Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 07:39


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 195 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 03 Oct 2007, 20:19 
Nou Venit

Membru din: 09 Iun 2007, 16:12
Mesaje: 31
Citat:
:-* Multumesc mult, mult, mult...... Inca nu am vorbit cu ei, dar nu aveam nici cea mai vaga idee despre cum se procedeaza :lips:

Astept raspuns!!!te-am lasat un masaj!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 08 Feb 2008, 18:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Ma ajutati si pe mine cu ceva pareri in legatura cu viitoarea rochita de nasa...nu prea stiu ce culoare sa aleg, auriu sau crem exclus- pt ca rochita miresei e crem cu auriu...sandalutele le am deja si sunt pe auriu, iar sotul meu are deja costumul pe bleumarin inchis cu dungulite fine albastru mai deschis. Deci culoarea care o aleg la rochita sa mearga cu sandalutele si costumul lui:unsure::unsure:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 08 Feb 2008, 18:15 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Ma ajutati si pe mine cu ceva pareri in legatura cu viitoarea rochita de nasa...nu prea stiu ce culoare sa aleg, auriu sau crem exclus- pt ca rochita miresei e crem cu auriu...sandalutele le am deja si sunt pe auriu, iar sotul meu are deja costumul pe bleumarin inchis cu dungulite fine albastru mai deschis. Deci culoarea care o aleg la rochita sa mearga cu sandalutele si costumul lui:unsure::unsure:


de ce sa nu fie bleumarin cu bretelute aurii?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 08 Feb 2008, 18:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:

de ce sa nu fie bleumarin cu bretelute aurii?

Vroiam o alta culoare pentru ca am mai fost imbracata in albastru ca nasa la alti fini...

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 08 Feb 2008, 18:47 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Vroiam o alta culoare pentru ca am mai fost imbracata in albastru ca nasa la alti fini...


oare ar merge un visiniu sau ciocolatiu la bleumarin?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 08 Feb 2008, 19:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:

oare ar merge un visiniu sau ciocolatiu la bleumarin?

Sa stii ca o sa iau in calcul culorile astea:ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 10:46 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
dar in nici un caz crem, in cazul in care mireasa este imbracata asa.la sandalutele aurii merge cam orice culoare, poti sa incerci o rochie meagra cu auriu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 13:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:
dar in nici un caz crem, in cazul in care mireasa este imbracata asa.la sandalutele aurii merge cam orice culoare, poti sa incerci o rochie meagra cu auriu

Nici nu ma gandeam la crem...nu vreau sa fac concurenta cu mireasa, dar nici chiar negru , ca totusi este o nunta si eu sunt adepta culorilor mai vesele si nici nu-mi sta bine in negru ca sunt bruneta si cred ca ma cam imbatraneste...merci oricum de sugestii:-*:-*

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 13:56 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Nici nu ma gandeam la crem...nu vreau sa fac concurenta cu mireasa, dar nici chiar negru , ca totusi este o nunta si eu sunt adepta culorilor mai vesele si nici nu-mi sta bine in negru ca sunt bruneta si cred ca ma cam imbatraneste...merci oricum de sugestii:-*:-*


nu cred ca nasa are voie sa poarte negru - ca doar nu e inmormantare


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 14:04 
Veteran

Membru din: 06 Feb 2007, 16:47
Mesaje: 283
Citat:

nu cred ca nasa are voie sa poarte negru - ca doar nu e inmormantare


cu toate ca nici mie nu-mi place sa vad o nasa in negru, n-am auzit niciodata ca n-ar avea voie. si am vazut destule nase cu rochii negre.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 14:18 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:

cu toate ca nici mie nu-mi place sa vad o nasa in negru, n-am auzit niciodata ca n-ar avea voie. si am vazut destule nase cu rochii negre.


da, nu e chiar interzis - dar am vazut in ceva film ca se facea mare caz din cauza ca soacra mare era in negru


