Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 23 Ian 2013, 15:34 
Nou Venit

Membru din: 23 Ian 2013, 17:30
Mesaje: 2
Eu am slabit cu Acaiberry900. Am luat suplimentele astea pt ca stiam ca sunt facute din boabe de acai. Partea frumoasa este ca am slabit si ma simt foarte bine acum. Daca mai exista si alte fete care au utlizat produsul va rog sa imi spuneti daca si la voi a functionat!
Multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 24 Ian 2013, 16:03 
Nou Venit

Membru din: 24 Ian 2013, 17:45
Mesaje: 3
Si eu tot cu suplimentele astea am reusit sa slabesc. Pe langa tratament eu am facut si mult sport:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 01 Feb 2013, 11:34 
Nou Venit

Membru din: 23 Ian 2013, 17:30
Mesaje: 2
Ma bucur sa aud asta Ioana. Important e sa te tii tare si sa alegi metodele de slabire care functioneaza cel mai bine pentru tine. Tine-o tot asa si felicitari inca odata!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 18 Feb 2013, 13:16 
Nou Venit

Membru din: 24 Ian 2013, 17:45
Mesaje: 3
E foarte bine sa stii inca de la inceput o metoda care sa te ajute sa slabesti!Foarte multa lume incearca sa slabeasca dar inca de la inceput aleg o metoda gresita!Ma bucur enorm ca am reusit sa descopar aceasta metoda!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 12 Mar 2013, 19:45 
Nou Venit

Membru din: 08 Mar 2013, 21:41
Mesaje: 3
asa e, e important si pentru moral sa gasesti o metoda care sa functioneze, pentru ca daca nu..orice ai incerca, nu mai ai motivatie, pentru ca nu ai garantia rezultatului..o spun din proprie experienta, dupa vreun an in care le-am incercat pe toate. am ajuns la concluzia ca liposuctia e solutia pentru mine, in conditiile in care ma incapatanasem sa slabesc mult, intr-un timp scurt, fiind conditionata de nunta. am avut rezultate foarte bune, si se vad in continuare..chiar sunt curioasa daca nu mi-ar fi fost recomandata dna. dr. Silvia Stanculescu Vasalos, ce ma faceam?? sigur nunta mi-ar fi fost compromisa :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 30 Oct 2013, 11:43 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2013, 14:38
Mesaje: 6
Salut tuturor, sunt noua pe aici, si eu am avut probleme foooarte mari cu greutatea, am fost obeza si nu reuseam sa mai slabesc nicicum. Tocmai ma logodisem si m-am hotarat ca trebuia sa fac o schimbare drastica pana la nunta. Pana la urma prin cunostinte am aflat de operatia gastric sleeve si m-am interesat putin, am aflat de Spitalul Sf Constantin Brasov. Am auzit doar lucruri bune de personalul de acolo si m-am hotarat sa merg macar la sedintele gratuite ce se tin acolo la spital. A fost foarte bine, mi-au explicat tot ce tinea de operatie si m-am convins ca era momentul sa fac asta. M-a operat dl doctor Bogdan Moldovan. Asa am slabit eu 20 kg, fara complicatii dupa operatie si reusesc sa ma mentin. E adevarat ca a fost cam scump, dar am putut plati in rate si acum sunt foarte multumita de felul in care arat. :nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 22 Ian 2014, 12:20 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2013, 14:38
Mesaje: 6
V-ati gandit la o lipoaspiratie pentru a mai da jos din kilogramele in plus? Stiu ca inlaturarea mai ales a unor anumite parti poate fi mai dificila. Eu am apelat la domnul dr. Dobos, http://www.drdoboscalin.ro , si sunt incantata de rezultat. Mi-a fost foarte frica la inceput, recunosc, dar am mers pe recomandarea unei prietene care si-a facut un implant mamar si a fost foarte multumita. Pana la urma conteaza sa vezi o persoana si sa nu mergi asa din auzite. Cam dupa 6 saptamani am si vazut rezultatul si sa stiti ca operatia nu e asa complicata sau dureroasa. Asa ca daca va decideti sa incercati, multa sanatate!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum slabim?
MesajScris: 22 Ian 2014, 13:29 
Nou Venit

