Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 24 Iul 2007, 12:17 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

in salile moderne este aer conditionat.nu vads problema cu caldura de afara



poate sa fie aer conditionat, am fost la nunta luna trecuta si era hotel de 3 stele foarte frumos inauntru cu aer conditionat si tot te topeai, ieseai afara la fel...

nu am spus din rautate, probabil ca si eu o sa am nunta tot de zi doar nu o sa ma mut in alt oras sa fac nunta :) dar spuneam ca imi plac mai mult cele de noapte.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Oct 2013, 14:23 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
Parca totusi iti vine sa patreci vb aia "toata noaptea" dar fiind o zi de vara clar eu sunt pt noapte , este mai placut. Eu fac nunta in cort , la Salon Du Mariage si abia astept pentru ca tot spatiul este de vis , putem iesi si afara unde exista o gradina , putem sta si inauntru unde este si foarte bine aerisit


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Oct 2013, 14:24 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
carlita scrie:
asa e, sunt mai obositoare...dar parca sunt mai lungi...:D am fost la nunti de la ora 4 dupa-masa, bierica + sfat + poze si de la 6 la restaurant pana dimineata pe la 6-7...depinde de nunta.


Dar este ciudat sa fie de dimineata si la 22 sa fie gata , nu imi place :-S


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Oct 2013, 14:29 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
nicols scrie:
miresica de zi???
pt mine e ok...
mi se pare nais sa se termine totul la 12..cu tort si foc de artificii....mergi si tu la somnic..ca omu...dupa care fugi in luna de miere.....
da cum romanasu nostru e obisnuit cu party pana la ziua..o sa ma conformez..mai ales ca restaurantul e intr-un parc pe marginea lacului si nu deranjeaza pe nimeni muzica si zgomotul...cum ar fi fost la un restaurant in centrul orasului...continuam pana la ziua;)


Dar nu trebuie sa faci cum sunt invitatii obisnuiti , pe bune..eu una as petrece ziua daca ar fi posibil si sotul ar fi de acord si bineinteles nasii


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România