Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 06:57


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 350 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:33 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:


Pai cum 2? Eu tb sa pun de la mama, de la socri, al meu si al lui Iubi:-`

uite cineva mai multe decat ale mele:lol:
eu credeam ca sunt singura cu 3 nr!!!:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 20:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
nu mai e tel lu soacramea...lu mama... si al barbatului me...si ideea e...sa sune unde trebuie...sa nu sune o cunostinda da lu maicasa la mama si e asa nu stie cu cine vb...intelegi...sa sune unde trebuie...si o prietena de-a mea sa nu sune la soacramea si sa zica, ca a gresit:blink:
m-am gandit sa pun si nr asa...fara nimik...da..sa vad ...va spun maine ce a iesit...cand ma duc sa dau comanda:lol::lol:

nasol....si cunostintele nasilor?? nu ar trebui sa pui si nr. lor de tel ...daca ar fi sa ne luam dupa cum gandesti tu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 21:01 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
nasol....si cunostintele nasilor?? nu ar trebui sa pui si nr. lor de tel ...daca ar fi sa ne luam dupa cum gandesti tu?

:blink:la asta nu m-am gandit:wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 22:41 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
asa gandeam si eu:lol::D:cool:


stiu pe naiba. depinde de cine dai, ca noi am dat de una care cred ca nu mai facuse in viata ei o invitatie, a trebuit sa ne descurcam singuri, habar n-avea :mellow: :wacko: :zoombie:
eu zic sa va ganditi bine de acasa cum faceti, nu sa va bazati ca stiu aia de la tipografie ce si cum se scrie :ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 23:41 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

:wok: adevarat, majoritatea nu au nici in clin nici in maineca cu chestiile astea, deci tot cum crezi tu e mai bine. in plus invitatii tai tb sa se descurce in invitatii nuh?

da ..asa e...ms mult...esti draguta...
da sa stii ca eu am fost la invitatii si am vb cu aia..si femeia stia...destule..i-am zis ca revin sa fac comanda,am fost sa vad cum sunt invitatiile si textele..si finturile...sa stiu sigur unde ma duc,si ce vreau.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 19 Apr 2006, 23:58 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Eu zic sa nu te ami stresezi atata cu ne de tel.Eu am pus 4 nr, na ca sa fie cu mot(X):mobilele noastre, fix acasa noi, fix acasa parintii mei.SI nu am precizat nimic in dreptul lor.Se descurca ei si asa nu suna multi...adica va trebui sa suni tu.Si aia care suna te cunosc au deja nr tau de tel, asa ca...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 20 Apr 2006, 02:47 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:

:wok: dap si tu ai dreptate, de obicei noi o sa ajungem sa sunam nu ei asa ca nu vad d c ar trebui sa le dam indicatii prea multe lol :)
:
:lol::lol::lol:
asa e:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 20 Apr 2006, 12:05 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:


Eu o sa fac carduri de confirmare, sa nu fie nevoie sa pun atatea numere pe invitatie:ok:

eu asa am facut am facut separat carduri de confirmare.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 20 Apr 2006, 14:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
mai fetelor, da ce naiba e cu atatea numere de telefon: socri, parinti etc! invitatia la nunta o faceti VOI, este nunta VOASTRA si eu consider ca pe invitatie ar trebui sa fie numerele voastre de telefon chiar daca vin cunostinte de-ale parintilor sau socrilor sau nasilor!!!!:) ce aia nu va pot suna pe voi, ca doar la nunta voastra vin nu a parintilor sau socrilor, nu??????????????(?)


:wok:de acord...si pe urma poate uita mama, tata bunica sa-ti spuna de o ruda care a confirmat si o lasati fara manacarica la restaurant:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: invitatii
MesajScris: 20 Apr 2006, 17:31 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
gata fetelor!!!!!!!am rezolvat
am fost si am dat comanda de invitatii...si am trecut 3 nr de tel...a lu soacramea al alor mei...si al nostru...si gata...fara nici o specificare.Sunt happyyyyyyyyyyyy!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 350 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România