Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 19:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 20 Iun 2006, 14:50 
Senior

Membru din: 02 Mai 2006, 15:22
Mesaje: 112
AICI AVEM O PROBLEMA...LOKALUL NOSTRU ARE O KAPACITATE DE MAX 130 DE PERS SI INVITATII SUNT IN JUR DE 160 :gun: NICI NU STIU CUM O SA FACEM SA NU SE CALCE LUMEA PE PICIOARE :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 25 Iun 2006, 22:06 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2006, 02:40
Mesaje: 5
te inteleg perfect. la noi restaurantul are si terasa, adr daca va fi prea frig pe 23 septembrie nu prea stiu pe unde o sa dansam:huh: sper sa nu se repete vremea de anul trecut din 24 septembrie. acuma stept confirmarile, dar cred ca o sa impartim cam 150 de invitatii. sper ca toti cei cer vin sa se simta bine:cat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 26 Iun 2006, 00:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
AICI AVEM O PROBLEMA...LOKALUL NOSTRU ARE O KAPACITATE DE MAX 130 DE PERS SI INVITATII SUNT IN JUR DE 160 :gun: NICI NU STIU CUM O SA FACEM SA NU SE CALCE LUMEA PE PICIOARE :~*

restaurantul nostru are capacitate de max. 100 pers., insa am facut invitatii pt aproape 200. nu stiu ce o sa fac daca vin mai multi si nu am unde sa-i pun, dar nu puteam sa le dau unora, iar altora nu.
nunta este pe 9 septembrie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 27 Iun 2006, 03:03 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2005, 01:20
Mesaje: 44
Cea mai tare nunta pe care am auzit-o recent: a fost o prietena la o nunta acum 2 saptamani si au fost 600 de persoane.(si numai lume buna)Noi o sa avem cam 250-300 si daca stau sa ma gandesc numai ca trebuie sa-i pupi pe fiecare de cel putin 2 ori.(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 28 Iun 2006, 17:19 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Cea mai tare nunta pe care am auzit-o recent: a fost o prietena la o nunta acum 2 saptamani si au fost 600 de persoane.(si numai lume buna)Noi o sa avem cam 250-300 si daca stau sa ma gandesc numai ca trebuie sa-i pupi pe fiecare de cel putin 2 ori.(X)


:zoombie: unde dumnezeu au incaput atatia oameni? pe stadion??? :D :D :D nu, acum serios, in cluj a fost nunta asta imensa? :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 28 Iun 2006, 19:27 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

:zoombie: unde dumnezeu au incaput atatia oameni? pe stadion??? :D :D :D nu, acum serios, in cluj a fost nunta asta imensa? :wacko:



daca 600 e mult, ce ziceti de 2000? poate ati auzit de localitatea Certeze din Jud Satu Mare...acolo asa se fac nuntile...si stiu un exemplu sigur...agentia care ne organizeaza noua nunta organizeaza si pentru cineva de acolo si am vazut fisa lor...o suta de milioane de lei vechi doar husele pentru scaune...si noi dam 5 mil...:), agentia ia 10.000


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 28 Iun 2006, 20:38 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


daca 600 e mult, ce ziceti de 2000? poate ati auzit de localitatea Certeze din Jud Satu Mare...acolo asa se fac nuntile...si stiu un exemplu sigur...agentia care ne organizeaza noua nunta organizeaza si pentru cineva de acolo si am vazut fisa lor...o suta de milioane de lei vechi doar husele pentru scaune...si noi dam 5 mil...:), agentia ia 10.000


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 29 Iun 2006, 01:16 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:


:zoombie: :zoombie: :zoombie: bai, da' ma lasi?


nu stiu exact ce inseamna raspunsul tau...dar vorbesc foarte serios...chiar se intampla si de astea...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 29 Iun 2006, 13:06 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

nu stiu exact ce inseamna raspunsul tau...dar vorbesc foarte serios...chiar se intampla si de astea...


:D te cred, nu asta era problema :D
ma gandeam doar... 2000????? :zoombie: pai ce ar spune la faza asta fetele pentru care 100 de oameni li se par multi la nunta? :D :D :D
apropo, eu am avut 130 de oameni si nu mi s-au parut multi deloc (sala e de maxim 160, deci nu extrem de mare :mellow:)...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 29 Iun 2006, 14:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
nici Printesa Diana nu a avut 2000 de pers. invitate la nunta!!:o:D(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 03 Iul 2006, 19:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:


daca 600 e mult, ce ziceti de 2000? poate ati auzit de localitatea Certeze din Jud Satu Mare...acolo asa se fac nuntile...si stiu un exemplu sigur...agentia care ne organizeaza noua nunta organizeaza si pentru cineva de acolo si am vazut fisa lor...o suta de milioane de lei vechi doar husele pentru scaune...si noi dam 5 mil...:), agentia ia 10.000


