Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:28


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 03 Mar 2009, 04:01 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
Citat:

carlita...sorry..



multumesc frumos...deci va dati seama ca eu in nici un caz nu puteam fi mireasa anul trecut daca era sa fie :))

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 07 Iul 2009, 01:32 
Nou Venit

Membru din: 12 Apr 2007, 01:54
Mesaje: 3
imi vine sa plang dupa ce am citit posturile astea...bunicii mei cei dragi, care m-au si crescut, s-au dus deja (bunica acum 3 ani, bunicutul acum 1 an)...intotdeauna am visat ca o sa ii am la nunta mea....si speram ca macar tataitul meu sa ma vada mireasa...din pacate D-zeu i-a vrut impreuna si acolo sus.Dar stiu ca in ziua nuntii mele, ei o sa ma vegheze de acolo, si o sa imi fie alaturi... :((
multa putere miresicilor care trec prin asemenea momente


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 13 Iul 2009, 18:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
imi vine sa plang dupa ce am citit posturile astea...bunicii mei cei dragi, care m-au si crescut, s-au dus deja (bunica acum 3 ani, bunicutul acum 1 an)...intotdeauna am visat ca o sa ii am la nunta mea....si speram ca macar tataitul meu sa ma vada mireasa...din pacate D-zeu i-a vrut impreuna si acolo sus.Dar stiu ca in ziua nuntii mele, ei o sa ma vegheze de acolo, si o sa imi fie alaturi... :((
multa putere miresicilor care trec prin asemenea momente
fii sigura ca te vor vedea de acolo de sus!bine ai venit pe site!:nblink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 25 Dec 2009, 22:51 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 26 Dec 2009, 00:20
Mesaje: 2
si in anul cand a avut nunta sora mea a murit bunica noastra!cat despre relatia dintre ele doua pot sa va spun ca erau ca cele mai bune prietene.bunica a murit in martie,iar nunta a avut loc in octombrie.a fost greu oricum,dar asta depinde de fiecare persoana in parte.
pot sa spun ca am mai fost la o nunta.la care nasii erau in doliu,tatal nasei decedase cu mai putin de o luna in urma.ei au onorat nunta,insa nu s-au ridicat de la masa,presupun ca asta au considerat ei doliu.
nu doresc la nimeni sa pateasca asa ceva... :sad:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 28 Dec 2009, 11:12 
Nou Venit

Membru din: 08 Noi 2006, 13:50
Mesaje: 11
Eu am o prietena a carei mame a decedat cu 3 zile inainte ca ea (prietena) sa aibe nunta. Inmormantarea a avut loc vineri, iar nunta sambata. Mireasa nu a dansat, in semn de doliu, dar s-a plimbat mai toata seara pe la mese ca sa mai intretina invitatii. Oricum ii este fff greu, pt. ca a ramas singura pe lume, avand in vedere ca si tatl ei decedase cu 7 ani in urma. Acum nu i-a mai ramas decat sotul si familia lui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nunta in doliu!?!
MesajScris: 28 Dec 2009, 12:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
yellowrose scrie:
Eu am o prietena a carei mame a decedat cu 3 zile inainte ca ea (prietena) sa aibe nunta. Inmormantarea a avut loc vineri, iar nunta sambata. Mireasa nu a dansat, in semn de doliu, dar s-a plimbat mai toata seara pe la mese ca sa mai intretina invitatii. Oricum ii este fff greu, pt. ca a ramas singura pe lume, avand in vedere ca si tatl ei decedase cu 7 ani in urma. Acum nu i-a mai ramas decat sotul si familia lui.



groaznic....sincer cand se intampla lucruri de genul acesta ma cutremur.Sper sa nu fiu niciodata pusa in viata in situatii de genul acesta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România