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Feb 2008, 15:14 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
atunci logic nici mirele nu are voie sa poarte negru daca ai lua-o asa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 12 Feb 2008, 13:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:
atunci logic nici mirele nu are voie sa poarte negru daca ai lua-o asa

Eu n-am nimic impotriva negrului, dar pe mine nu ma avantajeaza deloc:nscmoll:...de fiecare data cand ma imbracam in negru cineva avea ceva de comentat:(....ca sa nu mai spun ca una din nasele mele a fost imbracata la nunta noastra intr-un costumas negru , foarte urat si foarte batranicios:zoombie::zoombie:...pacat ca n-am stiut dinainte ce-o sa imbrace ca ii spuneam ca nu sunt de acord, cu riscul de-a se supara...daca imbraca o rochita simpla , lunga si neagra cred ca era de o mie de ori mai eleganta si imi pica si mie mai bine tinuta ei

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 22 Feb 2008, 11:12 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
nasa mea a fost in negru, si soacra s-a schimbat la sala in negru. ele erau in doliu, (fiind surori) le murise tatal cu vreo 7 luni inainte. oricum nasa a fost foarte eleganta. mi-a placut mult de ea.
eu pt nunta la care voi fi nasa in septembrie am in plan o rochie rosie cu auriu sau verde cu auriu, cel maiprobabil verde :love: abia astept


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 22 Feb 2008, 23:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

nu cred ca nasa are voie sa poarte negru - ca doar nu e inmormantare


nasele mele s-au imbracat amandoua in negru.si le-a stat foarte bine...

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 27 Feb 2008, 14:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Feb 2007, 18:47
Mesaje: 1146
Citat:

nasele mele s-au imbracat amandoua in negru.si le-a stat foarte bine...

Pe mine nu m-a deranjat ca s-a imbracat in negru, doar ca n-a stiut sa-si aleaga tinuta...majoritatea nuntaselor au fost mult mai elegante ca ea...asta e ...a trecut

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 27 Feb 2008, 14:38 
Veteran

Membru din: 27 Noi 2007, 18:04
Mesaje: 424
eu am primit o rochita scurta din catifea neagra si pentru ca nu am avut timp sa ma duc sa-mi caut o alta tinuta pentru nunta cumnatei mele de sambata, m-am gandit sa o imbrac pe asta .

nu am purtat niciodata rochie neagra la nunta ... mi-am cumparat totusi un sal bleu si niste margelute f elegante bleu ca sa mai deschida tinuta si niste sandalute f f elegante bleu

sper sa mearga... mai ales ca ma asortez cu catalin


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Mar 2008, 00:20 
Junior

Membru din: 07 Mar 2008, 02:53
Mesaje: 93
Citat:
Pe mine nu m-a deranjat ca s-a imbracat in negru, doar ca n-a stiut sa-si aleaga tinuta...majoritatea nuntaselor au fost mult mai elegante ca ea...asta e ...a trecut

Eu nu ma pricep la tinute, dar negru mi se pare banal. Plus ca femeile si mai ales nasele ar trebui sa iasa in evidenta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 11 Mar 2008, 15:59 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Eu nu ma pricep la tinute, dar negru mi se pare banal. Plus ca femeile si mai ales nasele ar trebui sa iasa in evidenta.


ui ca se pricepe si iubi - nici mie nu imi plac asa de mult tinutele negre - mai ales la nunti unde cea mai mare parte din femei vin in negru


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: NASII ...
MesajScris: 13 Mar 2008, 12:02 
Junior

Membru din: 19 Feb 2008, 13:52
Mesaje: 80
Mie imi place negrul, mi se pare elegant. Daca este si un material mai deosebit, poate cu ceva strasuri finutze, chiar imi place. Nasa mi-a si-a cumparat din Cluj o rochita combinatie negru cu ceva, nu mai stiu ce, dar este o finutza si nu cred k a dat-o in bara. De abia astept sa ii vad rochita.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 195 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România