Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:54


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 06 Apr 2010, 16:44 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
Fetelor stiti cumva cum e Petra Cojocariu? Are o reclama f buna dar m-ar ajuta mai mult daca vreo una dintre voi a apelat la serviciile ei.... poate imi impartasiti si mie experienta voastra,...va pup!

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 09 Iul 2010, 14:51 
Nou Venit

Membru din: 09 Iul 2010, 17:48
Mesaje: 9
mirella_27 scrie:
Fetelor stiti cumva cum e Petra Cojocariu? Are o reclama f buna dar m-ar ajuta mai mult daca vreo una dintre voi a apelat la serviciile ei.... poate imi impartasiti si mie experienta voastra,...va pup!


nu o cunosc personal, insa am vazut lucrarile ei si mie una nu imi place deloc :( ti-as face mai bine alte recomandari daca vrei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 09 Iul 2010, 14:52 
Nou Venit

Membru din: 09 Iul 2010, 17:48
Mesaje: 9
marci scrie:
m-am uitat la furnizori la make up si la raluca butnaru au disparut pozele...oare de ce?


pentru ca trebuie sa dai niste bani site-ului dupa o anumita perioada ca sa-ti faca reclama in continuare :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 12 Iul 2010, 15:45 
Nou Venit

Membru din: 20 Ian 2010, 19:22
Mesaje: 22
Localitate: Londra
nu o cunosc personal, insa am vazut lucrarile ei si mie una nu imi place deloc :( ti-as face mai bine alte recomandari daca vrei

Ms.dar prea tarziu,..... am luat tzeapadeja :-S

_________________
MIRELA[url][url=http://ticker.7910.org/eng]Imagine[/url][/url]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 12 Iul 2010, 15:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
mirella_27 scrie:

Ms.dar prea tarziu,..... am luat tzeapadeja :-S


pai cum asa?ce s-a intamplat?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 12 Iul 2010, 17:42 
Nou Venit

Membru din: 09 Iul 2010, 17:48
Mesaje: 9
mirella_27 scrie:
nu o cunosc personal, insa am vazut lucrarile ei si mie una nu imi place deloc :( ti-as face mai bine alte recomandari daca vrei

Ms.dar prea tarziu,..... am luat tzeapadeja :-S



imi pare atat de rau :( ce pacat ca nu m-am inscris mai demult... dar care a fost faza?.. pareri personale nu am auzit de la nimeni vis-a-vis de ea dar, cum iti ziceam, nu-mi place ceea ce face ea.. oribil
daca vrea cineva recomandari ok sa ma intrebe.. si la make-up si la par stiu oameni buni :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 15 Iul 2010, 17:27 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 15:38
Mesaje: 5
Draga mea Mirela,

Hai sa ti explic ceva, pentru ca de dat din gura mult si prost este cel mai simplu lucru.
In primul rand nu cred ca ti-ai luat teapa, deoarece eu am prestat un seriviciu contra ceea ce tu mi ai oferit!!! Ca nu ti a placut asta e altceva, dar nu are nici o legatura cu "tzeapa" asa cum numesti tu.
Iar apoi, tu trebuie sa stii foarte bine, ceea ce ceri unei persoane, trebuie sa iti cunosti stilul, si sa stii sa ceri ce iti doresti, mai strident, mai putin strident si asmd. Iar in al doilea rand mai trebuie sa te ajute si fata, pentru ca eu nu sunt chirurg estetician sa va pot modela asa cum multe din voi visati. Fiti mai realiste si in al doilea rand, invatati sa va exprimati si transmite dorintele corect.
Nu ma astept sa multumesc pe toata lumea si asta este normal in orice domeniu. Dar pe cele care au stiu ce isi doresc cu siguranta le am multumit si multe dintre ele fiind si persoane publice!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 15 Iul 2010, 17:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
petramakeup scrie:
Draga mea Mirela,

