Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Art Music Band pareri??
MesajScris: 10 Aug 2017, 21:17 
Nou Venit

Membru din: 10 Aug 2017, 23:18
Mesaje: 1
Buna!sunt o viitoare mireasa (octombrie 2018 mai exact) si am o intrebare e vreo miresica pe aici care a avut la nunta Formatia Art music band??

Am tot cautat o formatie care sa abordeze mai multe genuri nu doar folclor ca deh e petrecere si nu vreau sa stea nimeni la mese :hap_w: si ce ne-a placut erau ocupati sau cereau preturi prea astronomice :(

In final am gasit aici pe site formatia Art music ban, am luat legatura cu ei ne-au placut clipurile lor dar nu eram convinsa si ne-am dus si la o vizionare impreuna cu nasii am stat la un program timp in care ne-au convins. atat noi cat si nasii am fost foarte incantati ca am gasit ce cautam.

Eu de fel sunt o fire mai perfectionista si as vrea ceva pareri de la alte mirese care i-au avut la nunta lor :)

va multumesc si astept parerile voastre :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Art Music Band pareri??
MesajScris: 11 Aug 2017, 19:39 
Nou Venit

Membru din: 11 Aug 2017, 18:11
Mesaje: 1
Buna,
Noi am avut nunta anul acesta in luna mai in Bucuresti si ca formatie am avut Art Music Band,au fost super tari , toti invitati s-au simtit bine, cred ca dupa au mai prins ceva contracte :clap:
sper ca ti-am fost de ajutor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Art Music Band pareri??
MesajScris: 01 Sep 2017, 12:18 
Nou Venit

Membru din: 01 Sep 2017, 14:35
Mesaje: 1
Buna fetelor! Noi am avut nunta anul trecut si am ales Art Music Band ca si formatie. MI-a placut foarte mult ca am avut o comunicare super cu ei, au avut rabdare cu noi si ne-au raspuns la toate intrebarile , asta oferindu-ne siguranta de care aveam nevoie. Daca a fost vreun motiv sa ne puna pe ganduri in ceea ce priveste formatia , a fost faptul ca i-am prins cam greu si a trebuit sa mutam data nuntii dupa ei, noroc ca nu platisem la restaurant.Dar pana la urma am avut si formatia si restaurantul pe care le-am dorit :had_d: .
Ca si prestatie va spun doar un singur lucru, la nunta noastra nimeni n-a stat jos si s-a dansat pana dimineata, toata lumea a fost multumita. Noua, personal ne-au placut foarte mult baietii si ii recomandam cu mult drag. :clap:
Bafta miresici! :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 3 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România