Membru din: 24 Oct 2013, 14:38
Mesaje: 6
[quote="emese_ella"][quote]Dragele mele prietene, multe dintre noi avem anumite probleme cu ''GREUTATEA'' .Eu , inca nu am dar m-am gandit sa discutam despre aceasta problema pentru ca , anumitor persoane le este rusine sa faca asta. Recunosc ca in liceu am avut probleme cu greutatea ,dar am reusit sa slabesc cu ceai verde.Am baut 3 cani pe zi si m-am simtit extraordinar de bine. Multe prietene de-ale mele nu suporta acest ceai pentru ca e amar.Voi cum ati reusit sa indepartati kilogramele in plus?[/quote]
si eu am probleme cu greutatea si astept sa imi sugerati voi cate ceva ca sa pot slabi pana la nunta.....:( sa nu fiu o purcica in rochie alba:([/quote]

Hey !Prietenei mele, care si ea are probleme cu greutatea.. i se inflamasera cateva vene, chiar inainte de nunta si era foarte panicata. Ea mi-a zis ca a facut exercitiile pe care le-a gasit pe http://sanatatepascupas.ro si nu se mai vad atat de rau. Incercati si voi, eu preventiv imi gasesc timp sa mai fac si eu din ele!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum slabim?
MesajScris: 12 Apr 2014, 21:58 
Nou Venit

Membru din: 13 Apr 2014, 00:37
Mesaje: 4
Andreya_deea nu stiu unde ai vazut exercitii pe acel site. In primul rand pentru slabit nu as recomanda niciun supliment sau pastile pentru ca modifica metabolismul iar apoi cand reveniti la dieta obisnuita o sa puneti mai multe kg. Am intalnit o multime de cazuri, si am cunoscuti care sunt distribuitori de produse pentru slabit si nici macar ei nu au reusit sa obtina rezultate de durata.

Sfatul meu este din start sa se renunte la zahar si paine. Zaharul este in o multime de produse, chiar si in paine asa ca studiati cu atentie ingredientele cand cumparati un produs.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 02 Iun 2014, 13:41 
Nou Venit

Membru din: 03 Iun 2012, 17:18
Mesaje: 5
Buna fetelor! Inteleg foarte bine prin ce treceti pentru ca si eu am o prietena care se va casatori in curand si inca de acum cateva luni a inceput sa depuna eforturi foarte mari ca sa slabeasca si sa poata arata impecabil in ziua cea mare. Ea a incercat mai multe diete si ceaiuri, dar rezultatele nu au fost foarte vizibile. In schimb, este foarte multumita de sedintele de electrostimulare musculara pe care le face la Joy Speed Fitness. Acolo, in 20 de minute isi lucreaza musculatura la fel de intens ca in 4-6 ore de gimnastica si chiar a reusit sa slabeasca. Dar a combinat acest antrenament si cu un regim alimentar echilibrat. De curand am inceput as merg si eu cu ea la Joy Speed si ma simt foarte bine, asa ca va recomand sa incercati daca vreti sa slabiti sanatos si destul de rapid.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum slabim?
MesajScris: 01 Aug 2014, 18:21 
Nou Venit

Membru din: 25 Mai 2012, 18:47
Mesaje: 5
Ghinion sau nu, pe langa grija de a da jos cateva kg ca sa arat asa cum voiam, eu mi-am rupt lobul urechii fix cu 2 saptamani inaintea nuntii. Doamne nu stiam ce sa mai fac.... si dintr-o prostie, mi-am agatat cercelul in bluza cand ma schimbat la sala... am simtit ceva ciudat la ureche. Drama mare!! Noroc ca totul s-a terminat cu bine, am fost la un doctor estetician care mi-a remodelat lobul in cateva minute, n-am simit nicio durere. Zici ca a fost magie sau poate dr. Calin Dobos chiar a avut maini magice. Va puuup si daca aveti alte probleme ca si mine inaintea nuntii, vi-l recomand cu incredere, rezultatele le puteti vedea si pe siteul lui http://www.drdoboscalin.ro/


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 151 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România