Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 03 Aug 2006, 18:37 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:

:D:Dbine...bine... pe voi va cred, dar cum ramane cu restul de animale:D


Aici..nu stiu nici eu....cum ramane cu restul:devil:(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 16 Apr 2008, 15:13 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Abia astept si eu petrecerea buralcitelor. :ndance:

Pana la urma cine trebuie s-o organizeze? Doar nu e obligatoriu sa fie cineva anume. Important e sa ne strangem toate. O sa ma gandesc la ceva mai original. Oricum e ultima petrecere in calitate de burlacita, nu? Dar asta nu inseamna ca la petrecerea mea trebuie sa fie doar burlacite, nu-i asa? Ca prietenele mele se tot intreaba daca au voie sa vina. Eu le primesc deoarece consider ca e ultima petrecere a mea ca burlaca. Prietena mea cea mai buna sa nu poata fi prezenta avand in vedere ca ea s-a casat anul trecut si o sa-mi fie nasa anul asta? Toate prietenele sau verisoare sa-mi fie alaturi daca le face placre. Partyyyy :nparty:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 16 Apr 2008, 15:20 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Citat:

Aici..nu stiu nici eu....cum ramane cu restul:devil:(X)


Bine bine dar eu cum pot sa-mi pun avatar? Sau e dupa un anumit numar de mesaje scrise? Promit ca nu o sa pun nici un animalut...nici macar pisicuta mea.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 16 Apr 2008, 16:03 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 18:27
Mesaje: 398
Citat:

Bine bine dar eu cum pot sa-mi pun avatar? Sau e dupa un anumit numar de mesaje scrise? Promit ca nu o sa pun nici un animalut...nici macar pisicuta mea.



trebuie sa ai minim 50 mesaje


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 17 Apr 2008, 10:29 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Citat:


trebuie sa ai minim 50 mesaje


OK! Se rezolva azi. :nchat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 20 Apr 2008, 22:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
vreau si eu petrecere!:nmusic:dar nu vineri inainte de nunta..as fi prea obosita a doua zi...:.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 21 Apr 2008, 12:25 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
vreau si eu petrecere!:nmusic:dar nu vineri inainte de nunta..as fi prea obosita a doua zi...:.


eu o fac pe 30 aprilie ca a doua zi e liber si ne putem odihni

in nici un caz in seara dinaintea nuntii - mi-e frica sa nu ma doara capul a doua zi sau sa am cearcane

chiar, mirelele mai vechi - ati dormit in noaptea dinainte de nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 21 Apr 2008, 19:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

eu o fac pe 30 aprilie ca a doua zi e liber si ne putem odihni

in nici un caz in seara dinaintea nuntii - mi-e frica sa nu ma doara capul a doua zi sau sa am cearcane

chiar, mirelele mai vechi - ati dormit in noaptea dinainte de nunta?
pe 30 zici?deci suntem invitate toate?:nwink::lol:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 22 Apr 2008, 12:10 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
pe 30 zici?deci suntem invitate toate?:nwink::lol:


sigur ca da


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 23 Apr 2008, 17:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:

sigur ca da

ce dragut ar fi!:ndance::ndance::ndance:pacat ca suntem cam departe...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 17 Mai 2008, 23:59 
Nou Venit

Membru din: 17 Mai 2008, 23:54
Mesaje: 2
Ok. Cred ca am nimerit in locul perfect pentru a gasi putin ajutor. I need help!(?) Sunt organizatoarea principala impreuna cu sorma mea la o petrecere a burlacitelor. Si am nevoie de un streaper. Unde sa ma duc? de asemenea am citit in forum ca o mireasa norocoasa a avut parte de un magnific tort sub forma de organ masculin, putza:D Am gasit ceva streaperi de inchiriat cu 150 euro. Aveti si alte sugestii? Multumesc anticipat:P


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2008, 16:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Ok. Cred ca am nimerit in locul perfect pentru a gasi putin ajutor. I need help!(?) Sunt organizatoarea principala impreuna cu sorma mea la o petrecere a burlacitelor. Si am nevoie de un streaper. Unde sa ma duc? de asemenea am citit in forum ca o mireasa norocoasa a avut parte de un magnific tort sub forma de organ masculin, putza:D Am gasit ceva streaperi de inchiriat cu 150 euro. Aveti si alte sugestii? Multumesc anticipat:P
mie nu mi-ar placea un asemenea tort;nu ca as fi prea pudica dar pur si simplu nu ma incanta ideea.si nici streaperul...sau striper(nu stiu cum se scrie).mai bine ma distrez in alt mod.si nu as vrea nici iubi sa aiba parte de un show d-asta.parerea mea...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 18 Mai 2008, 22:25 
Nou Venit

Membru din: 17 Mai 2008, 23:54
Mesaje: 2
Citat:
mie nu mi-ar placea un asemenea tort;nu ca as fi prea pudica dar pur si simplu nu ma incanta ideea.si nici streaperul...sau striper(nu stiu cum se scrie).mai bine ma distrez in alt mod.si nu as vrea nici iubi sa aiba parte de un show d-asta.parerea mea...