Hai sa ti explic ceva, pentru ca de dat din gura mult si prost este cel mai simplu lucru.
In primul rand nu cred ca ti-ai luat teapa, deoarece eu am prestat un seriviciu contra ceea ce tu mi ai oferit!!! Ca nu ti a placut asta e altceva, dar nu are nici o legatura cu "tzeapa" asa cum numesti tu.
Iar apoi, tu trebuie sa stii foarte bine, ceea ce ceri unei persoane, trebuie sa iti cunosti stilul, si sa stii sa ceri ce iti doresti, mai strident, mai putin strident si asmd. Iar in al doilea rand mai trebuie sa te ajute si fata, pentru ca eu nu sunt chirurg estetician sa va pot modela asa cum multe din voi visati. Fiti mai realiste si in al doilea rand, invatati sa va exprimati si transmite dorintele corect.
Nu ma astept sa multumesc pe toata lumea si asta este normal in orice domeniu. Dar pe cele care au stiu ce isi doresc cu siguranta le am multumit si multe dintre ele fiind si persoane publice!

parerea mea personala......atata timp cat te numesti make-up artist trebuie sa iti reuseasca cam orice......intr-adevar nu oi fi chirurg estetician,dar nici noi nu putem fi toate perfecte,desi ne-am dori acest lucru.....eu cred ca fiecare viitoare mireasa isi doreste sa arate cat mai bine in ziua nuntii si de aceea cautam un make-up artist ,un hair stylist si asmd.....avem nevoie de sfaturi si de ajutor ptr a arata bine in aceea zi importanta a vietii noastre...eu sincer nu am un stil anume si nici nu am stiut ce machiaj mi s-ar potrivi ptr ziua nunti,tinand cont ca nu am o fata perfecat,dar cu ajutorul make-up artistei am reusit sa arat bine si sa fiu intr-ul totul multumita.....nu fac reclama nimanui si nici anti reclama,doar ca nu sunt de acord cu mesajul tau....eu zic ca ar trebui sa incerci sa multumesti pe toata lumea...asta e munca ta si multumirea

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 15 Iul 2010, 17:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
eu as fi curioasa sa vad poze cu miresica nemultumita.poate ca ea dorea mai mult dar oricum cred ca a fost frumoasa!
eu am fost mult mai multumita de machiajul realizat la cununia civila(unde chiar mi se pare ca sunt alta persoana) decat cel de la cununia religioasa :( Dar lumea din jur a zis ca sunt frumoasa :-` Parca aveau curaj sa zica altceva :rofl:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 15 Iul 2010, 18:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
eu consider ca un profesionist adevarat trebuie sa stie ce ni se potriveste ca daca am sti nu am mai apela la ei...bine trebuie tinut cont si de ce vrem noi dar ei trebuie sa ne spuna ce ni se potriveste cel mai bine

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 15 Iul 2010, 18:31 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 15:38
Mesaje: 5
Asa este cum spui tu, iti dau dreptate, dar sunt si multe persoane pe care nimic nu le multumeste, ori persoane fixiste care indiferent ce le as sfatui ori propune merg pe ideea lor iar eu am facut tot ce a fost mai bun si ce am considerat eu ca o prinde bine si o va avantaja pe ea, in nici un caz nu mi as dorit o clienta nemultumita care sa ma acuze ca am tepuito asa cum se exprima ea, dar poate este doar o problema de exprimare. Mi sa parut cam agresiv si abuziv mesajul ei. Sa lucrezi cu oameni face to face, este foarte dificil asta am invatat o pe propria piele, mai ales cand dar peste persoane needucate.
Asa cum am mai spus si in mesajul anterior sunt convinsa ca nu pot multumi pe nimeni in aceasta lume nici eu si nici nimeni altcineva, pot multumi o majoritate, mai mult nu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 16 Iul 2010, 00:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
petramakeup scrie:

Asa este cum spui tu, iti dau dreptate, dar sunt si multe persoane pe care nimic nu le multumeste, ori persoane fixiste care indiferent ce le as sfatui ori propune merg pe ideea lor iar eu am facut tot ce a fost mai bun si ce am considerat eu ca o prinde bine si o va avantaja pe ea, in nici un caz nu mi as dorit o clienta nemultumita care sa ma acuze ca am tepuito asa cum se exprima ea, dar poate este doar o problema de exprimare. Mi sa parut cam agresiv si abuziv mesajul ei. Sa lucrezi cu oameni face to face, este foarte dificil asta am invatat o pe propria piele, mai ales cand dar peste persoane needucate.
Asa cum am mai spus si in mesajul anterior sunt convinsa ca nu pot multumi pe nimeni in aceasta lume nici eu si nici nimeni altcineva, pot multumi o majoritate, mai mult nu.


