Ultima vizită a fost: Acum este 02 Mai 2024, 07:24


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 125 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cununia civila...vol.III
MesajScris: 14 Mai 2008, 23:29 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
noi voiam pe data de 10 mai,am fost pe 2(am crezut ca pe 1 nu se lucreaza)si deja nu se mai putea decat pt 11.am renuntat,si pe 13 am fost iar pt data de 24.dar iar nu s-a putut ca erau 12 zile la mijloc.asa ca daca vrem pe 24 trebuie sa ne ducem neaparat maine,FIX cu 10 zile inainte.asa e in CT.nu am inteles care era problema daca depuneam cu 12 zile inainte.m-au si enervat alea...:alien:

E aberant. Asa e, nu poti decat fix cu 10 zile inainte. Si cred ca va trebui sa mergem dimineata la 7 ca sa prindem ora la care vrem noi...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cununia civila...vol.III
MesajScris: 15 Mai 2008, 05:01 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:
E aberant. Asa e, nu poti decat fix cu 10 zile inainte. Si cred ca va trebui sa mergem dimineata la 7 ca sa prindem ora la care vrem noi...

Si la Alba e tot asa. Si la stare civila se lucreaza in orice zi (pentru ca e obligatoriu sa inregistreze decesele). E neplacut pentru ca nu poti scrie in invitatie ora de la primarie pentru ca nu o stii decat cu 10 zile inainte de nunta !!):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cununia civila...vol.III
MesajScris: 15 Mai 2008, 22:11 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 18
la brasov trebuie sa stam de pe la 4 dim...la primarie..si deja sunt oameni care stau la coada...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cununia civila...vol.III
MesajScris: 17 Mai 2008, 02:23 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
la brasov trebuie sa stam de pe la 4 dim...la primarie..si deja sunt oameni care stau la coada...



eu n-am auzit asa ceva sper sa nu patesc din astea k eu normal trebuie sa depun dosaru in 1 iunie dar e duminica asa ca analizele o sa mi le faca pe 31 mai:wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cununia civila...vol.III
MesajScris: 18 Mai 2008, 16:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
la brasov trebuie sa stam de pe la 4 dim...la primarie..si deja sunt oameni care stau la coada...
ca pe vremuri cand se statea la lapte :lol:ce aiurea!noi am reusit sa depunem dosarul.am fost cu FIX 10 zile inainte;doamnele ne spusesera sa venim pana in 3 jumate,asa ca nu m-am mai invoit da la serviciu.asa ca la 12:30 eram mot acolo amandoi si ne intampina un gardian:nu se mai poate,a fost program pana la 12.:zoombie::gun:am zis ca le bat pe alea.dar am spus ca ele ne zisesera ora si cred ca si-au amintit de noi si ne-au primit.ca altfel.....complicata treaba si asta.dar cel putin cica ne dau si electrocasnice pe langa aia 200 de euro:ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 125 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România