Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 23:19


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

da, sunt atenta.
La randul meu fac greseli si chiar nu ma supara sa imi atraga cineva atentia, sa nu mai gresesc a doua oara.
tu nu inveti din greseli?iti place sa nu iti atraga nimeni atentia, sa te menajam si sa continui sa gresesti...nu?

draga laura..vezi ca nu gresisem eu..asa ca te rog...am facut un comentariu pur si simplu..ca esti atenta..da???????
sa nu incepem..te rog..esti atenta doar la ce vrei tu..te-am felicitat si eu ..dar se pare ca ai ochi numai pt ce vrei tu..si esti atenta numai la ce iti place tie...
nu inteleg de ce raspunzi asa...nu vreau sa ma menajeze nimeni pe mine...pt ca nu era vb despre mine...si vezi ca ai inceput sa te repeti...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 13:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
si sa mai stii ceva? ...nu prea esti tu in masura sa ma corectezi pe mine...nu ma laud dar acum chiar ca ai intrecut orice masura!!!!!!!!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 21:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
si sa mai stii ceva? ...nu prea esti tu in masura sa ma corectezi pe mine...nu ma laud dar acum chiar ca ai intrecut orice masura!!!!!!!!


asa si?atunci de ce te bagi in discutie?
cu ce nu te lauzi si cu ce am intrecut eu masura ca nu inteleg nimic din comentariul tau?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

asa si?atunci de ce te bagi in discutie?
cu ce nu te lauzi si cu ce am intrecut eu masura ca nu inteleg nimic din comentariul tau?

asa raspunzi tu''asa si''??? aici ai gresit si tu!
iti mai spun inca o data ca te-am felicitat dar se pare ca rautatea ta te-a orbit...nu vezi decat ce vrei..cu toate astea..las-o balta ,e mai bine asa!
eu zic ca era mai simplu sa observi ceea ce trebuie ,nu sa te legi de lucruri care nu au nicio logica si comentarii pe care le intelegi numai cum vrei sau poate asa le intelegi tu...(?)

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
asa raspunzi tu''asa si''??? aici ai gresit si tu!
iti mai spun inca o data ca te-am felicitat dar se pare ca rautatea ta te-a orbit...nu vezi decat ce vrei..cu toate astea..las-o balta ,e mai bine asa!
eu zic ca era mai simplu sa observi ceea ce trebuie ,nu sa te legi de lucruri care nu au nicio logica si comentarii pe care le intelegi numai cum vrei sau poate asa le intelegi tu...(?)



cam ce pare lauda in acest comentariu:ce atenta...esti... :nono:
cu ce am gresit eu, ca nu inteleg?si cu ce am fost rautacioasa?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:


cam ce pare lauda in acest comentariu:ce atenta...esti... :nono:
cu ce am gresit eu, ca nu inteleg?si cu ce am fost rautacioasa?

laura,e a treia oara cand nu esti atenta si nu citesti cum trebuie ceea ce scriu..asa ai facut si la poza aceea cu saculetul,cand eu spuneam altceva dar tu ai inteles ce ai vrut ..asa faci si acum..daca ai fi putin mai atenta..nu s-ar mai ajunge la astfel de discutii..asa ai inteles tu?eu chiar nu stiu ce vrei sa zici aici''cam ce pare lauda in acest comentariu:ce atenta...esti... :nono:''
era pur si simplu o remarca dar tu ca de obicei ai facut sa se ajunga la o disputa...in fine..nu mai zic nimic ca e in zadar!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
laura,e a treia oara cand nu esti atenta si nu citesti cum trebuie ceea ce scriu..asa ai facut si la poza aceea cu saculetul,cand eu spuneam altceva dar tu ai inteles ce ai vrut ..asa faci si acum..daca ai fi putin mai atenta..nu s-ar mai ajunge la astfel de discutii..asa ai inteles tu?eu chiar nu stiu ce vrei sa zici aici''cam ce pare lauda in acest comentariu:ce atenta...esti... :nono:''
era pur si simplu o remarca dar tu ca de obicei ai facut sa se ajunga la o disputa...in fine..nu mai zic nimic ca e in zadar!


pai ...dupa parerea mea tu ai inceput cearta.eu doar ti-am raspuns la provocare.nu vezi ca tu te ataci?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

pai ...dupa parerea mea tu ai inceput cearta.eu doar ti-am raspuns la provocare.nu vezi ca tu te ataci?

ma faci sa rad...in fine aveam alta parere...si sa stii ca nu ma''atac'' prea putin imi pasa!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
ma faci sa rad...in fine aveam alta parere...si sa stii ca nu ma''atac'' prea putin imi pasa!


mie nici atat nu imi pasa.dar nici nu suport a imi comenteze cineva aiura numai ca sa se bage in seama

