Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 10:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 12 Apr 2006, 19:03 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:


Cu sau fara cafea cred ca o sa fie una din noptile in care nu o sa mai simtim nici oboseala nici stres.O sa fim doar fericite ca suntem langa omul care ne iubeste si ca totul a iesit bine dupa luni si luni de stres.

%%-


si eu cred ca nu ne mai intereseaza nimik...si cred ca o sa stam atat de treze...toata seara...si f energice,si o sa stam treze si la ciorba de potroace a doua zi dimineata...asa ca...nu cred ca va mai conta oboseala...sau dc o vom mai simti.Vom fi atat de fericite!!si atat de importante!!si atat de frumoase!!Si in primul rand MIRESE!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum rezistam toata noaptea?
MesajScris: 14 Apr 2006, 20:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

dah merge ...dar eu nu cred ca e de ajuns :) plus ca dupa un anumit nr de cafele nu mai reactionez..decat in alte moduri dubioase (Devin agitata) iar dc beau energizant zici ca sunt iepurasu din reclama de la Duracel lol

cred ca o tona de vitamine, fructe si cafea...atunci dah, vom rezista. ma gandeam ca o banana din cand in cand imi ia reface fortzele. stiu trucut de pe vremea cand invatam noptile si avem lg mine cafea si banane...


eu o sa beau nelipsita cafea de dimineata si apoi pe dupa amiaza as vrea sa mai beau un capuccino. la mine chiar are efect, daca-l beau pe la 3 dupa amiaza pana la 2 - 3 noaptea fac fiesta si ma umplu de nervi ca nu pot sa adorm!:( incercati si voi chestia asta poate va ajuta!
de pe la 2-3 noaptea o sa incerc cu energizant si alte de-astea ca nu sunt prea rezistenta..:)

ma gandeam si eu sa ma schimb, rochita mea nu e cea mai comoda sau poate nu sunt obisnuita cu ea..dar o singura data voi fi mireasa si cred ca merita efortul!:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 188 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România