Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 02:50


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Formatia Central Valcea
MesajScris: 04 Iun 2015, 14:28 
Nou Venit

Membru din: 04 Iun 2015, 16:56
Mesaje: 2
Salut.
Vom avea nunta in august anul viitor, si avem nevoie de formatie de nunta din valcea.
Am ascultat/vizualizat pe yt majoritatea formatiilor din Valcea si ne-am oprit la Formatia Central din Valcea.
Ce puteti sa-mi spuneti despre ei, noi deja avem o recomandare din partea nasilor, la care au cantat la nunta, si ei spun ca a fost totul ok, mai ales la partea financiara, nu sar calul cum sunt alte formatii, de ex. Danut Minca,Trupa noua sau formatia Arisitic, care au preturi ce sar cu mult peste 1500-2000 de euro, si din cate am vazut, nu prea sunt justificate aceste sume mai ales pe criza asta... Nasii mi-au mai specificat ca formatia Central Valcea sunt muzicanti cu experienta, care au cantat prin majoritatea restaurantelor din Valcea, sunt foarte seriosi, au niste voci frumoase, si stiu sa faca atmosfera.

Sincer eu i-am si sunat ca sa ma informez si mi-au spus ca sunt liberi pe acea data, si chiar mi-au specificat ca sunt si autorizati, cu acte in regula, casa de marcat, etc., ceea ce multe formatii din valcea nu au.

Au si site, si pagina de facebook.

http://formatiedenunta.blogspot.ro/
https://www.facebook.com/formatiahotelcentral


.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Formatia Central Valcea
MesajScris: 10 Oct 2015, 13:10 
Nou Venit

Membru din: 04 Iun 2015, 16:56
Mesaje: 2
Intr-adevar a fost o foarte buna sugestie din partea nasilor, cei din formatia Central din Valcea chiar sunt muzicanti cu experienta si stiu sa distreze invitatii. :clap: Am fost sa-i vedem si auzim, la cateva evenimente la care au participat, si ne-au convins!
Apropo, preturile sunt chiar accesibile!
Abia astept sa vina anul viitor. :had_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România