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 22:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
ma faci sa rad...in fine aveam alta parere...si sa stii ca nu ma''atac'' prea putin imi pasa!

cristina daca prea putin iti pasa nu reactionai asa... tu ai fost ceea care a inceput cearta

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
cristina daca prea putin iti pasa nu reactionai asa... tu ai fost ceea care a inceput cearta

serene,termina draga, te rog!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

mie nici atat nu imi pasa.dar nici nu suport a imi comenteze cineva aiura numai ca sa se bage in seama

adevarul ca imi doresc tare mult,acesta este scopul meu in viata: sa ma bag in seama cu o ''somitate'' ca tine...stii ce..mai lasa-ma cu toate fazele tale ca m-am cam saturat de toate prostiile astea..te dai femeie matura dar se pare ca iti place sa comentezi asemenea unui copil..ma repet ...credeam ca esti altfel..a si..cu placere,te mai felicit si cu alta ocazie...

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
adevarul ca imi doresc tare mult,acesta este scopul meu in viata: sa ma bag in seama cu o ''somitate'' ca tine...stii ce..mai lasa-ma cu toate fazele tale ca m-am cam saturat de toate prostiile astea..te dai femeie matura dar se pare ca iti place sa comentezi asemenea unui copil..ma repet ...credeam ca esti altfel..a si..cu placere,te mai felicit si cu alta ocazie...


esti o pustoaica razgaiata si prostuta care te bagi in seama aiurea, numai de dragul de a comenta ceva.
nu sunt nici o somitate , dar nici nu o sa iti permit nici tie nici altcuiva sa imi raspunda aiurea su eu sa stau sa accept pentru ca asa crezi tu ca reactioneaza o femeie matura.
nu trebuie sa ma feliciti pentru nimic, nu am nevoie.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
wow!!!!!!de cand''ma cert''cu laura'' am devenit si maestru!!!!!!!!!!!!:hap_d::party:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

nu ai senaztia ca exagerezi?
ea nu te-a jignit!
tu stii ce varsta are cristina?
se pare ca tu esti aici pustoaica in felul in care reactionezi...sau na sa o punem pe seama hormonilor aceasta reactie exagerata?:really:


poate exagerez.Dar cu siguranta asa as raspunde de fiecare data cand sunt provocata.nu are nici o legatura cu hormonii.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

esti o pustoaica razgaiata si prostuta care te bagi in seama aiurea, numai de dragul de a comenta ceva.
nu sunt nici o somitate , dar nici nu o sa iti permit nici tie nici altcuiva sa imi raspunda aiurea su eu sa stau sa accept pentru ca asa crezi tu ca reactioneaza o femeie matura.
nu trebuie sa ma feliciti pentru nimic, nu am nevoie.

auzi ,draga mea femeie educata ,prostuta esti tu..si ms ca ma faci pustoaica la aproape 26 de ani, ma simt chiar bine!!!ce tinerica sunt...stii ce ?inceteaza cu jignirile ...dna
ma lasi ..imi permiti tu...
ia vezi cu jignirile..dna educata!!!
bunul tau simt lasa mult de dorit,
era o placere pt mine forumul pana sa te intalnesc pe tine..ipocrizia ta nu are limite...dar oricum nu ma intereseaza persoana ta..eu cred ca orice urare e bine venita..dar..ma rog...no comment!nu merita sa ma obosesc pt tine....ma simt prea bine!
o seara buna....si fa o plimbare sa te mai relaxezi
fa o plimbare ca esti tare...stresata...
:ok:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
auzi draga mea femeie educata prostuta esti tu..si ms ca ma faci pustoaica la aproape 26 de ani ma simt chiar bine!!!ce tinerica sunt...stii ce ?inceteaza cu jignirile ...dna
ma lasi ..imi permiti tu...
ia vezi cu jignirile..dna educata!!!
bunul tau simt lasa mult de dorit
era o placere pt mine forumul pana sa te intalnesc pe tine..ipocrizia ta nu are limite...dar oricum nu ma intereseaza persoana ta..eu cred ca orice urare e bine venita..dar..ma rog...no comment!nu merita sa ma obosesc pt tine....ma simt prea bine!
o seara buna....si fa o plimbare sa te mai relaxezi
fa o plimbare ca esti tare...stresata...
:ok:


poate sa fie in continuare o placere.fa bine si ocoleste-ma

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

poate sa fie in continuare o placere.fa bine si ocoleste-ma

cu siguranta..pt ca nu imi face nicio placere sa vb cu o persoana lipsita de bun-simt...ai dovedit asta cand ai inceput sa jignesti aiurea....asa ca....fa totusi o plimbare!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
ma scuzi ca te mai bag putin in seama...:~*
dar prea te credeai venerata,cred ca e momentul sa cobori cu picoarele pe pamant!!!!!!
atat..nu te mai deranjez ca...nu imi face nicio placere!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România