Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 16:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 27 Iun 2006, 21:39 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Eu beau cam 3-4 cani de cafea pe zi.Pt ca sunt o somnoroasa de fel si altfel nu pot rezista peste zi.Eu abia noaptea ma trezesc.Offff,daca as putea sa muncesc numai noaptea.......Pt mine nu va fi o problema.Energizant si cafea la greu.Si o sa rad si o sa ma distrez.Pt ca daca nu o fac eu,nici ceilalti nu o vor face!Cum pot sa fiu fresh o noapte la bairame,asa o sa fiu si la nunta,ca doar odata o fac.Cred ca va fi si in subconstient chestia asta.Ceva iti va da putere sa rezisti pt ca stii ca va fi o noapte unica.Nu?:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 03:09 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:
Are ceva daca n-am mai baut pana acum energizant?:blink:Poate sa dea cine stie ce reactii adverse?:ermm:Sau sa-l incerc linistita in ziua nuntii?:blink:Ca deja cafeaua...nu prea mai are efect...

Incearca energizantul mai inainte.Ca poate sa-ti dea palpitatii si atata iti mai trebuie in ziua nuntii:gun::zoombie:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 13:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Incearca energizantul mai inainte.Ca poate sa-ti dea palpitatii si atata iti mai trebuie in ziua nuntii:gun::zoombie:


o sa faca precum iepurasul duracell in ziua nuntii!!:p:p;);)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 15:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Eu beau cam 3-4 cani de cafea pe zi.Pt ca sunt o somnoroasa de fel si altfel nu pot rezista peste zi.Eu abia noaptea ma trezesc.Offff,daca as putea sa muncesc numai noaptea.......Pt mine nu va fi o problema.Energizant si cafea la greu.Si o sa rad si o sa ma distrez.Pt ca daca nu o fac eu,nici ceilalti nu o vor face!Cum pot sa fiu fresh o noapte la bairame,asa o sa fiu si la nunta,ca doar odata o fac.Cred ca va fi si in subconstient chestia asta.Ceva iti va da putere sa rezisti pt ca stii ca va fi o noapte unica.Nu?:D


trebuie sa fim fresh si puternice. doar este ziua noastra!!!!! nu?
sunt sigura ca nu o sa ma timp sa realizez ca nu mai am putere.
eu abia astept.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 19:48 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Are ceva daca n-am mai baut pana acum energizant?:blink:Poate sa dea cine stie ce reactii adverse?:ermm:Sau sa-l incerc linistita in ziua nuntii?:blink:Ca deja cafeaua...nu prea mai are efect...


exact cum a spus si adina incearca-l inainte.fie intr-o noapte il bei si vezi ce se intampla dar poate sa-ti fie greu a doua zi la servici, sau nu mai ai pana la nunta vre-o alta nunta sau botez unde sa te duci si sa-l incerci?dar exista insa un inconvenient, nu sti cum reactionezi la el si fie poate sa ti se faca rau, fie sa-ti dea o senzatie de super bucurie si sa zica lumea ca ia luat ' la bord' si sa rada de tine. asa ca mai bine il incerci dinainte acasa fie cu ai tai fie cu fiitorul ginerica si studiati amandoi reactiile si a doua zi dati verdictul:p:p. am glumit dar trebuie sa faci ceva inainte.
ce vrei sa spuna mesenii ca miresica s-a imbatat???? pai se alege ce se alege de nunta ta si ramai cu amintiri urate, si e pacat:(( ca te-ai muncit o gramada, nu????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 19:54 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
eu inainte ca sa stau treaza noaptea trebuia sa beau coca cola .la mine nu-si fac efectul nici cafeaua nici nessul.:p eram odata in sesiune. venisem de la ziua unei colege si la 21.00 cand am ajuns acasa mi-am facut ditamai cana de ness ca sa pot invata ca a doua zi aveam examen si mai aveam de invatat.am luat frumos cursurile si cine dormea in 10 minute cu cursurile pe fata. eu:p:p:p a trebuit sa vina al meu frate sa ma trezeasca ca altfel asa ma trezeam de dimineata asa .:p
de la un timp nu mai am voie sa beau acidulat, deci coca cola cade:((
in concluzie si eu trebuie sa gasesc o metoda.
dar cred ca daca iti impui sa dansezi toata noaptea nu o sa te ia somnul pentru ca nu mai ai timp. insa nu e suficient. gasim noi o solutie;);)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 29 Iun 2006, 19:59 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu beau coca-cola in mod regulat si n-am nici o problema tot dorm,ness nu pot sa beau pt ca apoi ma inteapa inima si cafea pot sa beau oricata ca tot daca mi-e somn dorm!!Si in afara de asta cafeaua e diuretica!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:18 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu o data in viata sunt mireasa si sunt convinsa ca nu ma va lua somnul nici inainte de nunta si nici atunci la nunta!!Si plus de asta daca nu fac atmosfera mirii si nasii,atunci cine??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:20 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
mey fetelor, sincer nu inteleg de ce va faceti atatea probleme! a-ti asteptat ziua asta o viata intreaga :-*! eu sunt sigura ca nic macar nu o sa simtiti cand o sa treaca! si nici oboseala nu o sa simtiti de atata exaltare! asa ca lasati toate prostiile gen Cola si energizante! energia voastra trebuie sa vina din interior!:ok:


