Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 01:35


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 13:16 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
colega mea s-a maritat acum 3 ani cu un politist, si cand a fost furata a fost dusa la inchisoare... si fotografiata cu numar fata si profil :) poze la minut, am ras sa mor cand le-am vazut cand au adus-o inapoi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 14:03 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
eu sunt de acord cu furatu miresei ptr k este un mment frumos.cand voi fi furata as vrea sa merg in discoteca.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 14:03 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
foarte frumoasa faza cu politia.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 15:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
colega mea s-a maritat acum 3 ani cu un politist, si cand a fost furata a fost dusa la inchisoare... si fotografiata cu numar fata si profil :) poze la minut, am ras sa mor cand le-am vazut cand au adus-o inapoi


super:nlol: iata ca au si politistii un simt al umorului:-`

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 21:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:

super:nlol: iata ca au si politistii un simt al umorului:-`

Mai sunt si unii cu umor alti cu omor dar se descurca:nlol::nlol:
Pe mine nu au de cat sa ma fure sa ma duca unde vor ei dar nu mai mult de 30 min pt ca altfel se vor plictisi nuntasii... si e aiurea..

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 25 Apr 2007, 01:41 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
colega mea s-a maritat acum 3 ani cu un politist, si cand a fost furata a fost dusa la inchisoare... si fotografiata cu numar fata si profil :) poze la minut, am ras sa mor cand le-am vazut cand au adus-o inapoi



super frumoasa si originala ideea!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 02:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
eu sunt de acord cu furatu miresei ptr k este un mment frumos.cand voi fi furata as vrea sa merg in discoteca.



Sincer mie imi pare o idee foarte nasoala...Cev sa faci la nunta ta in discoteca_
Eu nu vreau sa lipsesc decat 15+20 de minute maxim.Nu cred ca e cayul sa te plimbi pe nu stiu unde la nunta ta cand ar trebui sa profiti de fiecare secunda.
Si in discoteca nu mi+a placut niciodata cand am vayut mirese


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 10:33 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
faza k falticeni este un oras destul de micut si in alta parte nu cred k as avea unde sa ma duca decat acasa.si nu cred k vreau sa merg acasa si atunci cand sunt furata.iar sa merg panala iaz unde este frumusel fac cam mult de unde am nunta, si daca ma fura unul dintre fratii sotului meu nu au masini sa merg pana acolo.asa k unica solutie a ramas discoteca.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 10:35 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
daca as fi avut alte variante crede-ma k poate as fi ales altceva.iar in oras de mers si stat in parc tot nu imi convine.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 13:10 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:


Sincer mie imi pare o idee foarte nasoala...Cev sa faci la nunta ta in discoteca_
Eu nu vreau sa lipsesc decat 15+20 de minute maxim.Nu cred ca e cayul sa te plimbi pe nu stiu unde la nunta ta cand ar trebui sa profiti de fiecare secunda.
Si in discoteca nu mi+a placut niciodata cand am vayut mirese



mie nu mi se pare nasoala idee de a merge in disco atunci cand esti furata, mai ales cand nu ai prea multe optiuni, sau cand pur si simplu acolo iti doresti sa mergi...exista si discoteci/cluburi care arata misto si de ce sa nu mergi acolo...eu nu vreau sa merg in disco, vreau ceva mai deosebit, dar acum sa vad daca am sa am unde...daca nu va ramane la "discoteca" de pe terasa cetatii:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 19:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Citat:
daca as fi avut alte variante crede-ma k poate as fi ales altceva.iar in oras de mers si stat in parc tot nu imi convine.
Las ca e bine si eu am sa dau o tura prin disco..:\

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 26 Apr 2007, 23:36 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Las ca e bine si eu am sa dau o tura prin disco..:\



eu sunt adepta discotecilor si as vrea sa merg intr-o discoteca, dar sunt fff departe si mi-a intrat mie in cap ideea de a merge la arcul de triumf....si daca merg la amandoua cred ca nu as mai ajunge si la propria nunta...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 27 Apr 2007, 23:33 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
trebuie doar sa ai o amintire frumoasa dupa momentul acela...iar daca incerci sa te organizezi putin poate poti chiar sa ajungi si intr-o discoteca




problema mea este ca fac nunta in afara orasului si fac destul de mult pana la arcul de triumf...de asta nu o sa mai am timp si de disco....nu pot sa lipsesc 2 ore de la restaurant...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 29 Apr 2007, 15:06 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
nu te-ai gandit ca daca te vor fura si te vor duce la arcul de triumf ,acolo poate fii mai frumos ca si in discoteca...evident nu prea poti compara arcul cu discoteca,dar ar fii mai bine sa te hotarasti pt un singur loc ,asta este parerea mea,e clar ca nu poti lipsi atat timp de la nunta ta...de aceea sunt sigura ca vei gasi tu o modalitate sa impaci si "capra si varza"...eu iti doresc multa bafta si succes cu caru'.



merci...si eu tie iti doresc la fel! te pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 29 Apr 2007, 19:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


mie nu mi se pare nasoala idee de a merge in disco atunci cand esti furata, mai ales cand nu ai prea multe optiuni, sau cand pur si simplu acolo iti doresti sa mergi...exista si discoteci/cluburi care arata misto si de ce sa nu mergi acolo...eu nu vreau sa merg in disco, vreau ceva mai deosebit, dar acum sa vad daca am sa am unde...daca nu va ramane la "discoteca" de pe terasa cetatii:(


Sunt sigura ca sunt multe cluburi care arata misto dar le poti vizita cand nu esti mireasa si sa te zbengui in voie.Nu vad de ce sa lipsesti asa de mult de la nunta ta si sa ratezi momente importante pentru un dans in disco...
Dar fiecare are ideile lui.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 30 Apr 2007, 01:50 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Sunt sigura ca sunt multe cluburi care arata misto dar le poti vizita cand nu esti mireasa si sa te zbengui in voie.Nu vad de ce sa lipsesti asa de mult de la nunta ta si sa ratezi momente importante pentru un dans in disco...



oricum cand voi fi furata nu voi face un tur al cluburilor si nu voi lipsi mai mult de 30-40 min de la nunta. avnd in veder ca petrecerea de nunta dureaza in jur de 8 ore, daca lipsesc 30 minute nu voi pierde mare lucru si nu cred ca va fi o tragedie...mai ales ca eu abia astept caest moent al furatului
Dar fiecare are ideile lui.
;);):ndance::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România