urile la calculator si au iesit foarte frumoase ... daca vrei iti trimit modelul si ti le scoti la imprimanta pe o hartie mai groasa

Nici eu nu apelez la o agentie, pt ca lucrez in marketing si printre altele ma ocup si de organizarea de evenimente. In plus chiar vreau sa ma implic in tot ceea ce inseamna nunta noastra. Mai ales ca noi vom suporta toate cheltuielile si prin urmare vom face totul asa cum vrem. Aranjamentele florale intentionez sa le fac
impreuna cu o prietena si cu mama care a lucrat in acest domeniu (flori...), la fel si place-card-urile, o sa le fac pe calculator si le scot la imprimanta pe carton si cam tot ceea ce voi putea face.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 11:24 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
sfatul meu nu te baza pe florile pe care o sa le primesti la cununie, poti sa ai niste surprize de proportii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 11:25 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
daca nu te superi te rog sa mi le trimiti si mie pe adresa mea de privat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 17:07 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:

si eu gandesc la fel... mi-am creat pana si placecard-urile la calculator si au iesit foarte frumoase ... daca vrei iti trimit modelul si ti le scoti la imprimanta pe o hartie mai groasa


vreau si eu model


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 17:09 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:

vreau si eu model


trimite-mi pe privat adresa ta de email si am sa-ti trimit dupa-amiaza mai multe modele (am modelelele acasa)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 17:10 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:
daca nu te superi te rog sa mi le trimiti si mie pe adresa mea de privat


ti le trimit si tie la fel marrya


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 17:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:

trimite-mi pe privat adresa ta de email si am sa-ti trimit dupa-amiaza mai multe modele (am modelelele acasa)


buna t superi dak imi trimiti si mie modelul ca sa'mi fac si eu o idee

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 10 Mar 2008, 17:13 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:

buna t superi dak imi trimiti si mie modelul ca sa'mi fac si eu o idee


trimite-mi pe privat adresa ta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 12 Mar 2008, 23:04 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
totul e sa-ti placa te, pentru ca e nunta ta. eu vreau totul alb.
Dana.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 13 Mar 2008, 15:41 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:

si eu gandesc la fel... mi-am creat pana si placecard-urile la calculator si au iesit foarte frumoase ... daca vrei iti trimit modelul si ti le scoti la imprimanta pe o hartie mai groasa


ce fel de hartie ai folosit? carton din acela pt carti de vizita? am vazut la firme facute si pe plicuri. indoi plicul la jumatate si pe o parte scrii numele. La urma se baga şi banii in el. Trimite-mi modelele si mie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DECORATIUNI SALA
MesajScris: 13 Mar 2008, 15:47 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
Citat:

ce fel de hartie ai folosit? carton din acela pt carti de vizita? am vazut la firme facute si pe plicuri. indoi plicul la jumatate si pe o parte scrii numele. La urma se baga


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 361 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România