Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:53


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 09 Mar 2011, 16:29 
Nou Venit

Membru din: 07 Apr 2008, 16:27
Mesaje: 1
Buna,
iti pot recomanda un pachet cu foto video de foarte buna calitate,dar din Bucuresti...se poate deplasa la Constanta fara nici o problema..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 10 Mar 2011, 14:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 4056
Localitate: Houtigehage
Bestevent scrie:
Buna,
iti pot recomanda un pachet cu foto video de foarte buna calitate,dar din Bucuresti...se poate deplasa la Constanta fara nici o problema..

ok,sunt interesata....pe mine ma intereseaza o sesiune foto botez + familie,mai putin filmat...dar daca e avantajos de ce nu?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 21 Iul 2011, 22:04 
Nou Venit

Membru din: 11 Iul 2011, 20:07
Mesaje: 1
1600-1800 euro toata noaptea +dj scena si luminiiiiii


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 18 Aug 2011, 10:15 
Nou Venit

Membru din: 05 Aug 2011, 12:12
Mesaje: 13
depinde foarte mult ce formatie!...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 03 Oct 2011, 18:21 
Nou Venit

Membru din: 03 Oct 2011, 20:57
Mesaje: 2
buna! eu am ales formatia Prestige din Ploiesti. i-am ascultat decat pe internet. nu stiu cat de bine canta la o nunta, dar m-au asigurat de tot profesionalismul lor. au si un program artistic care dureaza o jumatate de ora. daca poate cineva sa-mi ofere mai multe detalii despre ei , cu mare drag!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 12 Oct 2011, 19:29 
Nou Venit

Membru din: 24 Sep 2011, 20:39
Mesaje: 3
Buna!Ieri am incheiat contract cu o formatie din Bucuresti.Sunt 4(solist,solista,orga si saxofon)+dj+masina de fum,balonase,lumini.Mi-au cerut 1800 euro.Eu cred ca e k,mai ales ca sunt profesionisti,au toti studii muzicale de conservator,au participat de mai multe ori la Festivalul Mamaia.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 14 Oct 2011, 07:10 
Nou Venit

Membru din: 14 Oct 2011, 09:48
Mesaje: 4
Eu am incheiat contractul pentru suma de 1300 E cu cei de la Fantastic din Mizil


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 06 Mai 2012, 15:44 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2011, 13:39
Mesaje: 16
Interpret: Aurelia Vasile
Formatie: Tomis Grup din Constanta
Website: www.tomisgrup.ro
Contact:0723 417.721 / 0761 568.280

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... a.vasile.7


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 25 Mai 2012, 09:34 
Nou Venit

Membru din: 25 Mai 2012, 00:00
Mesaje: 1
a auzit cineva de formatia union din targoviste?
sunt buni de ceva?
si cam cat costa?
multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Despre formatia prestige din ploiesti
MesajScris: 05 Ian 2013, 02:24 
Nou Venit

Membru din: 05 Ian 2013, 04:15
Mesaje: 2
misslady scrie:
buna! eu am ales formatia Prestige din Ploiesti. i-am ascultat decat pe internet. nu stiu cat de bine canta la o nunta, dar m-au asigurat de tot profesionalismul lor. au si un program artistic care dureaza o jumatate de ora. daca poate cineva sa-mi ofere mai multe detalii despre ei , cu mare drag!



Buna ,vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre ei ,ce tarif au si cum sunt la o nunta?
Mersi !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 08 Ian 2013, 12:51 
Nou Venit

Membru din: 23 Noi 2012, 14:47
Mesaje: 3
Uau ce preturi, in Bucuresti o formatie ok, dar nu foarte buna este minim 1500E


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 15 Ian 2013, 01:24 
Nou Venit

Membru din: 14 Ian 2013, 00:11
Mesaje: 2
Ce parere aveti de formatia Scorpion din Pitesti? Eu i-am vazut doar pe net si tv si par destul de ok mai ales ca nu o sa ne tina toata seara numai in populara.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 18 Ian 2013, 00:14 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Fetelor eu cred ca voi apela la un dj..muzica live pentru mine este doar populara si as prefera sa ii multumesc pe toti cu diferite genuri


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 03 Iul 2013, 19:11 
Nou Venit

