Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 12 Feb 2008, 15:02 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
si eu o sa vorbesc cu ei de la bun inceput in legatura cu manelele, cred ca imi iau campi daca ii aud cantand


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 12 Feb 2008, 17:27 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
si eu o sa vorbesc cu ei de la bun inceput in legatura cu manelele, cred ca imi iau campi daca ii aud cantand


eu plec de la ideea ca atata timp cat eu platesc pe cineva trebuie sa faca exact cum spun eu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 13 Feb 2008, 10:40 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
dar nu functioneaza mereu treaba aceasta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 22 Mar 2008, 01:01 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Laura pana la urma cine a cantat la nunta ta? I-ai avut invitati pe cei de la Diretcia 5?:blink:

Puiu a rezolvat cu formatia. Am inteles ca sunt super buni in domeniu. Eu nu ma pricep prea bine, dar printre altele prin unchiu-su a ajuns la ei. Au cerut 6000 dar dupa interventii a ramas 4000, cu solist de muzica populara, usoara si dj.

Sunt foarte curioasa. I-am auzit pe cd, darO:)de fapt e un nenea care vine cu invitatii lui. No sa vedem...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 12 Mai 2008, 22:17 
Junior

Membru din: 19 Mar 2006, 17:53
Mesaje: 85
Citat:
Laura pana la urma cine a cantat la nunta ta? I-ai avut invitati pe cei de la Diretcia 5?:blink:

Puiu a rezolvat cu formatia. Am inteles ca sunt super buni in domeniu. Eu nu ma pricep prea bine, dar printre altele prin unchiu-su a ajuns la ei. Au cerut 6000 dar dupa interventii a ramas 4000, cu solist de muzica populara, usoara si dj.

Sunt foarte curioasa. I-am auzit pe cd, darO:)de fapt e un nenea care vine cu invitatii lui. No sa vedem...

asa mult costa:o pe mine ma costa 2300,e formatia restaurantului si din cate am auzit sunt destul de buni.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 30 Iul 2008, 17:16 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
da si mie mi s-a parut mult dar la cat ma pricep eu:-`iubi care se pricepe si cu unchiu-sau care pe vremuri si el canta au vorbit cu cei in cauza si au negociat...noi am fost pana la urma dumineca si am discutat si eu personal si sunt foarte incantata -dar pt detalii trec la un topic mai potrivit:pO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 31 Iul 2008, 00:32 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
da si mie mi s-a parut mult dar la cat ma pricep eu:-`iubi care se pricepe si cu unchiu-sau care pe vremuri si el canta au vorbit cu cei in cauza si au negociat...noi am fost pana la urma dumineca si am discutat si eu personal si sunt foarte incantata -dar pt detalii trec la un topic mai potrivit:pO:)

Si noi dam mult, 1500 de euro. Dar pana la urma, eu zic ca muzica face mai mult de 59% din nunta. Noi am fost la o nunta la Craiova acum 2 saptamani si formatia aia si-a batut joc. Nu meritau niciun ban. Sigur, asta nu inseamna ca daca iau la jumatate pretul nu canta bine. Dar important e sa-i cunosti, sa-i asculti inainte. Muzica nu e ceva cu care sa risti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 11 Sep 2008, 00:43 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
pretul final pt formatia pe kre o luam noi este d 1100euro...sunt vreo 5/6 in formatie ,printre care si o cantareata!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 24 Sep 2008, 17:17 
Nou Venit

Membru din: 22 Sep 2008, 22:39
Mesaje: 20
dragi miresici, eu am nunta anul viitor si a trebuit sa stabilesc data in functie de muzica. o sa cante alina pascu din orastie cu sotul ei si formatia lor. sunt super tari si super ocupati. au deja contracte semnate pana in 2010. sunt scumputi, 2000 euro dar eu zic ca merita fiecare banut, poate chiar mai mult. sper sa fie asa cum ii stiu eu si la mine la nunta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 08 Dec 2008, 14:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
dragi miresici, eu am nunta anul viitor si a trebuit sa stabilesc data in functie de muzica. o sa cante alina pascu din orastie cu sotul ei si formatia lor. sunt super tari si super ocupati. au deja contracte semnate pana in 2010. sunt scumputi, 2000 euro dar eu zic ca merita fiecare banut, poate chiar mai mult. sper sa fie asa cum ii stiu eu si la mine la nunta

ai ales data in functie de formatie? si sincer mi se pare cam mult 2000. 1800 imi lua mie o formatie din cj (cu cazarea inclusa).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 16 Dec 2008, 22:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
ai ales data in functie de formatie? si sincer mi se pare cam mult 2000. 1800 imi lua mie o formatie din cj (cu cazarea inclusa).


fiecare da cat vrea pe formatie.si muzica face jumatate din nunta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 17 Dec 2008, 00:02 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

fiecare da cat vrea pe formatie.si muzica face jumatate din nunta.

