Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 10:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 33 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Artificii interzise
MesajScris: 26 Iun 2007, 20:42 
Nou Venit

Membru din: 25 Mar 2007, 03:11
Mesaje: 17
de asa ceva nu cred ca ati mai auzit!la restaurant ni se interzic artificiile.se face prea mult fum!!!si nu ne doaream decat la dansul miresei!asta cred ca e prostie omeneasca!e prea tarziu sa cautam alt restaurant!cu ce credeti ca am putea sa le inlocuim ca sa iasa ceva frumos?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 26 Iun 2007, 23:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Un balon jumbo?..Sau nu iti plac baloanele?

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 27 Iun 2007, 00:08 
Nou Venit

Membru din: 22 Mar 2007, 01:40
Mesaje: 42
Citat:
de asa ceva nu cred ca ati mai auzit!la restaurant ni se interzic artificiile.se face prea mult fum!!!si nu ne doaream decat la dansul miresei!asta cred ca e prostie omeneasca!e prea tarziu sa cautam alt restaurant!cu ce credeti ca am putea sa le inlocuim ca sa iasa ceva frumos?


si noi am patit la fel! dar acum ,privind in urma ,nu imi mai pare asa de rau-era mai mult un moft al meu,nu o necesitate.in final am inlocuit artificiile cu confeti si a iesit dragut.Nu va mai supati pt orice prostie-chiar nu se merita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 27 Iun 2007, 01:33 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

si noi am patit la fel! dar acum ,privind in urma ,nu imi mai pare asa de rau-era mai mult un moft al meu,nu o necesitate.in final am inlocuit artificiile cu confeti si a iesit dragut.Nu va mai supati pt orice prostie-chiar nu se merita!


si eu tot conffeti vreau:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 27 Iun 2007, 02:08 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
noua ne dau voie cu artificii pt ca:
1.firma organizatoare e recomandata de restaurant:nwink:
2.artificiile sunt cu flacara rece:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 27 Iun 2007, 02:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
noua ne dau voie cu artificii pt ca:
1.firma organizatoare e recomandata de restaurant:nwink:
2.artificiile sunt cu flacara rece:p




eu nici nu am intrebat daca ne lasa au nu cu artifici.dar ar fi chiar culmea sa nu ne lase.....:nbump::nbump::nbump:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 27 Iun 2007, 16:18 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

dar eu nu stiu de care jumbo sa-mi i-au : cu baloane mici sau cu confetti :rolleyes:




depinde cum iti place tie mai mult...mie de ex cu confetti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 28 Iun 2007, 00:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


depinde cum iti place tie mai mult...mie de ex cu confetti.


mie imi plac artificiile la dansul miresei.mi-i se par de mult mai spectaculoase decat orce baloane.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

mie imi plac artificiile la dansul miresei.mi-i se par de mult mai spectaculoase decat orce baloane.


eu cred ca mirii trebuie sa fie in centrul atentiei la dansul mirilor si nu artificiile...nu cred ca alea fac special momentul respectiv ci perechea care danseaza...parerea mea :)

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

eu cred ca mirii trebuie sa fie in centrul atentiei la dansul mirilor si nu artificiile...nu cred ca alea fac special momentul respectiv ci perechea care danseaza...parerea mea :)


e adevarat, dar efectul dansului este altul.Eu sincer imi doresc foarte tare artificii.Am fost a nunti la care au fost si crede-ma ca mirii nu au ramas in umbra.A fost doar mult mai spectaculos dansul...atat:nblink::ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

e adevarat, dar efectul dansului este altul.Eu sincer imi doresc foarte tare artificii.Am fost a nunti la care au fost si crede-ma ca mirii nu au ramas in umbra.A fost doar mult mai spectaculos dansul...atat:nblink::ok:


chestie de gust...dar oamenii cum o sa se uite la doua lucruri deodata? si la artificii si la miri...:)) eu nu am vrut la nunta nici baloane, nici artificii de interior si nici confetti...numai flori si lumanarele pe mese...singurele artificii care mi-ar fi placut ar fi fost din alea afara unde sa iesim cu totii sa ne uitam...dar nu s-a putut din cauza locatiei restaurantului :(

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

chestie de gust...dar oamenii cum o sa se uite la doua lucruri deodata? si la artificii si la miri...:)) eu nu am vrut la nunta nici baloane, nici artificii de interior si nici confetti...numai flori si lumanarele pe mese...singurele artificii care mi-ar fi placut ar fi fost din alea afara unde sa iesim cu totii sa ne uitam...dar nu s-a putut din cauza locatiei restaurantului :(


cum ai spus si tu...chestie de gust.Dar crede-ma ca te poti uita la 2 lucruri odata.Si aici de fapt este un tot...undans spectacol.crede-ma ca lumea nu se uita nmai la artificii.ele sunt doar efectul.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

cum ai spus si tu...chestie de gust.Dar crede-ma ca te poti uita la 2 lucruri odata.Si aici de fapt este un tot...undans spectacol.crede-ma ca lumea nu se uita nmai la artificii.ele sunt doar efectul.


sa fii iubita si sa te bucuri de artificii la nunta!

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 01 Iul 2007, 03:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

sa fii iubita si sa te bucuri de artificii la nunta!



multumesc.Sincr chiar nu vreau a ma contrazic cu nimeni pe tema asta.Este ceea ce imi doresc eu.Nu vreau sa crezi si tu la fel.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 05 Iul 2007, 14:25 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
la noi nu se pune problema artificiilor ca or sa fie 2,3 acolo pe ringul de dans ci a baloanelor umplute cu heliu.. ca imi spunea prietenul meu care imi aranjeaza sala ca erau interzise acum ceva vreme.. sper sa fi facut rost intre timp de heliu ca vreau baloane pe masa :njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 05 Iul 2007, 14:27 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
la noi nu se pune problema artificiilor ca or sa fie 2,3 acolo pe ringul de dans ci a baloanelor umplute cu heliu.. ca imi spunea prietenul meu care imi aranjeaza sala ca erau interzise acum ceva vreme.. sper sa fi facut rost intre timp de heliu ca vreau baloane pe masa :njump:


dc erau interzise? la mine firma de decoratiuni nu mi-a zis nimic de asta...chiar cu ei am cazut de acord sa pun baloane pe mese, cu heliu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 05 Iul 2007, 14:32 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
pt ca le explodasera la unii recipientele in care se tine heliu parca...si au vrut sa se evite astfel de evenimente:unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: artificii interzise
MesajScris: 05 Iul 2007, 14:37 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
pt ca le explodasera la unii recipientele in care se tine heliu parca...si au vrut sa se evite astfel de evenimente:unsure:



aha...noua nu ne-au spus nimic cei de la decoratiuni...sper sa fie totul ok...oricum ei au mai lucart cu rest unde facem noi nunta si nu au avut probl


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 33 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 17 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România