Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Verighete
MesajScris: 24 Mai 2012, 13:52 
Nou Venit

Membru din: 24 Mai 2012, 15:21
Mesaje: 2
Buna fetelor,

In septembrie ma casatoresc si sunt pe ultima suta de metri cu pregatirile. Am inchiriat restaurantul, am invitatiile, rochia este aproape gata, dar nu avem verighete. As vrea ceva finut, din aur alb sau roz, cu diamante. Va rog mult sa-mi dati niste sugestii. M-am tot uitat prin diverse cataloage, dar nu pot sa ma hotarasc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Verighete
MesajScris: 25 Mai 2012, 12:21 
Nou Venit

Membru din: 24 Mai 2012, 15:21
Mesaje: 2
Buna fetelor,

Aseara am fost cu sotul meu la magazinul Roberto Jewellery, pe Grigore Gafencu, vis-a-vis de Satul Francez si am vazut niste verighete foarte frumoase. Au peste 100 de modele din aur de 14k-18k si sunt produse in atelierele lor din Grecia, ceea ce inseamna ca sunt mult mai ieftine decat verighetele importante de diverse branduri in Romania. Noua ne-au placut niste verighete din aur alb satinat cu diamante, sunt cele mai frumoase modele pe care le-am vazut pana acum.
Si daca tot am fost pana acolo mi-au atras atentia si un pandantiv cu diamante, care ar putea fi cadoul perfect de nunta din partea sotului meu:) Voua cum vi se pare?

http://www.robertojewellery.ro/#!vstc3= ... mphotos7=4


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Verighete
MesajScris: 30 Iun 2013, 01:35 
Nou Venit

Membru din: 30 Iun 2013, 04:10
Mesaje: 6
Fara nici cel mai mic dubiu eu recomand verighetele Saint Maurice. Au modele pentru toate gusturile si sunt super comode la purtat, un lucru foarte bun mai ales pentru partenerii nostrii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Verighete
MesajScris: 27 Aug 2013, 16:40 
Nou Venit

Membru din: 01 Sep 2011, 16:38
Mesaje: 7
Localitate: romania
Eu am avut dificultati in alegerea modelului. Vroiam unul clasic, doar aur alb, sotul vroia imbinate - aur alb cu aur galben. Pana la urma am luat ca el. Cel mai bine mergeti in magazine si vedeti, asa le puteti si proba. In poza poate arata sublim, dar cand pui verigheta pe mana sa nu-ti mai placa.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România