Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 20:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 17 Mai 2006, 14:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

nu prea-mi dau seama :D... dar mai bine nici nu ma gandesc... :D


maie cineva care isi face petrecerea burlacitzelor?????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 17 Mai 2006, 19:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
am si eu alta intrebare: cine plateste la petrecerea burlacitelor? mireasa, nu-i asa?

pp ca da...ca doar e petrecerea ei ....e ca si cand ti-ai sarbatori ziua de nastere!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 17 Mai 2006, 23:04 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

maie cineva care isi face petrecerea burlacitzelor?????

eu o s-o fac..da cu o sapt inaintea nuntii sa am timp de refacere ...:glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2006, 14:10 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
vineni seara,inaintea nuntii Cris al meu pleaca acasa la el(80 km de Iasi),iar eu am toata gasca de fete pe cap ca ele vin in seara aia la mine ca a2a zi sa mergem toate la coafor...bla,bla.Deci vom fi cam 10 fete si bineinteles ca singure acasa vom merge si noi la o terasa sau ceva de genul...si asta pote fi considerata o petrecere a burlacilor nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2006, 14:19 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:



Mai bine petreceti acasa....Sa nu fii prea obosita sambata....
Eu as vrea sa nu ies vineri...sa stau in fum si-n galagie...
terasa e in fata blocului meu si iti dai seama ca oricum nu stam noi pana la miezul noptii ca toate vrem sa ne cremuim,sa ne facem manichiura,pedichiura,iar eu vreau si o baie cu saruri minerale si toate cele;):D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2006, 14:42 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Asa da...:ok:
dar tu ce vei face co o zi inainte de nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2006, 16:28 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


Pai...salon, mani, pedi, pensat...Si apoi o sa stau cu prietenele mele ca si ele o sa vina de vineri. Da nu cred ca iesim ca eu trebuie sa ma culc devreme casa fiu in stare sa rezist sambata....Avantajul e ca la mine incepe destul de tarziu toata treaba...Pe la 4:30, 5, o sa mergem la starea civila. Apoi pozele in curtea bisericii, ca e frumos acolo, apoi slujba pe 6, 6 si ceva si de acolo direct la restaurant...
dar cam asa e si la mine.Eu sambata merg la coafor pe la 12,pt. ca am deja cununia civila,deci ma pot trezi si la 11 daca am chef,bem cafeaua,mai luam o portie de "barfa",pana vine mirele la 16.00.......ne putem face de cap:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 19 Mai 2006, 01:09 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:


Pai...salon, mani, pedi, pensat...Si apoi o sa stau cu prietenele mele ca si ele o sa vina de vineri. Da nu cred ca iesim ca eu trebuie sa ma culc devreme casa fiu in stare sa rezist sambata....Avantajul e ca la mine incepe destul de tarziu toata treaba...Pe la 4:30, 5, o sa mergem la starea civila. Apoi pozele in curtea bisericii, ca e frumos acolo, apoi slujba pe 6, 6 si ceva si de acolo direct la restaurant...

exact la fel cred ca voi face si eu..ca am biserica la 6.30 si pun starea civila tot mai spre dupa amiaza sa nu fie nici prea cald si pozele tot in gradina bisericii ca e foarte frumos acolo..nu stau sa mai alerg prin parcuri..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 19 Mai 2006, 01:14 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Eu din pacate am programarea la coafor dis de dimineata putin spus, pe la 6-6:30:), ca la noi in Ardeal e alta tara(cum spunea mady) si avem nunta de zi.
Iar inainte cu o seara petrec ca am cununia civila..lol....si de dormit ...cat ramane.
Important e sa ma distrez si sa profit din plin de zilele astea de pregatiri, nunta...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 19 Mai 2006, 01:19 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
Eu din pacate am programarea la coafor dis de dimineata putin spus, pe la 6-6:30:), ca la noi in Ardeal e alta tara(cum spunea mady) si avem nunta de zi.
Iar inainte cu o seara petrec ca am cununia civila..lol....si de dormit ...cat ramane.
Important e sa ma distrez si sa profit din plin de zilele astea de pregatiri, nunta...

am obs si eu..in craviova nunta incepea la 5-6 si pe la 2 noaptea la revedere..depinde de zona..oricum eu obisnuita sa ma duc la nunta la 9-10 seara mi s-a parut tare ciudat..:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România