Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 22:21


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
cu siguranta..pt ca nu imi face nicio placere sa vb cu o persoana lipsita de bun-simt...ai dovedit asta cand ai inceput sa jignesti aiurea....asa ca....fa totusi o plimbare!


am mai mult bun simt decat vei avea tu vreodata.de jignit.....cred ca ar trebui sa recitesti.
si poate faci tu o plimbare, sa isi revina neuronul.cred ca se plictiseste

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
inca o cearta cu un motiv....de fapt fara motiv intemeiat.inainte erau certuri doar la galerie din cauza comentariilor.pe aici parca nu prea.nu e pacat?:sad:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

am mai mult bun simt decat vei avea tu vreodata.de jignit.....cred ca ar trebui sa recitesti.
si poate faci tu o plimbare, sa isi revina neuronul.cred ca se plictiseste

ma lasi..eu am inceput sa jignesc???????cred ca esti obosita!
nu ai tu de unde sa stii cat bun simt am eu...
eu cred ca am vb destul de frumos cu tine..dar tu stii sa raspunzi doar asa..acesta este stilul tau..mai rudimentar...accepta realitatea!
cat despre neuron....nu mai meriti atentie....esti mult prea ....''neatenta '' ca sa zic asa...expresia cu neuronul..nici nu ma asteptam la ceva mai inteligent din partea ta!
dar sa stii ca pe masura ce ''ma cert''cu tine ma convingi ca am dreptate!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
ma scuzi ca te mai bag putin in seama...:~*
dar prea te credeai venerata,cred ca e momentul sa cobori cu picoarele pe pamant!!!!!!
atat..nu te mai deranjez ca...nu imi face nicio placere!


venerata?respectul il castigi.nu obligi pe nimieni sa te placa si sa te respecte.tu din pacate nu vei reusi asta niciodata.Pentru ca fetelor de pe site le plac femeile destepte, care au ceva de spus, nu care arunca aiurea cu cuvinte in stanga si in dreapta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
inca o cearta cu un motiv....de fapt fara motiv intemeiat.inainte erau certuri doar la galerie din cauza comentariilor.pe aici parca nu prea.nu e pacat?:sad:

raluca..ms ca incerci sa ne impaci ,dar nu are rost..citeste si tu cum a inceput sa jigneasca ..eu zic ca ar trebui sa fie putin mai realista..si atat!
o seara buna!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
ma lasi..eu am inceput sa jignesc???????cred ca esti obosita!
nu ai tu de unde sa stii cat bun simt am eu...
eu cred ca am vb destul de frumos cu tine..dar tu stii sa raspunzi doar asa..acesta este stilul tau..mai rudimentar...accepta realitatea!
cat despre neuron....nu mai meriti atentie....esti mult prea ....''neatenta '' ca sa zic asa...expresia cu neuronul..nici nu ma asteptam la ceva mai inteligent din partea ta!
dar sa stii ca pe masura ce ''ma cert''cu tine ma convingi ca am dreptate!


da...sunt foarte obosita.de la prostiile tale...
se poate sa raspund mai rudimentar, pe intelesul tau,pentru ca epresiile inteligente din pacate nu le intelegi si este pacat sa iti obosesc creierasul duminica seara

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

venerata?respectul il castigi.nu obligi pe nimieni sa te placa si sa te respecte.tu din pacate nu vei reusi asta niciodata.Pentru ca fetelor de pe site le plac femeile destepte, care au ceva de spus, nu care arunca aiurea cu cuvinte in stanga si in dreapta.

:rofl:destepte ca tine nu??????:eek:
draga mea,citeste si vezi ca tu vb aiurea...continua..imi place ...arati exact cum esti,de fapt!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

da...sunt foarte obosita.de la prostiile tale...
se poate sa raspund mai rudimentar, pe intelesul tau,pentru ca epresiile inteligente din pacate nu le intelegi si este pacat sa iti obosesc creierasul duminica seara

stii ce?ai cel mai''frumos'' vocabular...dna draga esti ''jalnica''
gata am terminat,nu meriti!
de aceea vb tu asa rudimentar...:eek:
vai.. si eu care credeam ca asa esti tu:rofl::eek:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
:rofl:destepte ca tine nu??????:eek:
draga mea,citeste si vezi ca tu vb aiurea...continua..imi place ...arati exact cum esti,de fapt!


destepte ca fiecare in parte.Avem coeficient diferit de inteligenta:).

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
stii ce?ai cel mai''frumos'' vocabular...dna draga esti ''jalnica''
gata am terminat,nu meriti!
de aceea vb tu asa rudimentar...:eek:
vai.. si eu care credeam ca asa esti tu:rofl::eek:


sunt jalnica, ai dreptate.Pentru ca imi pun mintea cu una ca tine

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 05 Apr 2009, 23:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

sunt jalnica, ai dreptate.Pentru ca imi pun mintea cu una ca tine

pai vezi ca am dreptate??????
deci..no comment!
dar totusi..sa nu mai ai o parerea asa de buna despre tine.....