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 03 Iul 2006, 22:27 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

bai frate, dar invita jumatate de oras?




de fapt cred ca participa vreo 80% din populatia localitatii...:)toti inafara de cei prea batrani.
daca nu ati auzit de ei va spun eu...sunt cunoscuti prin franta si italia...ca sunt toti plecati din tara si cand vin vara, fac nunti...daca si alea se numesc nunti...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 06 Iul 2006, 13:35 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2005, 01:20
Mesaje: 44
Da, a fost in Cluj, la o cantina , caci restaurantele nu prea au o capacitate asa de mare.Din cate am observat incep sa se faci si aici sali special ptr nunti , cu o capacitate de max 200 pers. Se pare ca vom avea din ce in ce mai putini invitati...?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 06 Iul 2006, 16:10 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Si eu am fost duminica la o nunta de 600 de persoane.Va dati seama ca jumate nunta mirii doar s-au plimbat pe la mese la invitati sa ciocneasca cu fiecare.:ermm: Va dati seama sa te pupi cu 600 de persoane?:unsure::devil::D


600 persoane?! chiar uimitor (X):rolleyes:...inca nu imi vine sa cred...in loc sa apuce si ei sa se distreze la nunta lor mai mult si0au petrecut noaptea ciocnind cu fiecare din cei 600 de oameni...bine ca noi avem vreo 70 invitati cam asa...ca noi vrem sa dansuim sa ne distram toata noaptea ...sa stiu ca la nunta mea m-am distrat si am fost o fericita...;):love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 06 Iul 2006, 17:41 
Veteran

Membru din: 23 Iun 2006, 17:16
Mesaje: 271
Citat:

600 persoane?! chiar uimitor (X):rolleyes:...inca nu imi vine sa cred...in loc sa apuce si ei sa se distreze la nunta lor mai mult si0au petrecut noaptea ciocnind cu fiecare din cei 600 de oameni...bine ca noi avem vreo 70 invitati cam asa...ca noi vrem sa dansuim sa ne distram toata noaptea ...sa stiu ca la nunta mea m-am distrat si am fost o fericita...;):love:


vorba ta 600 de invitati, cred ca nu au apucats a vorbeasca cu toti.si noi o sa avem cam 60 pers, vom avea loc si timp sa dantuim de mama focului.pai da unde bagi 600 de pers, iar in aczul celor 2000 aia cred ca au stat afara.va inchipuiti ce de mancare, iar bietii oameni care se ocupau cu mancarurile, n-or fi spus si ei 'uf, nu se mai termina odata, ca am obosit'.va dati seama cate feluri de mancare au fost schimbate, cred ca mergeau toate ca pe banda, ia aia, da aia (X)(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 06 Iul 2006, 23:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

vorba ta 600 de invitati, cred ca nu au apucats a vorbeasca cu toti.si noi o sa avem cam 60 pers, vom avea loc si timp sa dantuim de mama focului.pai da unde bagi 600 de pers, iar in aczul celor 2000 aia cred ca au stat afara.va inchipuiti ce de mancare, iar bietii oameni care se ocupau cu mancarurile, n-or fi spus si ei 'uf, nu se mai termina odata, ca am obosit'.va dati seama cate feluri de mancare au fost schimbate, cred ca mergeau toate ca pe banda, ia aia, da aia (X)(X)(X)(X)


pe mine ma dor buzele numai cand ma gandesc ca o sa pup in jur de 100 de oameni..dar sa pupi 2000?
fratilor unde ajungem cu nuntile astea?
2000?600?
mama mama, sa tot pupi si sa vb?(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 07 Iul 2006, 00:21 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

pe mine ma dor buzele numai cand ma gandesc ca o sa pup in jur de 100 de oameni..dar sa pupi 2000?
fratilor unde ajungem cu nuntile astea?
2000?600?
mama mama, sa tot pupi si sa vb?(X)



eu as vrea sa evit faza asta cu pupatul dar nu stiu cum....pupat acasa la mireasa, pupat la starea civila, pupat la biserica, pupat la restaurant...of, fir-ar sa fie...:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 07 Iul 2006, 01:15 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


eu as vrea sa evit faza asta cu pupatul dar nu stiu cum....pupat acasa la mireasa, pupat la starea civila, pupat la biserica, pupat la restaurant...of, fir-ar sa fie...:(


:D :D :D ii pupi de-ti vine a rade :D :D si nu fiindca vrei tu...dar cand vine cate unul la tine sa te felicite si se intinde sa te pupe, zau ca nu poti sa-l ignori si sa pleci mai departe :mellow: sau vreo tanti care "te stie de cand erai atatica"... :D :D :D iti vine sa mori cand te gandesti!!! dar ai sa zambesti cat poti de frumos (fiindca ai sa fii atat de fericita) si ai sa-i pupi pe toti si nici n-o sa-ti dai seama :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România