Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 22 Mai 2006, 16:12 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
asta e pt ultima oara si ce ar putea sa faca?doar nu ne va insela inainte de nunta.eu am incredere in el si nu ma va deranja daca se distreaza o seara fara mine.
hai sa fim serioase...eu nu cred ca petrecerea burlacilor semnifica ceva "compromitator",nu,nu eu de exemplu imi doresc enorm de mult o seara numai cu fetele sa putem rade,glumi....asa cum era o data.Cred ca si lui i-ar placea acelasi lucru,de aceea m-am pus sa-l bat la cap sa iasa si el in seara aia cu baietii(am incredere in el ca isi cunoaste limitele):ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 22 Mai 2006, 16:34 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Al meu iese si fara sa-l bat eu la cap:D
Noi iesim oricum, destul de mult. Fiecare cu prietenii lui , cateodata...Nu mi se pare nimic anormal...
BINGO...ai pus punctul pe I.Casatoria reusita nu inseamna puscarie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 22 Mai 2006, 18:22 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Da...Plus ca e inevitabil ca de-a lungul vietii fiecare sa-si faca si alti prieteni decat cei comuni...Eu nu sunt disperata sa-l prezint sotilor prietenelor mele si sa facem gasti...Si e chiar sanatos sa iesim si separat:ok:
exact ca si la mine si el,eu am prietene de care el habar nu are si stiu ca si el are prieteni de care eu nu stiu:p,dar e asa de OK MODUL NOSTRU DE A NE IUBI SI RESPECTA ,incat nu dau importanta la nimicurile astea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 29 Mai 2006, 23:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
am si eu alta intrebare: cine plateste la petrecerea burlacitelor? mireasa, nu-i asa?


eu n-am platit nimic! prietenele mele s-au ocupat de tot si asa mi se pare normal fiind o surpriza ar fi penibil sa-ti prezinte nota de plata la sfarsit.. oricum te poti revansa dupa! eu le-am luat cadouri din luna de miere:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 30 Mai 2006, 00:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

ia zi....ai idee cam cat a costat streapper-ul?? asa...orientativ!!


nu stiu, da' ma interesez va dau si nr de tel dc vreti ca l-au pastrat fetele in caz de nevoie:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 01 Aug 2006, 17:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

fetelor din Bucuresti, care stiti o disco in care sa imi fac si eu o mica petrecere cu fetele, una mai misto da nici unde o cola costa 100.000 si sa se danseze toate genurile de muzica.Pupici.
Maxx, Dumars Light in Regie, Twice...la Unirii, daca vrei cateva fitze...mergi pe terasa la Quando, iar daca vrei si mai multe...mergi in Cuba Republika del Sol sau in Kristal Glam Club.:lips: distractie placuta!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 01 Aug 2006, 17:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Raspund aici, ca nu prea am unde:rocker:, este o un nickname batori, este Elisabeta Batori, cea care facea baie in sange de fecioara:D, eu sunt BITERE, nu este nici un secret, batori ca Angelina a ta...:-`:p:D:D:D

ce misto!! :) Super tare faza!!:lips::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 02 Aug 2006, 20:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Eu acum vad si ma crucesc, de fapt cred ca nu am fost atenta pana acum. Majoritatea au in poza la avatar tot felul de potai. Stam de vorba cu animale. Aci un caine micut, aci o veverita, aci un cangur. Ce dracu sa mai inteleg:D:blink:

mai da' traznita mai esti!!!!! Fiecare isi pune ce poza vrea!(X)(X)(X) Ma faci in fiecare zi sa rad!!! Super! e misto ca intri des pe site!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 03 Aug 2006, 18:12 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

Eu acum vad si ma crucesc, de fapt cred ca nu am fost atenta pana acum. Majoritatea au in poza la avatar tot felul de potai. Stam de vorba cu animale. Aci un caine micut, aci o veverita, aci un cangur. Ce dracu sa mai inteleg:D:blink:


:( Si potaia din avatar e cutu meu, adica, cutza.Si nu e potaie, da???:rocker::rocker::rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România