Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:25


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 20 Iun 2007, 13:48 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:

Multzumesc.La asta ma gandeam si eu ca suntem pe langa subiect.Nu cred ca intru in categoria zapaciti si nonconformisti.Mai de graba traditionalisti.Dar asta nu inseamna ca nu sunt deschisa la nou.Eu de ex. azi sunt putzin suparata ca au facut invitatiile si au inceput sa le distribuie si mie nici nu mi le-au aratat.Eu stiu ca prima data te duci la nasi si-i intrebi:"tu de cate invitatii ai nevoie?"
Si daca ei nu vor nici una atunci alta e.Dar nu asa nici sa nu le vad.O sa am o discutie cu ei pe tema asta.Poate nici nu mai figurez eu ca nasa...mai stii.Am zis nunta fara pretentii dar macar o invitie si o poza de la nunta vreau si eu sa am.Vi se pare ca cer prea mult?


corect.nici nasii nostri nu au pretentii,iar noi avem 2perechi,dar intii cu invitatiile ne ducem la ei,ne-au spus deja cam cite vor...mi se pare k-i normal asa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:08 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:
Nu. Si eu tot asa stiu si asa am facut si noi: prima invitatie am dat-o nasilor si i-am intrebat cate invitatii vor. Ca nu au vrut decat una e cu totul altceva...


aveti dreptate trebuie dus intii la nasi cu invitatiile


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:31 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:
Cammy, poate nu mai esti nasa si si ti-ai cumparat rochiile degeaba si cadou........
Maai stiu pe cineva care a facut asa ca finii tai si au ramas fara nashi..(!)(!)
Cred ca cel mai bun cadou ptr. fini ar fi un mare NIMIC poate asa o asa fie multumita toata lumea....
Ia spune-mi te mai duci si cu lume dupa tine la nunta? Dar poate nu sunteti invitati si voi!! Cred ca ar trebui sa ii platesti cu aceeasi moneda, i-a intreaba-i daca ea crede ca ar mai fi bine sa ii cununati.
NU sunt pretentioasa dar macar la chestii de elementar bun simt tin si eu.
Am avut si eu ceva certuri cu prima fina pe teme de astea, si vad ca fina 2 a bagat la cap.


CORECT


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:33 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:

Asa am zis ca fac.Ii intreb:"Nu va suparati da pe cat si unde aveti nunta ? Si cine sunt nasii?Ca pe mine nu m-ati invitat"


NU AS PUTEA FACE ASA CEVA NASILOR,E DE-ADREPTUL O INSULTAFATA DE VOI


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 20 Iun 2007, 14:52 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Asa am zis ca fac.Ii intreb:"Nu va suparati da pe cat si unde aveti nunta ? Si cine sunt nasii?Ca pe mine nu m-ati invitat"



Cammy, multa bafta baiatului tau!
in legatura cu finii si invitatiile de aceeasi parare cu voi sunt si eu...cu nasii trebuie sa vb mai intai, sa ii intrebi cate invitatii vor si lor sa le dai prima invitatie...asa e corect si asa vrem si noi sa facem...chiar ar trebui putin mustruluiti finutii tai:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 27 Iun 2007, 01:58 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Iubita mea.....acum nu mai vb cu noi??:o:o


cred ca ori este in pregatiri ori i-a tras pe finuti de ureche:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 27 Iun 2007, 02:38 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Cred ca i-a tras cam zdravan.......:~*
Am mai vb cu ea pe mess si era f. suparata pe ei...Sa vedem ce stiri ne mai da....(?)



imi inchipui ca era suparata tare pe ei...asteptam vesti sa vedem ce lectie le-a dat si ce a mai facut!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 27 Iun 2007, 02:45 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
marele meu noroc ca finii mei nu sunt aici.
Dar iii am pe primii si imi scoate si mie fina par alb inainte de vreme...:nlol::nlol:



:nlol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru fini
MesajScris: 27 Iun 2007, 02:52 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Nu rade.
Ca a jucat un teatru fantastic inainte de nunta. Si la nunta mi-a facut niste faze de kko de m-am enervat si am plecat acasa.:o




uuups! scuze...nu stiam ca a fost asa:(
incredibil cum pot fi unii oameni.macar la nunta sa fie totul ok, daca dupa nu mai e

:-*:flower: ca sa treaca!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 158 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România