Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 350 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Texte pentru invitatii
MesajScris: 17 Apr 2006, 20:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Acum 5 minute ...am ridicat si eu invitatiile! Sunt exact cele visinii de la galeri cu 2 fundite(una visinie si una crem)! Textul e un hibrid ...cam lung ...si mi-e sila sa-l mai tastez acum! Oricum ..sunt multumita de ce a iesit! Sper ca si voi sunteti ok!%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 18 Apr 2006, 13:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Am inceput deja sa impart invitatiile si oamenilor le-au placut mult. :lol:



_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 18 Apr 2006, 19:06 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Iata si textul meu:

"Esti a mea, sunt al tau pt
totdeauna.Da,suntem pereche.
De-acum nu mai pot trai fara
tine.Sa nu traiesti fara mine.
Suntem contopirea dintre cuvan
si inteles.Tu esti gandul, eu
sunetul..."


Noi doi,
Mihaela si Adrian

Ne vom spune cel mai frumos DA in ziua de 25 august la starea civila din Cluj Napoca ora 12:00.
Binecuvantarea in fata lui Dumnezeu o vom primi la Catedrala Ortodoxa in ziua de 26 august ora 11:45, alaturi de parinti- Mariana si Ioan Pop si Raluca si Dan Coroian, avandu-i ca nasi pe Crina si Mihai Abrudan.
Vom fi onorati sa ne fiti alaturi la petrecerea ce va marca acest moment important din viata noastra la restaurantul Premier incepand cu ora 14:00.

Va rugam confirmati participarea pana la data de 3 august la nr de tel:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 19:27 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
feletor!!help!!
la nr de tel pe care trebuie sa le trec l aconfirmari tre sa pun 3 nr.:pe al socrilor,pe al parintilor mei,si pe al nostru,cum sa fac?
pun in paranteza numele,de ex:0722....(fam.Nica),07....(fam. Ion) sau 07.....(mirii)
nu stiu cum sa trec in paranteza la noi..mirii..sau cum?
pls heeeeeeelp!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 19:37 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

eu am vazut trecut doar numele in paranteza. ie. Nica, Ion , (cutare si cutare). Noi vom pune doar mobilele noastre si fixul :)

tot nu m-am lamurit!!:wacko::blink:
Eu as prefera sa pun un nr de tel...da cum...parintii...de...ajutor!
oricum invitati unt mai mult de pe la ei...
si tre sa le pun pe toate 3
si nu stiu in paranteza ucm sa trec la noi...ca la ei .k numele de familie...da la noi?:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 19:47 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Ai putea sa pui ceva gen:
Va rugam confirmati participarea pana la data de... la unul / oricare dintre numerele de telefon: 072xxx - fam x, 072yyy - fam y, 072zzz - viitoarea fam z

da...ms...maine vreau sa ma duc sa fac comanda..si am dilema in privinta asta..in rest e k.
poate maine dc ma duc..o mai intreb si pe aia de acolo...ca sigur tre sa stie ea...ca se confrunta cu asa ceva...nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:23 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:



Aia stiu ca doar asta fac toata ziua...:wok:

asa gandeam si eu:lol::D:cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Ai putea sa pui ceva gen:
Va rugam confirmati participarea pana la data de... la unul / oricare dintre numerele de telefon: 072xxx - fam x, 072yyy - fam y, 072zzz - viitoarea fam z


ce atata complicare? bagi pur si simplu nr de tel! Ca nu e gara sa raspunda operatorul si sa ceara cu X sau cu Y!!! Nu pot raspunde decat 2 pers la acele telefoane TU sau EL! Sau aveti asistenti si eu nu stiu??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:28 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

ce atata complicare? bagi pur si simplu nr de tel! Ca nu e gara sa raspunda operatorul si sa ceara cu X sau cu Y!!! Nu pot raspunde decat 2 pers la acele telefoane TU sau EL! Sau aveti asistenti si eu nu stiu??

nu mai e tel lu soacramea...lu mama... si al barbatului me...si ideea e...sa sune unde trebuie...sa nu sune o cunostinda da lu maicasa la mama si e asa nu stie cu cine vb...intelegi...sa sune unde trebuie...si o prietena de-a mea sa nu sune la soacramea si sa zica, ca a gresit:blink:
m-am gandit sa pun si nr asa...fara nimik...da..sa vad ...va spun maine ce a iesit...cand ma duc sa dau comanda:lol::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
nu mai e tel lu soacramea...lu mama... si al barbatului me...si ideea e...sa sune unde trebuie...sa nu sune o cunostinda da lu maicasa la mama si e asa nu stie cu cine vb...intelegi...sa sune unde trebuie...si o prietena de-a mea sa nu sune la soacramea si sa zica, ca a gresit:blink:
m-am gandit sa pun si nr asa...fara nimik...da..sa vad ...va spun maine ce a iesit...cand ma duc sa dau comanda:lol::lol:


o sa te lamureasca aia!! ca maxim 2 nr. de tel sunt suficiente! Bafta!!%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:31 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

o sa te lamureasca aia!! ca maxim 2 nr. de tel sunt suficiente! Bafta!!%%-%%-%%-

stiu...stiu...as pune unu...da sa vad...:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 350 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România