e clar ca nu poti multumi pe toata lumea, dar parerea si raspunsul tau sunt total neprofesioniste.Daca nu ti-a iesit bine machiajul, nu poti spune ca fata e urata si acesta este motivul.Nu incearca nimeni sa iti faca antireclama, dar ai reusit tu performanta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 16 Iul 2010, 13:05 
Nou Venit

Membru din: 09 Iul 2010, 17:48
Mesaje: 9
asta cu "nu te ajuta fata" a fost urat de tot...
esti al doilea make-up artist care este agresiv pe net... ai dreptate ca nu toata lumea pote fii multumita, dar asta nu e exprimare de om educat


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 19 Iul 2010, 08:50 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
:eek: nu te ajuta fata?? asta e exprimare,un profesionist trebuie sa stie meserie si atat, totul vine de la el, ca altfel ne-am machia noi acasa si nu am da o caruta de bani sa iasa totul perfect :blink:
multumesc ca am dat peste o super profesionista care de 8 ani numai ea ne machiaza, am avut eu o incercare curioasa sa ma machieze si altcineva si m-am lasat pagubasa :wall:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 19 Iul 2010, 13:00 
Nou Venit

Membru din: 09 Iul 2010, 17:48
Mesaje: 9
eu una zic sa nu iscam cearta...
si ca tot e vorba de recomandari, o sa dau si un nume care imi place: mirela niculai


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 24 Aug 2010, 14:43 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2010, 21:51
Mesaje: 1
Localitate: constanta
Machiaj profesional la domiciliu,in Constanta.
Pentru o scurta prezentare a machiajelor realizate de mine, va rog sa vizitati blogul meu *** . Mai multe detalii la id de mess : (adresa de email pe privat va rog frumos) .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 31 Aug 2010, 11:35 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 15:38
Mesaje: 5
amely85 scrie:
:eek: nu te ajuta fata?? asta e exprimare,un profesionist trebuie sa stie meserie si atat, totul vine de la el, ca altfel ne-am machia noi acasa si nu am da o caruta de bani sa iasa totul perfect :blink:
multumesc ca am dat peste o super profesionista care de 8 ani numai ea ne machiaza, am avut eu o incercare curioasa sa ma machieze si altcineva si m-am lasat pagubasa :wall:



Dragele mele,

E usor sa facem din tantar armasar, dupa cum se vede, daca citeati bine mesajul ei la adresa mea, nu mi sa parut normal sa mi zica ca i-am dat teapa ceea ce este cu totul altceva si foarte urat...putea foarte frumos sa spuna ca nu ia fost pe plac ce i am facut, ceva de genu'...asa ca observati ca i-am raspuns pe masura...un pic agresiv...de aici si pana sa incepem sa aruncam cu vb asa fara sa ma fi vazut/testat vreodata mi se pare un pic absurd, este libera exprimarea pe aceste forumuri, dar cred ca ar fi bine sa fim si in cunostinta de cauza...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 11 Sep 2010, 22:57 
Nou Venit

Membru din: 10 Aug 2010, 05:14
Mesaje: 3
Fetelor, am vazut ca ati recomandat diferite nume de make-up artist, dar am si eu o intrebare: voi toate sunteti din acelasi oras?, ma gandeam ca daca pe acest site intra fete din diferite orase, cum pot ele sa se bucure de serviciile acestor profesionisti?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 29 Ian 2011, 17:02 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2011, 19:00
Mesaje: 1
***
salon de frumusete...au mega machioza :) si lucreaza cu produse profi


Ultima oară modificat de carlita pe 30 Ian 2011, 15:09, modificat 1 dată în total.
reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 19 Mar 2011, 14:22 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2011, 16:13
Mesaje: 1
dagy scrie:
***
salon de frumusete...au mega machioza :) si lucreaza cu produse profi

O stiu si eu pe Dora Ivan, m-a machiat extraordinar, o puteti contacta p facebook, am fost foarte multumita si mi-a facut si discount, pt ca la nunta s-a machiat si mama si inca 2 persoane


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România