Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 14:21


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 08 Mai 2006, 15:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
IN SFARSIT MI S-AU APROBAT POZELE...PLS...UITATI-VA LA SETUL ACELA SI DATI-MI UN SFAT. MULTUMESC!


ce ai postat tu acolo pe post de tiara este o coronitza! Tiara se presupune a fi o coroana metalica cu pietricele incrustate, nu cu flori de plastic! Oricum ..arata bine...totul! Sa le porti iubita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 09 Mai 2006, 14:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

am si eu o problema de genul asta...rochitza mea e genul corset si pe toata partea de sus are aplicata o dantela cu broderie, vreau si tiara si un colier mai marisor cu pierte stralucitoare si cercei ;)ce spuneti? e prea mult?la ce sa renunt?:(( (?)(?)(?)


si eu am aplicatii pe corset ...cu strasuri...am si tiara ...colierul insa va fi ceva simplu tot cu strasuri;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 18 Mai 2006, 17:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
eu imi pun bijuterii din aur
mi-am cumparat un lant simplu cam la 3 g fix si gen snur la baza gatului si niste cercei gen lant cu pietricele.Trebuie sa imi cumpar pandantivul si voi pune si eu poze cu ele.Mie nu imi plac strasurile si perlele asa au toate miresele.bine fiecare cu parerea lui nu trebuie comentat nu fac aluzii sa nu se inteleaga gresit va rog.O:)


si eu as fi vrut aur...insa...trebuiesc niste bijuterii super elegante ...ca pt nunta ...nu??? Insa eu nu posed asa ceva...am doar cerceii de aur si inelul de logodna ....lant nu am!!:(:( ...restul vor fi strasuri!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 27 Mar 2007, 21:09 
Nou Venit

Membru din: 23 Iul 2006, 14:47
Mesaje: 49
Citat:
eu voi avea cercei, tiara, colier, inelul si verigheta!

:ok: tiara sau o coronitza,ceva acolo...pe asta nu o stiu sigur- in functie de rochie!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 30 Mar 2007, 13:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

am si eu o problema de genul asta...rochitza mea e genul corset si pe toata partea de sus are aplicata o dantela cu broderie, vreau si tiara si un colier mai marisor cu pierte stralucitoare si cercei ;)ce spuneti? e prea mult?la ce sa renunt?:(( (?)(?)(?)


Nu este o problema, stai linistita i-ati ce-ti doresti si eu am avut corsetul batut in pietre si am avut si cercei cu pietre si colier mai marisor si tiara cu pietre pt ca asa am vrut eu, indiferent de ce ar fi zis oricine.te poti uita la pozele mele sa-ti faci o parere

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 14 Iun 2007, 13:11 
Veteran

Membru din: 20 Feb 2007, 12:06
Mesaje: 388
Buna, fetelor
Am si eu o problema mare in legatura cu bijuteriile.....
Am alergie la metale asa ca nu pot sa port decat cateva bijuterii din aur (inele si bratari). In rets, nimic, nimic din metal!:mellow:
Pt nunta, voiam niste margelute, gen perle....dar cica aduc ghinion...:zoombie:
Ce sa fac?:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 14 Iun 2007, 13:50 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
de ce nu incerci cristale swarowski?sint elegante


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Bijuteriile miresei
MesajScris: 14 Iun 2007, 15:41 
Veteran

Membru din: 20 Feb 2007, 12:06
Mesaje: 388
Pai cristalele pe ce sunt prinse? Nu pe ceva metalic?Ai vreo poza cu astfel de bijuterii?:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 241 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România