Noi, cum am mai spus aici am dat 1500 de euro, dar a meritat fiecare banut. Nu mi-a parut rau deloc. Au cantat extraordinar, au facut animatie, lumea a dansat tot timpul. Pana la urma daca vrei sa te distrezi pe cinste, poate ca merita si sa astepti dupa o anume formatie. Asa si noi am fixat data nuntii in functie de restaurant. Adica prima sambata libera la restaurantul pe care mi l-am dorit. Iar acum, stiind cum a prestat formatia, as recomanda sa fixeze data nuntii in functie de cand au ei liber.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 17 Dec 2008, 01:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

fiecare da cat vrea pe formatie.si muzica face jumatate din nunta.

asa e. dar si acum te intinzi cat ti-e plapuma. si eu as fi vrut sa cante la nunta taraful din clejani dar...astept poate la botez o sa castigam la loto


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 17 Dec 2008, 02:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
asa e. dar si acum te intinzi cat ti-e plapuma. si eu as fi vrut sa cante la nunta taraful din clejani dar...astept poate la botez o sa castigam la loto


asteapta...nu se stie.primul pas este sa joci.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 17 Dec 2008, 02:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:
Noi, cum am mai spus aici am dat 1500 de euro, dar a meritat fiecare banut. Nu mi-a parut rau deloc. Au cantat extraordinar, au facut animatie, lumea a dansat tot timpul. Pana la urma daca vrei sa te distrezi pe cinste, poate ca merita si sa astepti dupa o anume formatie. Asa si noi am fixat data nuntii in functie de restaurant. Adica prima sambata libera la restaurantul pe care mi l-am dorit. Iar acum, stiind cum a prestat formatia, as recomanda sa fixeze data nuntii in functie de cand au ei liber.


ai dreptate , formatia pe primul loc, si eu mi-am schimbat data nuntii din cauza formatiei, norocul meu a fost ca era la acelasi restaurant, s-a mai amanat cu o saptamana nunta, dar a meritat!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 17 Dec 2008, 13:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:

asteapta...nu se stie.primul pas este sa joci.

stii bancul cu itic si Dumnezeu. itic se ruga zi si noapte la dumnezeu;" doamne ajuta-ma sa castig la loto. doamne ajuta-ma sa castig la loto. si tot asa". la un moment dat Dumnezeu disperat ii spune" itic dar trage un loz....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 20 Dec 2008, 03:29 
Nou Venit

Membru din: 25 Sep 2008, 12:56
Mesaje: 2
Citat:
asa mult costa:o pe mine ma costa 2300,e formatia restaurantului si din cate am auzit sunt destul de buni.

Pe mine ma costat formatia 1500 eu.Dar am fost super multumita.Vii recomand cu incredere.Sunt din Prahova si ii gasiti in Sinaia la rest Montana, sau pe youtube:Formatia Hobby.Canta toate genurile de muzica...nu am mai avut nevoie de DJ.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 21 Dec 2008, 17:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Pe mine ma costat formatia 1500 eu.Dar am fost super multumita.Vii recomand cu incredere.Sunt din Prahova si ii gasiti in Sinaia la rest Montana, sau pe youtube:Formatia Hobby.Canta toate genurile de muzica...nu am mai avut nevoie de DJ.

Eu am formatia rubin din iasi si dau 7000 de lei cu tot cu muzica si foto si video...Si ei canta toate genurile si sunt super.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 21 Feb 2009, 18:55 
Nou Venit

Membru din: 04 Feb 2009, 23:36
Mesaje: 1
Citat:
Noi, cum am mai spus aici am dat 1500 de euro, dar a meritat fiecare banut. Nu mi-a parut rau deloc. Au cantat extraordinar, au facut animatie, lumea a dansat tot timpul. Pana la urma daca vrei sa te distrezi pe cinste, poate ca merita si sa astepti dupa o anume formatie. Asa si noi am fixat data nuntii in functie de restaurant. Adica prima sambata libera la restaurantul pe care mi l-am dorit. Iar acum, stiind cum a prestat formatia, as recomanda sa fixeze data nuntii in functie de cand au ei liber.


Care este numele formatiei si cum dau si eu de ea ?Mentionez ca eu locuiesc in Bucuresti.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 14 Feb 2011, 19:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
cumva cunoasteti si un fotograf bun si serios ptr Constanta?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România