Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 15:37


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 22 Iul 2006, 13:16 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Pai cameraman va fi si la nunta mea.Dar pt ca ma intereseaza mai mult pozele,am un fotograf profesionist(ca vreau sa iasa super),iar de filmat va filma un var de-al mirelui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 17:07 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
nimeni nu gandeste practc aici(:p)daca se intampla ceva (ce s-ar putea intampla dupa nunta noastra)si ar disparea tehnologia... ma rog... curentul electric nu ar mai exista... atunci cum am vedea peste ani casetele sau dvd-urile? tot pozele ne vor arata bucuria nuntii:devil:. serios vorbind acum cred ca cel mai bine este sa ai si dvd dar si album cu poze :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 17:12 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
nimeni nu gandeste practc aici(:p)daca se intampla ceva (ce s-ar putea intampla dupa nunta noastra)si ar disparea tehnologia... ma rog... curentul electric nu ar mai exista... atunci cum am vedea peste ani casetele sau dvd-urile? tot pozele ne vor arata bucuria nuntii:devil:. serios vorbind acum cred ca cel mai bine este sa ai si dvd dar si album cu poze :rocker:

Ola! eu sar calul si mai mult! am angajat doi fotografi profesionisti sa fiu sigura ca o sa am foto destule si frumoase/originale se intelege! plus ca am aparat digital - ca toata lumea de altfel - dar am mai luat un card de memorie sa aibe ai mei unde sa stocheze fotografiile personale! idem camera de filmat - cineva din familie filmeaza - in afara de cei angajati! numai sa fie vreme buna!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 18:04 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Asa am si eu, tot doi fotografi profesionisti.
Si oricum multi dintre invitati vor veni cu camera foto sau video personala...

Ar trebui sa salvez ce spui sa arat puiului meu sa nu ma mai certe ca am "pitici pe creier" de am doi fotografi!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 18:40 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:
Tinand cont de faptul ca si al meu pui tot asa a zis cand i-am spus ca vreau doi fotografi profesionisti daca salvezi ai si acordul miresicii cu gusturi similare! :wok:

Am vazut la fotografiile tale ca ai si pahare pentru voi mirii! albastre! sa inteleg ca tonul nuntii tale e albastru?! nu am foto cu paharele mele - sunt pe drum! dar nasa mea senior mi-a gasit niste pahare care impreuna fac unul singur! adica la inceput ai sentimentul ca e unul singur - ca o cupa de sampanie - dar de fapt sunt doua pahare care se imbina! sunt din argint si tocmai le-a trimis la gravat! m-am uitat pe la noi prin oras si nu am vazut! si a mai cumparat si un clopotel de cristal cu mire si miresica, si nasii suna din cand in cand din el, si noi, cica, trebuie sa ne sarutam! am o nasa ingenioasa si de nota 10! imediat ce primesc paharele o sa le pun la fotografii!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 18:43 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
si inca ceva! cumperi cumva si pahare mai speciale si pentru nasi?! eu asa am de gand - am vazut unele splendide chiar cu culorile nuntii noastre! e o idee rea?!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 19:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Am vazut la fotografiile tale ca ai si pahare pentru voi mirii! albastre! sa inteleg ca tonul nuntii tale e albastru?! !

unde ai vazut fata????? Ca eu nu vad!!! De ce nu vad??/??Imi trebuie ochelari?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 25 Iul 2006, 22:10 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
unde ai vazut fata????? Ca eu nu vad!!! De ce nu vad??/??Imi trebuie ochelari?


cum nu vezi? :D sunt la DJ la instrumente :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Pozele se ingalbenesc cu timpul,dar inregistra
MesajScris: 26 Iul 2006, 13:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Incearca acum; te-am adaugat pe lista de prieteni.

eh ...pozele se vad numai de cei care primesc invitatii:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 81 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 77 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România