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
pai vezi ca am dreptate??????
deci..no comment!
dar totusi..sa nu mai ai o parerea asa de buna despre tine.....


cu siguranta acum ca mi-ai spus tu..o sa am o parere foarte proasta despre mine.iti multumesc ca mi-ai deschis ochii.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
Citat:
raluca..ms ca incerci sa ne impaci ,dar nu are rost..citeste si tu cum a inceput sa jigneasca ..eu zic ca ar trebui sa fie putin mai realista..si atat!
o seara buna!


kristina, laura, scuze ca ma bag si eu ca musca in lapte (ca sa nu zic ceva mai dur).dar e pacat ca s-a degenrat asa in discutii. eu am recitit discutia care a inceput acum 2 pagini pentru ca nu pricepeam de la ce a inceput. si da..a inceput aiurea. am mai zis si acum cateva zile..un forum unde nu ai persoana fata in fata denatureaza cuvintele si intelesurile. si eu as fi inteles din comentariul tau kristina, cel cu omuletul (primul) ca "ataci" sau ca sesisezi ceva ce nu aprobi. si de aici a degenerat totul. problema nu ar fi asta, ca pana la urma spiritele se vor calma. e pacat ca se ajunge la astfel de jigniri. nu e vorba de varsta pe care o are fiecare, ci de gradul de maturitate pe care-l atinge intr-o discutie / cearta sau orice ar fi ea.
si sa stii kristina ca desi nu-mi place sa tin partea nimanui nici pe site si nici in viata de zi cu zi..ci sa impac mereu si sa fiu obiectiva, de data asta ma simt lovita si eu direct de replica cu hormonii. crezi ca daca o femeie insarcinata reactioneaza intr-un fel e totul hormonal? observi ca eu vorbesc la modul general si nu ma "inhaitez", da? nu e vorba de un handicap, sarcina. Vei vedea dealtfel, cand vei fi insarcinata, ca e cel mai frumos cadou pe care-l poti primi de la Dumnezeu. si ca tu vei fi perfect normala si aceiasi persoane. dar te va deranja mai mult ca sigur cand cineva care poate nu a vrut sa iasa asa comentariul, iti va arunca replica cu hormoni in ochi. e meschina replica, renunta la ea in cazul femeilor insarcinate. mai ales ca tu esti femeie (si tanara pe deasupra) si ar trebui sa solidarizezi nu sa "condamni".

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:10 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
pai vezi ca am dreptate??????
deci..no comment!
dar totusi..sa nu mai ai o parerea asa de buna despre tine.....

cristina tu ai dovedit ca esti jalnica prin toate comentariile tale...sincer ai dat dovada de lipsa de maturitate degeaba te lauzi u ca ai 26 de ani pt ca nu se vede...si sincer abia astept sa fii si u insarcinata si sa se ia cineva de tine ca sa vezi cum e...nu a fost frumos ce ai spus despre hormoni... stii vorba aia daca taceai filozof ramaneai

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

kristina, laura, scuze ca ma bag si eu ca musca in lapte (ca sa nu zic ceva mai dur).dar e pacat ca s-a degenrat asa in discutii. eu am recitit discutia care a inceput acum 2 pagini pentru ca nu pricepeam de la ce a inceput. si da..a inceput aiurea. am mai zis si acum cateva zile..un forum unde nu ai persoana fata in fata denatureaza cuvintele si intelesurile. si eu as fi inteles din comentariul tau kristina, cel cu omuletul (primul) ca "ataci" sau ca sesisezi ceva ce nu aprobi. si de aici a degenerat totul. problema nu ar fi asta, ca pana la urma spiritele se vor calma. e pacat ca se ajunge la astfel de jigniri. nu e vorba de varsta pe care o are fiecare, ci de gradul de maturitate pe care-l atinge intr-o discutie / cearta sau orice ar fi ea.
si sa stii kristina ca desi nu-mi place sa tin partea nimanui nici pe site si nici in viata de zi cu zi..ci sa impac mereu si sa fiu obiectiva, de data asta ma simt lovita si eu direct de replica cu hormonii. crezi ca daca o femeie insarcinata reactioneaza intr-un fel e totul hormonal? observi ca eu vorbesc la modul general si nu ma "inhaitez", da? nu e vorba de un handicap, sarcina. Vei vedea dealtfel, cand vei fi insarcinata, ca e cel mai frumos cadou pe care-l poti primi de la Dumnezeu. si ca tu vei fi perfect normala si aceiasi persoane. dar te va deranja mai mult ca sigur cand cineva care poate nu a vrut sa iasa asa comentariul, iti va arunca replica cu hormoni in ochi. e meschina replica, renunta la ea in cazul femeilor insarcinate. mai ales ca tu esti femeie (si tanara pe deasupra) si ar trebui sa solidarizezi nu sa "condamni".

doamne..ma minunez!
tu ai citit cine ce a zis?

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
cristina tu ai dovedit ca esti jalnica prin toate comentariile tale...sincer ai dat dovada de lipsa de maturitate degeaba te lauzi u ca ai 26 de ani pt ca nu se vede...si sincer abia astept sa fii si u insarcinata si sa se ia cineva de tine ca sa vezi cum e...nu a fost frumos ce ai spus despre hormoni... stii vorba aia daca taceai filozof ramaneai

deci credeti-ma..niciuna nu citeste cu atentie ce se scrie!
si tu..abtine-te ..nu ma jigni tu pe mine...atat timp cat nu ti-am adresat niciun cuvant...
o seara buna!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
doamne..ma minunez!
tu ai citit cine ce a zis?


cred ca fiecare dintre noi citim inainte sa scriem ceva.mai putin tu:D

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
Citat:
deci credeti-ma..niciuna nu citeste cu atentie ce se scrie!
si tu..abtine-te ..nu ma jigni tu pe mine...atat timp cat nu ti-am adresat niciun cuvant...
o seara buna!


o sa ma bag si eu ca musca in lapte dar ...chestia cu hormonii a zis-o Alintosul nu Kristina....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: si inca o intrebare ...
MesajScris: 06 Apr 2009, 00:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:

cred ca fiecare dintre noi citim inainte sa scriem ceva.mai putin tu:D

AM OBSERVAT CAT CITESTI!

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România