Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Operatii estetice
MesajScris: 26 Noi 2014, 13:30 
Nou Venit

Membru din: 25 Mai 2012, 18:47
Mesaje: 5
Buna!

Inainte de o zi importanta cum este cea a nuntii, cred ca orice femeie ar trebui sa se simta bine in pielea ei si sa arate asa cum isi doreste, chiar daca uneori sunt necesare imbunatatiri la medicul estetician.

Eu am apelat la dr. Vangelis Vasalos de la Metamorphosis cu un an si jumatate inainte de nunta.
Am vrut sa am sani mari, dar nu ca doua mingiute si cum fiecare dr. are stilul lui de a pozitiona implantul si mai ales de a recomanda ce sa faci in timpul recuperarii am ales sa merg la un doctor bun, cu experienta si despre care am tot auzit de bine.

Nu am vrut sub nicio forma sa port banda peste sani. Eram ingrozita de acea banda care ajuta implantul sa mai coboare. Asadar am cautat medicul care pozitioneaza implantul unde trebuie din prima dar am si studiat fotografii de la foarte multe fete operate de el. Cred ca am facut cea mai buna alegere cu dl. dr. Vasalos si daca ar trebui sa ma operez a doua oara tot la el as merge sau voi merge. I-as vrea ceva mai mari... Booby greed... :D Nesatula inainte de operatie si nesatula dupa operatie... :lol:

Recuperarea a fost cam grea la inceput, am avut dureri mari. Eu sunt alergica la o serie de medicamente si nu am putut lua anumite calmante care ar fi fost mai bune, atat imediat dupa operatie (prin perfuzie) cat si pastilutele de dupa.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România