Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:21


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 28 Ian 2009, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
Salu, eu sunt din Pitesti si lucrez in televiziune. Exista un singur salon in Pitesti unde este cineva care intr-adevar stie sa machieze. Oricat de pretentioasa ai fi. Nu pot sa ii dau numele aici ca se considera reclama. Daca vrei iti dau um msg privat. Spune-mi daca te intereseaza ca sa aflu de la prezentatoarele din tv si un nr de tel. Nu stiu pretul, dar salonul este unul dintre cele scumpe...

buna..uf ce ati mai discutat pe aici, eu azi am vazut,sigur ca sunt interesata..astept msj privat.
ms frumos!%%-

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 22 Feb 2009, 20:54 
Nou Venit

Membru din: 05 Dec 2008, 02:41
Mesaje: 1
Citat:
buna..uf ce ati mai discutat pe aici, eu azi am vazut,sigur ca sunt interesata..astept msj privat.
ms frumos!%%-


Vreau si eu mesaj privat. Si eu o sa am nunta la Pitesti si ma intereseaza daca puteti sa imi recomandati pe cineva atat in ceea ce priveste machiajul cat si coafatul.
multumesc frumos


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 23 Feb 2009, 00:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

Vreau si eu mesaj privat. Si eu o sa am nunta la Pitesti si ma intereseaza daca puteti sa imi recomandati pe cineva atat in ceea ce priveste machiajul cat si coafatul.
multumesc frumos

buna!ti-am trimis mesaj!in sfarsit ..cineva din pitesti...sunt asa de putine pitestence pe site-ul asta!
la ce restaurant faci nunta?

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 02 Mar 2009, 18:29 
Nou Venit

Membru din: 22 Sep 2008, 18:49
Mesaje: 2
Buna, te rog eu din tot sufletelul meu sa imi spui si mie numele, telefonul si la ce salon lucreaza pers. pe care o recomanzi pt machiaj de nunta.
Eu am nunta pe 2 mai in Pitesti...sunt din Bucuresti si stau aici...si imi este ingrozitor de greu sa gasesc pe cineva din pitesti fara sa imi recomande cineva.
Si eu sunt pretentioasa la machiaj..mie imi plac machiajele f conturate la ochi, gen araboaice,daca poti sa imi recomanzi si coafat tot pt ziua nuntii ti-as fi vesnic recunoscatoare.

Astept raspunsul tau,
Multumesc,
Laura


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 02 Mar 2009, 19:07 
Nou Venit

Membru din: 02 Mar 2009, 17:42
Mesaje: 7
Citat:

eu cred ca e mai mult.eu am platit pentru un machiaj de seara 50 ron, fara deplasare




Buna!
Laura din cate am inteles ai facut nunta in tg mures la president, acolo voi face si eu.
ai pute sa-mi spui cine a decorat sala?
si inca o intrebare:) machiajul l-ai facut la vreun studio din Mures? imi poti recomanda ceva? mersi muuuult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 02 Mar 2009, 20:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:



Buna!
Laura din cate am inteles ai facut nunta in tg mures la president, acolo voi face si eu.
ai pute sa-mi spui cine a decorat sala?
si inca o intrebare:) machiajul l-ai facut la vreun studio din Mures? imi poti recomanda ceva? mersi muuuult


Sala, dupa cum ti-am spus si in mesaj, am decorat-o cu o firma din Cluj.
Machiajul l-am facut in Mures, la un salon pe langa Poli2, Amazon parca se numea.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 02 Apr 2009, 17:01 
Nou Venit

Membru din: 01 Apr 2009, 15:47
Mesaje: 3
Eu sunt din Bucuresti si am avut o nunta super iar daca vreti un machiaj extraordinar va recomand sa o cautati pe Irina Albei ca make-up artist.E super ca meserie si de la un machiaj de mireasa am tinut-o toate prietenele pentru a ne machia.E super, ne-a facut si consiliere in functie de natura tenului si de fizionomie.Va spun ca nu aveti ce regreta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 04 Apr 2009, 00:36 
Nou Venit

Membru din: 31 Mar 2009, 17:21
Mesaje: 5
Citat:
Si pe mine tot Ramona Chirita ma va machia!!!

Lucreaza la Pro si e mana dreapta a lui Abagiu?
Mai micuta si cu ochii migdalati?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 08 Apr 2009, 01:48 
Nou Venit

Membru din: 29 Ian 2009, 18:32
Mesaje: 2
Citat:
Lucreaza la Pro si e mana dreapta a lui Abagiu?
Mai micuta si cu ochii migdalati?