domle asta asa este. vorba aceea daca o sa dantuim toata noaptea, daca o sa stam de vorba cu invitatii( ca trebuie) nici nu stim cum se duce timpul si hop top s-a facut ziua:p:p:p:p asa e. e suficient sa faci doua trei ture pe la invitati sa stai de vorba 'x' minute si gata noaptea.ca toti o sa traga atunci de tine sa te mai intrebe sa mai vada, etc:)
bine ca ne mai trezeste cate cineva la realitate;););)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:21 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Eu o data in viata sunt mireasa si sunt convinsa ca nu ma va lua somnul nici inainte de nunta si nici atunci la nunta!!Si plus de asta daca nu fac atmosfera mirii si nasii,atunci cine??


exact asa e. eu tot zic ca inainte de nunta o sa dorm in noaptea aia, mama mama, dar ma vad ca nu o sa inchid un ochi si o sa stau sa ma uit pe tavan:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

domle asta asa este. vorba aceea daca o sa dantuim toata noaptea, daca o sa stam de vorba cu invitatii( ca trebuie) nici nu stim cum se duce timpul si hop top s-a facut ziua:p:p:p:p asa e. e suficient sa faci doua trei ture pe la invitati sa stai de vorba 'x' minute si gata noaptea.ca toti o sa traga atunci de tine sa te mai intrebe sa mai vada, etc:)
bine ca ne mai trezeste cate cineva la realitate;););)


daca tocmai noi nu suntem in stare sa fim fresh in noaptea aia, atunci ce pretentii mai avem la nuntasi?
mirii si nasii fac toata atmosfera la o nunta. daca mirii nu se distreaza, nu danseaza si nu socializeaza, atunci riscam sa ramanem fara invitati foarte repede...si adio nunta pana pe la 5 dimineata cum isi doresc toate fetele de pe forum..(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:25 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu ma stiu si sigur nu voi putea dormi ,iar la mine situatia este si mai aiurea pt ca eu fac cununia civila cu o zi inaintea nuntii,adica vineri!!Deci nu voi dormi destule nopti!!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:35 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu am spus la nunta la mine voi dansa toata noaptea ca o apucata ,iar nasii sunt la fel de petrecareti si sunt sigura ca se va face atmosfera si nu ma va lua somnul!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Eu am spus la nunta la mine voi dansa toata noaptea ca o apucata ,iar nasii sunt la fel de petrecareti si sunt sigura ca se va face atmosfera si nu ma va lua somnul!!


exact. si eu abia astept sa dansez, poate asa voi mai uita de emotii, pt ca exista de acum si sunt destul de mari.
nasii sunt dansatori...deci, LA REVEDERE SOMN!!!!
VA ASIGUR CA NICI UNEIA DINTRE NOI NU I SE VA FACE SOMN.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Eu ma stiu si sigur nu voi putea dormi ,iar la mine situatia este si mai aiurea pt ca eu fac cununia civila cu o zi inaintea nuntii,adica vineri!!Deci nu voi dormi destule nopti!!(X)


bate palma .....dar n uvad de ce nu ai dormi in noaptea vineri spre sambata ???? Eu la ora 5 ii dau afara pe toti........ca tre sa ne relaxam si noi!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 14:40 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Plus ca voi mai iesi pe afara ca doar voi fi rapita si sigur ma trezesc in cazul in care mi se face somn!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:21 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:
Eu am spus la nunta la mine voi dansa toata noaptea ca o apucata ,iar nasii sunt la fel de petrecareti si sunt sigura ca se va face atmosfera si nu ma va lua somnul!!


si mie imi place sa dansez, dar al meu e cam lenes, da i-am spus ca va fi nunta noastra si ca vom dansa toata noaptea, sa nu-l prind ca leneveste ca in noaptea nuntii va dormi pe presul de la intrare.:p:p:p hihihihihi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 30 Iun 2006, 15:39 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Pai de emotii nu voi putea dormi!!Eu si cand trebuie sa plec undeva ,la mare sau mai stiu eu pe unde nu pot dormi cu o noapte inainte,d-apoi inainte de nunta!!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 13 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România