Ok. Asta depinde de la persoana la persoana. Mie mi-ar placea. Nu ca am de gand sa ma marit, dar cunosc foarte bine persoana careia ii organizez petrecerea, si mi-a zis-o si ea intr-un mod subtil ca ar vrea. Si daca ar fi sa ma marit, mi-ar placea ca viitorului meu sot sa i se organizeze o astfel de petrecere..sa vada ce ispite pierde. As fi mai sigura daca ar mai vrea si a doua zi sa se mai insoare:). Poate chiar i-as organiza eu una:D Plus de asta, am avut cam multe petreceri numai intre noi fetele (si cu ea), si asta ar fi un motiv in plus sa ii organizez ceva mai special. Daca as avea mai multi bani probabil am merge toate in Ibiza...dar nu imi permit:(
Multumesc de parere:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 19 Mai 2008, 20:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
acu sa nu te superi.a fost punctul meu de vedere.dar daca prietenei tale ii va placea e ok.e dragut,dar nu pt mine.distractie placuta si sa mai intri sa povestesti cum a fost.eventual si cu poze(mai stii,poate ma razgandesc:nwink:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Au inceput petrecerile burlacitzelor!!
MesajScris: 20 Mai 2008, 00:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Ok. Asta depinde de la persoana la persoana. Mie mi-ar placea. Nu ca am de gand sa ma marit, dar cunosc foarte bine persoana careia ii organizez petrecerea, si mi-a zis-o si ea intr-un mod subtil ca ar vrea. Si daca ar fi sa ma marit, mi-ar placea ca viitorului meu sot sa i se organizeze o astfel de petrecere..sa vada ce ispite pierde. As fi mai sigura daca ar mai vrea si a doua zi sa se mai insoare:). Poate chiar i-as organiza eu una:D Plus de asta, am avut cam multe petreceri numai intre noi fetele (si cu ea), si asta ar fi un motiv in plus sa ii organizez ceva mai special. Daca as avea mai multi bani probabil am merge toate in Ibiza...dar nu imi permit:(
Multumesc de parere:nwink:


si noi organizam petreceri cu striperi.noi chemaam Flamingo Boys(cu 250 eur).
si fiecare petrecere era cu tematica.imbracam mreasa sumar(scolarita, bucatareasa....)si ne distram copios

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 20 Mai 2008, 03:36 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2008, 01:48
Mesaje: 1
salut pt toata lumea
in viziunea mea petrecerea o faci numani daca te simnti in stare sa o faci...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 21 Mai 2008, 02:58 
Nou Venit

Membru din: 04 Mai 2008, 20:45
Mesaje: 23
Citat:
salut pt toata lumea
in viziunea mea petrecerea o faci numani daca te simnti in stare sa o faci...

clar ca tre sa te simti in stare sa o faci si daca o faci mult inainte de nunta nu are farmec...da innainte cu o seara ar fi dezastruos pt seara nuntii,eu inca nu m-am decis daca voi tine petrecera sau nu.....(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 26 Mai 2008, 17:48 
Nou Venit

Membru din: 24 Noi 2006, 21:00
Mesaje: 17
Eu tocmai am avut petrecerea burlacelor, weekendul asta, cu o saptamana inainte de nunta (ca sa ma pot odihni pana la nunta). N-am stiut ce mi se pregateste, prietenele au organizat tot si m-au dus intr-un club gay. A fost foarte intersant :ndance: Ne-am desfasurat in voie, fara sa intereseze pe cineva ce facem/ cum suntem imbracate (sau mai putin imbracate)...e o alternativa demna de luat in calcul :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 08 Dec 2008, 10:26 
Nou Venit

Membru din: 06 Noi 2007, 23:27
Mesaje: 47
Noi am facut petrecerea burlacitelor intr-un club; am fost vreo 10 fete si in seara aceea au bagat fparte multe genuri de muzica pe langa cea de club bineinteles. Eu nu prea frecventez dar a iesit super atunci si mai ales stiind cu ce scop am fost. Am vb cu cineva sa imi aduca tortul si ne-a servit frumos pe toata lumea si am primit si o sampanie...
Baietii au fost undeva pe un lac si au facut gratar. A fost super si la ei.
Eu cred ca se merita; eu nu consider ca prin aceasta petrecere trebuie sa se exagereze. E ultima petrecere ca burlaci sau burlacite si important e sa te simti bine si dupa nu sa regreti toata viata ce ai facut intr-o noapte, nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 01 Mai 2013, 08:43 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Mi se pare o destrabalare fix inainte de nunta..nu sunt de acord mi se pare o nopate "de neuitat" :argue:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România