Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:01


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 29 Aug 2008, 17:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Iun 2008, 16:12
Mesaje: 2084
eu n-am nici un cosmar sau vis legat de nunta.sper sa nici nu apara. eu cred ca singura noapte de cosmar va fi cea dinainte nunti, cred ca nu o sa pot dormi nici macar o secunda si o sa stau sa ma gandesc la ce va urma etc.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 30 Aug 2008, 20:25 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
eu n-am nici un cosmar sau vis legat de nunta.sper sa nici nu apara. eu cred ca singura noapte de cosmar va fi cea dinainte nunti, cred ca nu o sa pot dormi nici macar o secunda si o sa stau sa ma gandesc la ce va urma etc.

Intre timp am mai avut unul. Eram in ziua nuntii si nu aveam rochie. M-am dus la teatru sa inchiriez o rochie. Nu aveam manichiura si pedichiura facuta. Apoi mi-am dat seama ca n-am buchet si am trimis o prietena sa-mi cumpere niste trandafiri. Iar finalul e, ca era ora 1 si trebuia sa ma duc la biserica, dar mi-am dat seama ca nu facusem cununia civila la primarie si ca nu mai aveam ce sa fac pt ca nici nu depusesem actele. Asta da cosmar! :mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 30 Aug 2008, 23:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
Intre timp am mai avut unul. Eram in ziua nuntii si nu aveam rochie. M-am dus la teatru sa inchiriez o rochie. Nu aveam manichiura si pedichiura facuta. Apoi mi-am dat seama ca n-am buchet si am trimis o prietena sa-mi cumpere niste trandafiri. Iar finalul e, ca era ora 1 si trebuia sa ma duc la biserica, dar mi-am dat seama ca nu facusem cununia civila la primarie si ca nu mai aveam ce sa fac pt ca nici nu depusesem actele. Asta da cosmar! :mellow:


alinuta...asta e deja scenariu de de film :nlol::nlol::nlol:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 02 Sep 2008, 00:46 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

alinuta...asta e deja scenariu de de film :nlol::nlol::nlol:

Eu tot zic ca n-am inceput sa ma agit, dar totusi, e ceva. In seara de sambata spre duminica, dupa ce am postat mesajul de mai sus, am mai avut un vis. Nu cosmar, dar nici de bine nu era: eram in ziua nuntii si aveam o rochie crem (ceva spre galben). Rochia era frumoasa, dar la un moment dat mi-am dat seama ca eu vrusesem alba! Si-am inceput sa plang ca disperata si sa intreb: cine mi-a schimbat materialul de la rochie, cand eu am spus clar ca o vreau alba? :-` va spun eu, am luat-o pe campie...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 20 Mar 2009, 03:17 
Junior

Membru din: 06 Mai 2008, 17:25
Mesaje: 52
Si eu ma visez mereu proband rokia de mireasa...dar cel mai des e superba....insa nu e modelul pe care il voi avea i realitate...O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Vise sau cosmaruri despre nunta
MesajScris: 24 Mar 2009, 17:23 
Nou Venit

Membru din: 02 Mar 2009, 18:28
Mesaje: 6
este vorba de stresul dinaintea nuntii.toate ne dorim ca nunta nostra sa fie perfecta lipsita de evenimente negative ,dar trebuie sa fim constiente ca acest lucru nu este posibil oricata ambitie am avea exista si lucruri neprevazute,dar daca suntem multumite sufleteste asta este tot ce trebuie unei mirese,deci nu va mai faceti griji,incercati sa faceti ce se poate,faceti liste cu modul cum vreti sa va decurga nunta ,faceti un instructuaj cu parintii nasii domnisoarele si cavalerii de onoare,distribuiti din timp atributiile fiecaruia si sperati ca totul va fi cum va doriti.deci bafta la pregatiri si nu mai luati in considerare visele si cosmarurile.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 26 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România