Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 22:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 17 Feb 2006, 02:39 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
EU CRED CA O SA AM VREO 350...........
NU CA AS VREA EU SA VINA TOTI DAR CUM SPUNEATI SI VOI CUNOSTINTELE LU MAMA, TATA, FRATELE SI PE DEASUPRA ASA E OBICEIUL LA VIITORUL MEU SOTIOR ACASA.
ORICUM NUNTILE DE 100 DE PERSOANE MI SE PAR PREA MICI...

Prea mici???
Am spus azi cuiva ca nunta noastra nu este prea mare, doar 100 de persoane si mi-a spus ca o nunta cu 50-80 persoane este mica, dar la 100 este deja mare.
La 300 persoane deja va crede ca este un meci de fotbal si nu o nunta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 17 Feb 2006, 13:08 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
eu chiar am vazut o nunta de 50 de pers(eram cu prietenii in oras la un suc in inaperea de alaturi) si dc nu ne-am fi alaturat si noi la hora de acolo ar fi aratat chiar pustie...
la 50 de persoane chiar este o nunta mica, in familie.ce parere aveti atunci de nuntile de 400-500 de persoane?poate prea mari dar am vazut!dc oamenii stiu sa se distreze este chiar foarte frumos.
cred ca depinde si de zona...la unii e normal sa ai 200 la altii e mult


fiecare isi face nunta cum doreste dar la 400 de persoane nu prea ai cum sa cunosti pe toata lumea...deci nici cum sa faci sa se simta bine toata lumea...cand ai timp sa te ocupi de toti invitatii?
si, pana la urma, cred ca nu numarul de invitati e cel mai important la o nunta. important e sa iasa totul bine, sa se distreze oamenii, indiferent ca sunt 100 sau 400, si sa plece de la nunta cu impresii placute...mie asta mi-ar placea...ca oamenii care vin la noi la nunta sa spuna ca nunta a fost super...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 17 Feb 2006, 14:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

fiecare isi face nunta cum doreste dar la 400 de persoane nu prea ai cum sa cunosti pe toata lumea...deci nici cum sa faci sa se simta bine toata lumea...cand ai timp sa te ocupi de toti invitatii?
si, pana la urma, cred ca nu numarul de invitati e cel mai important la o nunta. important e sa iasa totul bine, sa se distreze oamenii, indiferent ca sunt 100 sau 400, si sa plece de la nunta cu impresii placute...mie asta mi-ar placea...ca oamenii care vin la noi la nunta sa spuna ca nunta a fost super...


Fiecare ...isi face nunta dupa cum crede....si dupa posibilitati!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 17 Feb 2006, 20:50 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Fiecare ...isi face nunta dupa cum crede....si dupa posibilitati!!

Bineinteles! Noi doar ne dam cu parerea dar pana la urma fiecare este liber sa faca ce vrea si cum vrea ... numai sa iasa frumos si bine!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România