Sorry ... dar nu Ramona lucreaza cu Abagiu. Cea care lucreaza cu el este Roxana Dumitru. E la furnizori sub numele MakeUp4U. Stiu asta pt k ea m-a machiat la nunta si am fost la studioul lui Abagiu la Roxana k sa ma penseze.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 16 Apr 2009, 13:56 
Nou Venit

Membru din: 03 Iun 2008, 15:23
Mesaje: 8
Citat:

fost o intrebare prosteasca.Va vazusem deja...dar m-am aflat in treaba.Frumoase machiaje:)


cam tarziu raspund, dar multumim!
intre timp ramona si-a imbogatit portofoliul cu mai multe poze de la mirese, toate machiate foarte bine
e o fata exceptionala si de un mare bun simt, nu mai zic de calitatea machiajului facut de ea
eu am rugat-o sa ma machieze si in mai, cand voi merge la o nunta. abia astept!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 06 Sep 2009, 10:29 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107


Eu o recomand pe cea kre m-a machiat in ziua nuntii mele, si anume Raluca Butnaru, e super profi tipa si super simpatica!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 17:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
alina_grama84 scrie:
Eu o recomand pe cea kre m-a machiat in ziua nuntii mele, si anume Raluca Butnaru, e super profi tipa si super simpatica!!



daaa. e ok si e simpatica dar pe mine m-a lasat balta cu 3 zile inainte de nunta, spunand ca pleaca din Bucuresti, desi fusesem la ea si pt un machiaj de proba si dupa ce facusem programarea cu vreo 4 luni inainte si stateam super linistita.
nu e deloc profesionista. nu se face asa ceva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 17:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
daaa. e ok si e simpatica dar pe mine m-a lasat balta cu 3 zile inainte de nunta, spunand ca pleaca din Bucuresti, desi fusesem la ea si pt un machiaj de proba si dupa ce facusem programarea cu vreo 4 luni inainte si stateam super linistita.
nu e deloc profesionista. nu se face asa ceva.

si u ai discutat cu ea despre lipsa asta de profesionalitate....adica eu cred ca maturam cu ea pe jos sa'mi fi facut asta :nerv:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 17:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
anidaaa scrie:


daaa. e ok si e simpatica dar pe mine m-a lasat balta cu 3 zile inainte de nunta, spunand ca pleaca din Bucuresti, desi fusesem la ea si pt un machiaj de proba si dupa ce facusem programarea cu vreo 4 luni inainte si stateam super linistita.
nu e deloc profesionista. nu se face asa ceva.


ce?! cat de neserioasa...asta ar tb sa nu mai profeseze!!!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 18:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
anidaaa scrie:


daaa. e ok si e simpatica dar pe mine m-a lasat balta cu 3 zile inainte de nunta, spunand ca pleaca din Bucuresti, desi fusesem la ea si pt un machiaj de proba si dupa ce facusem programarea cu vreo 4 luni inainte si stateam super linistita.
nu e deloc profesionista. nu se face asa ceva.

am mai auzit de nesimtiti din asta care s-au ajuns si acum au impresia ca pot face orice ca nu isi pierd clientii

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 18:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
[si u ai discutat cu ea despre lipsa asta de profesionalitate....adica eu cred ca maturam cu ea pe jos sa'mi fi facut asta :nerv:[/quote]


ce puteam sa-i mai fac! nu aveam nici un contract cu ea. noroc ca m-am dus la altcineva, am platit iar un machiaj de proba dar am fost fff multumita.
oricum am fost atat de nervoasa cand m-a sunat ca am inceput sa plang, iar Marius, saracul ,era pe ghid si imi cauta la furnizori Make-up artisti. O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 18:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
anidaaa scrie:


ce puteam sa-i mai fac! nu aveam nici un contract cu ea. noroc ca m-am dus la altcineva, am platit iar un machiaj de proba dar am fost fff multumita.
oricum am fost atat de nervoasa cand m-a sunat ca am inceput sa plang, iar Marius, saracul ,era pe ghid si imi cauta la furnizori Make-up artisti. O:)


ar trebui sa spui chestia asta in pagina ei de la furnizori, am vazut ca e activa pe site, numai comentarii de lauda, sunt curioasa ce ar raspunde

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 18:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Ayrun scrie:

ar trebui sa spui chestia asta in pagina ei de la furnizori, am vazut ca e activa pe site, numai comentarii de lauda, sunt curioasa ce ar raspunde


da, asa ar tb! sa nu mai aiba nimeni senzatia ca e vreo zana...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 18:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
[ar trebui sa spui chestia asta in pagina ei de la furnizori, am vazut ca e activa pe site, numai comentarii de lauda, sunt curioasa ce ar raspunde[/quote]

pai sincer am zis sa nu-i fac rau. in schimb mi-am scris parerea la dj. vivel si la restaurant


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 07 Sep 2009, 19:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
anidaaa scrie:

pai sincer am zis sa nu-i fac rau. in schimb mi-am scris parerea la dj. vivel si la restaurant


ce rau sa-i faci? ea ti-a facut tie

si eu am scris la vivel, omul este super prof, l-am avut si la botez si acum ne gandim poate sa facem o petrecere pt aniversarea noastra de 10 ani si sa-l luam tot pe el :)

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România