Membru din: 03 Iul 2013, 19:57
Mesaje: 4
Buna noi am fost invitati la o nunta unde a cantat formatia bella band au fost super spectacol in adevaratul sens al cuvintului solista de muzica usoara Mirabela a cantat cu Nic de la N&D o voce divina instrumentistii foarte buni au facut si un program de virtuazitati au cantat si rapsodia romana wouuuuu la sfarsit toti aplaudam in picioare ...solista de populara nu stiu cu o cheama dar mi-a placut si ea mult am dansat toata seara...nu au existat dedicatii sau cersala din partea instrumentistilor pe la mese am vrut noi sa le dam ceva si au spus ca ei sunt artisti nu lautari...dupa cand am vb. cu ei am aflat ca cel care canta la clarinet avea un doctorat in muzica. ....Din pacate cand s-a terminat nunta si am vrut sa vrut sa-i luam la nunta noastra am aflat ca pe 14 iunie erau ocupati .....daca vrei iti dau mai multe amanunte....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 30 Sep 2013, 22:39 
Nou Venit

Membru din: 14 Oct 2011, 09:48
Mesaje: 4
Incerc acum sa va impartasesc imresiile mele si ale invitatilor despre formatia pe care am avuto la nunta noastra..... Fantastic din Mizil
Intr-un cuvant sunt chiar FANTASTICI.... program deosebit, muzica de toate genurile si ringul a fost mereu plin !!!!
Nu pot sa spun decat ca ii recomand cu caldura tuturor care vor sa aiba un eveniment reusit !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 06 Ian 2014, 02:43 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2014, 04:35
Mesaje: 2
Noi am incheiat contract cu Formatia Divertis Bucuresti, sunt suuuuper, au o solista de muzica populara, un solist de muzica usoara si de petrecere, organist, acordeonist, sunetist(care se ocupa de boxe/mixere) am inteles ca e inginer de sunet si intre programe DJ-care este organistul. in total 5 persoane si ne-au costat 1100 de euro. vezi ca au nr. de tel pe youtube.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 25 Mar 2014, 20:46 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 25 Mar 2014, 22:19
Mesaje: 1
:njump:

Petrecere? Fara mine? IMPOSIBIL! :rocker:

_________________
Esti invitat la o călătorie în jurul lumii: pe străzile de piatră ale Bucureștiului interbelic, pe plajele fierbinți ale Braziliei, pe carosabilul zgomotos din New Orleans sau pe bulevardul Champs-Élysées din Paris…


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 21 Aug 2014, 14:59 
Nou Venit

Membru din: 21 Aug 2014, 17:48
Mesaje: 3
andreea0121 scrie:
Ce parere aveti de formatia Scorpion din Pitesti? Eu i-am vazut doar pe net si tv si par destul de ok mai ales ca nu o sa ne tina toata seara numai in populara.

Salutare. Daca ai ales trupa asta este foarte bine. Eu i-am avut la nunta mea si vreu sa ii am si la botez. Am stabilit si botezul si nu vreu sa fac nimic fara ei. Pana i-am cunoscut am ascultat mai multe trupe. De departe au fost cei mai buni. Nu au rivali la niciun gen. Robi Velisar este solistul care face animatie si pot spune ca este la nivelul vedetelor din Romania de care nu ne putem atinge multi pentru pretul lor. Deci apeleaza cu incredere la ei, sunt bestiali!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 12 Iun 2017, 15:53 
Nou Venit

Membru din: 12 Iun 2017, 18:16
Mesaje: 1
Heiii dragele mele. O intrebare foarte buna...sincer si noi cand am luat decizia de a semna contractul cu formatia nu stiam nici ce sa alegem intre o formatie si un band...dar nici ce buget sa alocam pentru acest serviciu. Am cautat in stanga si in dreapta informatii pana am gasit acest articol: http://weddingmastery.ro/blog/4-criteri ... tiibanddj/


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cat costa o formatie?
MesajScris: 25 Iul 2017, 04:41 
Nou Venit

Membru din: 12 Oct 2015, 21:52
Mesaje: 3
pe mine m-a costat extrem de putin comparativ cu calitatea oferita ( in jur de 1200)si preturile din piata recomand cu incredere ,,ballroom Taraf,, sunt extrem de seriosi nu fac pauze lungi si dese etc.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 82 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România