Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 17:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: dj nunta
MesajScris: 21 Ian 2008, 17:34 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
buna fetelor,

cine ma ajuta si pe mine cu un dj si un cameraman pt nunta.ma puteti ajuta si cu niste preturi::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 21 Ian 2008, 18:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
buna fetelor,

cine ma ajuta si pe mine cu un dj si un cameraman pt nunta.ma puteti ajuta si cu niste preturi::npray:


cred ca ar fi mai bine sa intri la Zone, pe Ploiesti.Eu nu cred ca te pot ajuta din Cluj.....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 21 Ian 2008, 19:22 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
buna fetelor,

cine ma ajuta si pe mine cu un dj si un cameraman pt nunta.ma puteti ajuta si cu niste preturi::npray:


ca preturi: noi am gasit intre 300 si 500 de euro pt dj (pretul difera in functie de ce cerinte ai si daca e nevoie sa isi aduca ei echipamentul)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 21 Feb 2008, 19:25 
Nou Venit

Membru din: 21 Feb 2008, 19:21
Mesaje: 1
Hello!Spuneti-mi si mie daca stiti cumva vreun DJ bun in Galati,si daca imi puteti da si un nr de tel as fi recunoscatoare!
va multumesc


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 21 Feb 2008, 19:31 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Hello!Spuneti-mi si mie daca stiti cumva vreun DJ bun in Galati,si daca imi puteti da si un nr de tel as fi recunoscatoare!
va multumesc


de ce nu incerci la "pe zone" - poate sunt fete din galati care te pot ajuta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 12 Mar 2008, 14:19 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:

ca preturi: noi am gasit intre 300 si 500 de euro pt dj (pretul difera in functie de ce cerinte ai si daca e nevoie sa isi aduca ei echipamentul)
cat o fi ... pt ca la formatie risti sa vina o falseta de care sa randa toti nuntasii. noi am vazut mai multe formatii la nunti care ne-au disperat la fiecare ocazie. Eu votez cu DJ-ii:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 12 Mar 2008, 14:24 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
eu sunt adepta formatiei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 18 Mar 2008, 02:05 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
eu am raspuns deja pe te3ma asta la ce3lalalt topic cu dj sau lautari...oare nu se poate face un singur topic, sau?:unsure:

oricum citindu-va acum, dc asta e tariful la dj atunci nu mi se mai pare asa mult formatia care sa aiba si dj...la 40 mil...:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 19 Mar 2008, 15:28 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
eu am raspuns deja pe te3ma asta la ce3lalalt topic cu dj sau lautari...oare nu se poate face un singur topic, sau?:unsure:

oricum citindu-va acum, dc asta e tariful la dj atunci nu mi se mai pare asa mult formatia care sa aiba si dj...la 40 mil...:~*


Daca au dj cat timp canta ei si cat se ocupa dj? ca daca predomina dj-ul mai bine iei doar dj.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 22 Mar 2008, 01:09 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Daca au dj cat timp canta ei si cat se ocupa dj? ca daca predomina dj-ul mai bine iei doar dj.


ideea e doar pt cand sunt cantatorii in pauza, sa-si drege vocea...si am inteles ca nenea cu care s-a tratat -al meu sotior- e cam nebunel si dc i se pare lui ca cei care canta cu el nu dau totul...atunci nu le da ncii bani, le da dupa merit, deciO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 02 Apr 2009, 12:58 
Nou Venit

Membru din: 09 Aug 2008, 13:46
Mesaje: 1
Citat:
eu sunt adepta formatiei

si eu sunt adepta formatiei ,de fapt am avut formatie la nunta si mi-au placut dar ii stiam de la alte nunti .Exista formatii care stiu sa cante mai multe genuri de muzica cum a fost in cazul meu si a iesit super


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 07 Sep 2009, 14:40 
Nou Venit

Membru din: 07 Apr 2009, 17:18
Mesaje: 2
***reclama


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 06 Mai 2012, 16:05 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2011, 13:39
Mesaje: 16
TOMIS Grup din Constanţa, vă garantează succesul unei petreceri prin maximă seriozitate, profesionalism şi printr-o vastă experienţă în domeniu. Repertoriul nostru include toate genurile muzicale adaptate cerinţelor dumneavoastră!

Solista: Aurelia Vasile
Formatie: Tomis Grup din Constanta
Website: www.tomisgrup.ro
Contact:0723 417.721 / 0761 568.280

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... a.vasile.7


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 20 Iul 2014, 03:42 
Nou Venit

Membru din: 20 Iul 2014, 06:25
Mesaje: 1
Buna! Cedez contract Dj+solista in galati pentru 11 iulie 2015...dupa ce am incheiat contractul am primit cadou de la nasi formatie... :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 27 Noi 2015, 18:23 
Nou Venit

Membru din: 27 Noi 2015, 20:06
Mesaje: 3
Am avut o nunta micuta, de fix 78 de persoane!
Initial am vrut doar dj si in urma cautarilor am ajuns la Dj Ciprian Alexandru ! In urma discutiilor cu el, am aflat de colaborarea lui cu solista Irina Conti si ne-a placut foarte mult ideea. Am ales pachet dj si solista si nu am regretat alegerea facuta! Solista Irina Conti a cantat si ne-a incantat toata seara: de la jazz, la muzica usoara si pana hore si sarbe, fata asta ne-a tinut pe ringul de dans toata noaptea! Dj Ciprian Alexandru la randul lui a fost super ok, a intretinut atmosfera ca mc, a facut concurs de dans... totul a fost perfect din punct de vedere muzical! Asa ca fetelor, cele care sunteti in cautare de muzica pentru nunta, va recomand cu drag Dj Ciprian Alexandru si Irina Conti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dj nunta
MesajScris: 22 Mar 2016, 15:27 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Eu la mine la nunta l-am avut pe DJ Bogdan de la dj-fotovideo.ro, si am fost extrem de multumita :clap: . A facut si partea de mc, teste de compatibilitate,a fost pe placul nostru. Invitatii s-au simtit foarte bine :had_d: si noi am luat prin el si doua soliste de muzica populara si cover-uri, a fost excelent din toate punctele de vedere. Pachetul lui a fost 300 euro ca si dj, toata noaptea, iar pentru soliste 300 euro pentru fiecare programul. In pachetul de dj am avut si luminile si masina de fum. Tot prin el luat si pachetul de foto video in valoare 400 euro. La preturile astea chiar nu ma asteptam sa avem asa calitate, pentru ca majoritatea djilor aveau niste preturi extrem de mari. Vi-i recomand cu incredere. Am primit si o carte de vizita,daca cineva este interesat poate suna la 0723367072 :hap_w:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 16 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România