Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:09


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 24 Oct 2006, 11:48 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
Citat:

Si mie mi-au furat mirele si mi l-au adus aproape dezbracat si manjit tot de ruj(!) Apoi m-au pus sa spun o poezie sau o declaratie de dragoste. Ce nu fac eu pentru mirele meu. Dar a fost haios momentul, chiar m-a luat prin surprindere:njump:

mmmmm....nasol...mi nu mi-ar place chestia asta...):(
da poate sunt eu prea geloasa:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 27 Oct 2006, 00:20 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Si mie mi-au furat mirele si mi l-au adus aproape dezbracat si manjit tot de ruj(!) Apoi m-au pus sa spun o poezie sau o declaratie de dragoste. Ce nu fac eu pentru mirele meu. Dar a fost haios momentul, chiar m-a luat prin surprindere:njump:


manjit de ruj manual sau cu buzele? ca nu-i totuna...:) al meu daca vedea plin de urme de buze cred ca il luam la bataie...(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 27 Oct 2006, 01:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:

manjit de ruj manual sau cu buzele? ca nu-i totuna...:) al meu daca vedea plin de urme de buze cred ca il luam la bataie...(X)

sau la demachiat...:lol::nlol:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 01 Noi 2006, 14:57 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Manual normal (X) Si eu sunt geloasa rau, dar "furacioasele" erau verisoarele mele conduse de o matusa de 45 de ani, asa ca nu mi-am facut nici o clipa probleme :nwink:

Eu nu am fost geloasa cand l-au furat pe Adi al meu! un grup de 5 prietene ale mele mi-au facut surpriza de al fura! iar Adi a fost foarte incantat! nimic pregatit si a iesit un moment haios in final, fiindca o alta prietena a mea ce coordona evenimentele pe la sala le-a dat in sarcina sa-l duca in brate, cateva ture prin sala! nu prea au reusit prea mult, fiindca Adi e inalt, ele micute! dar s-a ras pe cinste!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 06 Noi 2006, 17:38 
Veteran

Membru din: 08 Aug 2006, 15:02
Mesaje: 322
La noi s-a furat doar mireasa :D:D:D
Iar baietii care m-au furat au trebuit sa ma tina in brate pana mirele si nasul isi faceau pedepsele. Nu prea au avut probleme baietii cu tinutul miresei in brate :p Eram usoara ca un puf (X)O:):-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 06 Noi 2006, 23:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
Buna fetelor.Stie careva regulile pentru petreceri de cand vom intra in U.E.?
Eu am vorbit cu un fotograf si organizator de nunti care mi-a zis ca incepand cu anul 2007 ,adica odata cu intrarea in UE, nuntile si in general orice petrecere va tine pana in ora 00:00 ,adica la miezul noptii ,gata petrecerea.
Astept raspuns cat mai repede de la cunoscatori.




nu ma speria de pe acum ca nunta mea e deabia in octombrie2007:nbump:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 07 Noi 2006, 15:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:



nu ma speria de pe acum ca nunta mea e deabia in octombrie2007:nbump:


Am fost duminica la o nunta, jumatate pe zi, jumatate pe noapte, dar a iesit super. Fiind duminica, nunta a inceput la 17, pt. ca lumea sa nu fie obosita luni la munca. Noi am ajuns pe la 18.30 si am stat pana la 1.30, si a iesit super. O nunta splendida cu Ana Lesco, Mirabela Dauer ca soliste. A fost foarte frumos.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 04 Apr 2007, 18:10 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
eu am nunta pe zi duminica, si o sa inceapa pe la ora 3 jumatate la restaurant. am mai fost la o nunta tot asa pe zi si a fost super, a durat pana pe la 12 noaptea si ne-am distrat pe cinste


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 23 Mai 2007, 16:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
eu am nunta pe zi duminica, si o sa inceapa pe la ora 3 jumatate la restaurant. am mai fost la o nunta tot asa pe zi si a fost super, a durat pana pe la 12 noaptea si ne-am distrat pe cinste


Si nunta noastra a fost duminica si a iesit super ( a durat pana la 5 dim):):-*' dar a inceput la 7 seara

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 23 Mai 2007, 18:18 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Si nunta noastra a fost duminica si a iesit super ( a durat pana la 5 dim):):-*' dar a inceput la 7 seara


f bine..daca nunta e duminica nu inseamna ca trebuie sa se termine repede...nasii mei au avut nunta tot duminica si la 5.30 cand am plecat noi mai erau cativa invitati...nu multi dar vreo 30 tot erau:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 23 Mai 2007, 22:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:

f bine..daca nunta e duminica nu inseamna ca trebuie sa se termine repede...nasii mei au avut nunta tot duminica si la 5.30 cand am plecat noi mai erau cativa invitati...nu multi dar vreo 30 tot erau:nwink:


Toata lumea are impresia ca nuntile care se tin duminica sunt mai scurte si mai urate si nu inteleg dc, ca pana la urma este acelasi lucru

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 23 Mai 2007, 23:02 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Toata lumea are impresia ca nuntile care se tin duminica sunt mai scurte si mai urate si nu inteleg dc, ca pana la urma este acelasi lucru



lumea se teme ca daca isi face nunta duminica se va termina mai repde si nu va iesi bine pt ca a doua zi lumea merge la serv, dar cei dargi si care te apreciaza cu adevarat stau la nunta ta atat cat simt ei nevoia si cat se simt bine...foarte bine si o nunta de sambata poate sa se termine repede si sa nu iasa ca lumea, nu e o regula...si noi era cat pe ce sa facem nunta duminica, pe 26 august, dar pana ne-am hotarat ni s-a luat ziua si nu am vrut sa renuntam la restaurantul asta nici in ruptul capului:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Mai 2007, 00:06 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Toata lumea are impresia ca nuntile care se tin duminica sunt mai scurte si mai urate si nu inteleg dc, ca pana la urma este acelasi lucru



eu fac nunta duminica...si sper ca va tine pana in zori...oricum inepe la 21: 30


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Mai 2007, 06:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:


eu fac nunta duminica...si sper ca va tine pana in zori...oricum inepe la 21: 30


Nu-ti face griji si noi am avut nunta duminica si a fost super, doar ca la noi a inceput la 7 si s-a terminat pe la 5 si ceva, asa ca ...ce conteaza, sambata, duminica? important este ca va casatoriti voi si atat.:-*

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 26 Mai 2007, 06:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:


lumea se teme ca daca isi face nunta duminica se va termina mai repde si nu va iesi bine pt ca a doua zi lumea merge la serv, dar cei dargi si care te apreciaza cu adevarat stau la nunta ta atat cat simt ei nevoia si cat se simt bine...foarte bine si o nunta de sambata poate sa se termine repede si sa nu iasa ca lumea, nu e o regula...si noi era cat pe ce sa facem nunta duminica, pe 26 august, dar pana ne-am hotarat ni s-a luat ziua si nu am vrut sa renuntam la restaurantul asta nici in ruptul capului:nwink:


asa au foarte multi impresia,ca daca faci nunta duminica se va termina mai repde, ceea ce nu este adevarat, pe noi putin ne-a interesat ca era duminica, noi am tinut sa fie acel restaurant la fel ca si voi, daca nu avea liber amanam nunta pana anul acesta, dar am avut noroc si a iesit de minune

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România